روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

neshat25

New member
کلا به نظر من واسه انتخاب شهر اینکه شهرش چه امکانات تفریحی و هوایی داره و مردمش چطورن زیاد مهم نیست.چون ادم بیشتر وقتش توی محیط دانشگاه و خابگاه هست.توی انتخاباتون به مسافت و اینکه ایا برای رفت وامد.پرواز مستقیم داره؟اگه داره هفته ای چند بار داره؟ایا اتوبوس مستقیم داره یا باید وسطش اتوبوس بین دو شهر عوض کرد؟به سختیای رفت و امد فکر کنید.وگرنه توی خود شهر همه چی راحته

abtin13

New member
متاسفم واسه لحن کلامت! معمولا آذری های دیگه با تبریز مشکل دارن
نمیدونم جریان چیه که میان تبریز و دیگه شهر خودشون برنمیگردن
تبریزی ها خیلی اهل احترامن. و هیچ بی احترامی رو تحمل نمیکنن

- - - Updated - - -

البته فقط ترک های دیگه با تبریزی ها مشکل دارن.تبریزی ها با هیچ کس مشکل ندارن.الله اکبر. اونایی هم که می مونن واسه امکاناتشه وگرنه اگه تو شهر خودشون امکانات بود می موندن همونجا.شما امکانات اردبیل رو باتبریز مقایسه می کنی.خوب معلومه هرکی بخواد پیشرفت کنه میره شهر بزرگتر.بین شهرهای ترک نشین هم تبریز اماکاناتش از همه بیشتره و گرنه عاشق چشم و ابروی تبریزی ها نیستیم

abtin13

New member
کلا به نظر من واسه انتخاب شهر اینکه شهرش چه امکانات تفریحی و هوایی داره و مردمش چطورن زیاد مهم نیست.چون ادم بیشتر وقتش توی محیط دانشگاه و خابگاه هست.توی انتخاباتون به مسافت و اینکه ایا برای رفت وامد.پرواز مستقیم داره؟اگه داره هفته ای چند بار داره؟ایا اتوبوس مستقیم داره یا باید وسطش اتوبوس بین دو شهر عوض کرد؟به سختیای رفت و امد فکر کنید.وگرنه توی خود شهر همه چی راحته

پسرخاله من تهران زندگی می کنه.از تبریز قبول شد.الان 3 ساله اونجاس.ازش پرسیدم وضعیت چطوره گفت تبریزی ها اذیت می کنن.چه دانشجوهای تبریزی و چه اهالی خودش

رها93

New member
اذیت تا چی باشه منظورتون! من گفتم فارسی صحبت کردن براشون سخته همین!

matin

New member
البته فقط ترک های دیگه با تبریزی ها مشکل دارن.تبریزی ها با هیچ کس مشکل ندارن.الله اکبر. اونایی هم که می مونن واسه امکاناتشه وگرنه اگه تو شهر خودشون امکانات بود می موندن همونجا.شما امکانات اردبیل رو باتبریز مقایسه می کنی.خوب معلومه هرکی بخواد پیشرفت کنه میره شهر بزرگتر.بین شهرهای ترک نشین هم تبریز اماکاناتش از همه بیشتره و گرنه عاشق چشم و ابروی تبریزی ها نیستیم

ببخشین رها جان و آبتین جان عزیز ، دوستای خوبم :
ممکنه بعضی اوقات دو تا شهر "" همونطور که حتی تو فامیل "" کدورتی باشه ولی هممون فرزند این خاکیم و بیش از همه به اتحاد نیازمندیم
شاید مربوط به بحث شما نباشه و مداخله ی بچه گانه من باشه ولی چند وقت پیش تو ی خبرگزاری خوندم که ی مردی تو اردبیل به تکفیری دعوت میکرده "" بیاین خودمون با هم خوب باشیم که هیچکس جز خودمون قدر خودمون رو نمیدونه"" و آینده ای مثه کشورهای دیگه که خودشون اقوام خودشون رو له میکنن نداشته باشیم
بازم ببخشین واسه مداخله ی بیجام :riz304:

abtin13

New member
اذیت تا چی باشه منظورتون! من گفتم فارسی صحبت کردن براشون سخته همین!

پسر خاله من خودش ترکی حرف می زنه.فقط چون از تهران اومده و اصلیتش اردبیلیه.مثال فراوونه منتها شما داری مغلطه می کنی

abtin13

New member
ببخشین رها جان و آبتین جان عزیز ، دوستای خوبم :
ممکنه بعضی اوقات دو تا شهر "" همونطور که حتی تو فامیل "" کدورتی باشه ولی هممون فرزند این خاکیم و بیش از همه به اتحاد نیازمندیم
شاید مربوط به بحث شما نباشه و مداخله ی بچه گانه من باشه ولی چند وقت پیش تو ی خبرگزاری خوندم که ی مردی تو اردبیل به تکفیری دعوت میکرده "" بیاین خودمون با هم خوب باشیم که هیچکس جز خودمون قدر خودمون رو نمیدونه"" و آینده ای مثه کشورهای دیگه که خودشون اقوام خودشون رو له میکنن نداشته باشیم
بازم ببخشین واسه مداخله ی بیجام :riz304:

اونایی که شما میگی دعوت می کنن به تکفیری می دونی کیا هستن؟
اونا از آذربایجان اومدن.آذربایجان پر این قماشه.از وقتی پولشون ارزش پیدا کرده(1منات=حدود 3500 تومن) همشون ریختن اردبیل.

