روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

Mehrnaz B

New member
حذف نمیشن! منظورم اینکه تو از مصاحبه معمولا رد میکنن

raha joon man in chand rooz be vezarat khune va axare daneshgahhaye beynolmelal zang zadam va porsojoo kardam goftan hamchin chizi nist va daneshjuhaye beynolmelal ham mese baghye haghe raftan be maghta doktora ro daran va baste be payanname va rotbashun ghabool mishan

neshat25

New member
اب و هواش و نمیتونی تحمل کنی اونا خودشون تحمل دارن فقط وگرنه امنیتش مثل بقیه جاهاست

شما کجا زندگی.میکنید؟یعنی فت وامد به زاهدان راحت بود براتون؟از لحتظ سطح علمی چطوره؟ممکنه واسه مصاحبه دکترا مشکل پیش بیاد

ROJO

New member
بنظر من نرو ههههههه ( دل ارامو گیج کردیم)

اخه کسی ک تهران زندگی کرده اونجا فک کنم خیلی دلش بگیره جای تفریحی نداره هواشم ک دوستمون میگه بده نمیشه رف هواخوری :| الان جو میگیره ادمو میگه نه من میخوام برم درس بخونم ولی بعد میبینی زندگیم باید کنی...
من خودمم ی انتخاب نسبتا این مدلی دارم ولی چون گروهش قویه انتخابش کردم، ینی منظورم اینکه بالاخره ی مزیت خوب باید داشته باشه ک بیارزه

دل آرام

New member

آخه یکی از پسرای اینجا که خودش برای شهرستان بود میگفت اونجـا خوب نیست.

خودش از کدوم شهرستان بود که میگفت زاهدان خوب نیست ؟؟

برام جالبه شهرای دیگه روانشناسی بالینی نداره علت اینکه این شهر روانشناسی بالینی گذاشته واقعا چیه ؟
احساس میکنم سوژه های جالبی داره فرهنگ این شهر واسه روان شناسی ! خخخخخخخخخ

دل آرام

New member

اخه کسی ک تهران زندگی کرده اونجا فک کنم خیلی دلش بگیره جای تفریحی نداره هواشم ک دوستمون میگه بده نمیشه رف هواخوری :| الان جو میگیره ادمو میگه نه من میخوام برم درس بخونم ولی بعد میبینی زندگیم باید کنی...
من خودمم ی انتخاب نسبتا این مدلی دارم ولی چون گروهش قویه انتخابش کردم، ینی منظورم اینکه بالاخره ی مزیت خوب باید داشته باشه ک بیارزه

من کارشناسیم قزوین بودم . عادت دارم به دوری از خانواده .
اونجام جای خاصی نداشت واسه گشت و گذار .
همین نهرانم فکر میکنی مگه چقدر جای گشت و گذار داره !
بعدم فکر میکنم 2 ساله چش به هم بزنم رفته ! :idea_majidonline:

mozhdeee

New member
من تهرانم
همش حس میکنم زاهدان برم میان منو گروگان میگیرن ! :shocked:
ولی خدایی پارسال گیر داده بودم به خانواده یه سفر بریم سیستان بلوچستان ! فکر کنم خدا آرزومو بر آورده کرده ! :4d564ad6:
پس شک نکن آزاد تهرانو بزن من جای شما بودم حتما همین کارو میکردم

SH!LA

New member

روجـو جـان دُرست میگه؛ الان اکثر بچه ها میگن من هر جا باشه میرم و یکسال درس خوندم. ولی این اشتباه رو نکنیـد.

بدونید که دو سال هم باید اونجـا باشید و بحث رفت و آمد هم هست.

یکی از دوستای خود منم از این حرف ها میزد و میگفت هر جای ایران باشه میــرم. یه شهری قبول شد که نتونست بره و نتیجه اینکـه یکســال محروم شد!

با زندگیتون دیگه خودتون بازی نکنیــد لطفـــاً.

mozhdeee

New member
نه عزیز اینطوریا نیست من خواهرم زابل درس خونده اتفاقا دانشگاه های وزارت علومش از بهترین دانشگاه های کشور بهداشتو نمیدونم ولی زاهدان خودش خوبه اما اب و هواش بده
من 4سال پیش پزشکی زاهدان و زابل رتبم میرسید ولی نزدم

رها93

New member
raha joon man in chand rooz be vezarat khune va axare daneshgahhaye beynolmelal zang zadam va porsojoo kardam goftan hamchin chizi nist va daneshjuhaye beynolmelal ham mese baghye haghe raftan be maghta doktora ro daran va baste be payanname va rotbashun ghabool mishan

هیچ دانشگاه بین الملل نمیاد بگه بده! من طبق تجربیات گفتم! همون جریان قانون نانوشته!! آخه من سال قبل میخواستم بین الملل بزنم کلی مخ ملت رو خوردم و تحقیق کردم!!!!

- - - Updated - - -

هیچ دانشگاه بین الملل نمیاد بگه بده! من طبق تجربیات گفتم! همون جریان قانون نانوشته!! آخه من سال قبل میخواستم بین الملل بزنم کلی مخ ملت رو خوردم و تحقیق کردم!!!!

mozhdeee

New member
در کل من با نظر دوستان موافقم مسافت خ خ مهمه سعی کنید جوگیر نشید
اسمش دولتیه هزینه اسکانو رفت و آمدو خوراکش همون درمیاد
دوست عزیز من خودم شهر دیگه خوندم که میگم:riz277:

ROJO

New member
بچه ها یچیز خنده دار

سحر ک داشتیم سحری میخووردیم بمامانم میگفتم بین این چنتا شهر غیر از شیراز و کرج کجا رو اول بزنم?!

_ خب معلومه مشهد!

گفتم خب چرا مشهد? :|

_خوبه دیگه مشهد بری خونه میگیریم برات خودمونم تابستون میایم پیشت من هرروز برای خودم میرم حرم وای ینی میشه!:rolleyessmileyanim:

:shocked::riz481:

SH!LA

New member
_خوبه دیگه مشهد بری خونه میگیریم برات خودمونم تابستون میایم پیشت من هرروز برای خودم میرم حرم وای ینی میشه!:rolleyessmileyanim:

:shocked::riz481:

یعنی این خیال پردازی ها و آرزوهای مامان ها خیلـــی باحالــه... من عــاشقشـــم... :25r30wi:

رها93

New member
دوست من اهواز میخونه راضیه!! به هر حال اسمن دانشگاه سراسری پاش خورده!

shaylon

New member
inseriam bayad beshinim bebinim az koja mikhayim ghabul shiiiiiiiiiiim ,khoda key tamum mishe Aya!!!!!!!!!!:65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::p7977cujr38iyymsu8::mota

دل آرام

New member
من از هیچی نمیترسم !
الا
اینکه فامیل بگن هوووو اینکه اینقدر درس خون بود رفته سیستان بلوچستان ! خیلی ضایع میشم جلو همه ! خخخخخخخخخ

love virology

New member
هوای اهوازوووووووووووو با زاهدان یکی میکنی عجباااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

بالا