رها93

New member
ممنون متین جان کلا اردبیلیها با تبریز مشکل دارن!
چون همیشه استانبول و باکو تبریز رو از خودشون میدونن و به شهرهای دیگه کاری ندارن یه خورده این عزیزان دلگیر و تا حدی حسودی میکنن!
و یه علت دیگه لهجشون هستش! نمیدونم چرا وقتی میان تبریز اصرار دارن که لهجشون رو مثل تبریزیا کنن ! والله اصالت خودشون رو خودسون زیر سوال میبرن!
منم بدون توهین به شخصی از دانشگاه و شهر خودم صحبت کردم. نمیدونستم اینجا هم اردبیلیها میان گرد و خاک راه میندازن
به هر حال این بحث از نظر من تمومه!

matin

New member
اونایی که شما میگی دعوت می کنن به تکفیری می دونی کیا هستن؟
اونا از آذربایجان اومدن.آذربایجان پر این قماشه.از وقتی پولشون ارزش پیدا کرده(1منات=حدود 3500 تومن) همشون ریختن اردبیل.

آره خوندم که نوشته بود از آذربایجان اومدن و اینکه ویزا هم نمیخواد دیگه

mahsast

New member

- - - Updated - - -
رفتارایی ازشون تو دانشگاه دیدم که اگه بگم شاخ در میارین ابتین راس میگه ترکای دیگه رو هم اذیت میکنن

رفتارایی ازشون تو دانشگاه دیدم که اگه بگم شاخ در میارین ابتین راس میگه ترکای دیگه رو هم اذیت میکنن

abtin13

New member
چون همیشه استانبول و باکو تبریز رو از خودشون میدونن و به شهرهای دیگه کاری ندارن یه خورده این عزیزان دلگیر و تا حدی حسودی میکنن!
و یه علت دیگه لهجشون هستش! نمیدونم چرا وقتی میان تبریز اصرار دارن که لهجشون رو مثل تبریزیا کنن ! والله اصالت خودشون رو خودسون زیر سوال میبرن!
منم بدون توهین به شخصی از دانشگاه و شهر خودم صحبت کردم. نمیدونستم اینجا هم اردبیلیها میان گرد و خاک راه میندازن

بحث اصلی به بیراهه کشیده شد با عقده خودبزرگ بینی تبریزی ها.منم همین جا بحث رو تموم می کنم و عذرخواهی بابت این مکالمه از همه دوستان

matin

New member

ببخشین رها جان : باکو که طبق قرداد شاهان قاجار هم الان ماله ایرانه، فقط ی کشور میخواد که عزم کنه که برگرده که فعلا نیست ، و اینکه درسته وضعیت فعلی کشور ی طوریه ولی استانبول هم خودش زمانی جز ایران بوده ، و اینکه این ادعای واهی حسودی نداره دوستم ،
نمیدونم چرا ولی هیچ وقت از بحث های اقوامی خوشم نمیاد ، به نظرم همه یک واحدیم
روزگار خوبی داشته باشین :riz304:

دل آرام

New member
رها من خودم بابا م اینا اصالتا ترک تبریزن .بهت بر نخوره در مورد تبریزیا نظر دادم !
کلن هر جای ایرانو به یک خصلتی میشناسن و این دلیل نمیشه اون شهر خوب باشه و یا بد باشه . چون همه جا خوب و بد داره .

رها93

New member
من اصلا نیومدم مقایسه کنم. من در مورد شهر خودم نظر دادم. دیگرون اومد خیلی جالب با جمله بندی که برازنده نیس نظر دادن!
متاسفم!

mozhdeee

New member

کدوم دانشگاهش رو میگین ؟ علوم پزشکیش ؟؟ یا واسه وزارت علوم ؟

کسی میدونه کدوم دانشکده ش بیوتک داره و خارج شهره تبریزه یا داخلش ؟؟
من کارشناسیمو تبریز بودم دانشکده علوم نوین چسبیده به پزشکی

abtin13

New member
من اصلا نیومدم مقایسه کنم. من در مورد شهر خودم نظر دادم. دیگرون اومد خیلی جالب با جمله بندی که برازنده نیس نظر دادن!
متاسفم!

فعلا حرف های من تایید شد نه ادعاهای شما.شما تبریزی ها هم یکم اخلاقتون رو درست کنید و با بقیه خوب رفتار بکنید این جو منفی علیه تون ایجاد نمیشه.شما داشتی در مورد شهر خودت خیالبافی می کردی من واقعیت رو گفتم تا بقیه بدونن.حالا هم تصمیم گیری عهده خود بچه هاس که واقعیت رو قبول کنن یا توهمات رو.اینم آخرین جمله ای بود که در مورد این بحث مزخرف گفتم.

دل آرام

New member
مهم نیست آخه دختر خوب . اعصاب خودتو به هم میرزی که چی !
هر ادمی هر چی میخواد بگه .
شنونده باید عاقل باشه .

mozhdeee

New member
منم اذیت شدم ولی دانشگاهش بد نبود آذریای اطراف تبریز خیلی خوب بودن تا خودشون.درکل من مشکلی باهاشون نداشتم.

mozhdeee

New member
بالاخره هر شهری هم خصلت خوب داره هم بد ، تبریزیا واقعن سخت کوشن من ازینکه کارشناسیمو اونجا بودم پشیمون نیستم الانم از خدامه که تبریز قبول شم.:riz304:

بالا