روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

Bita mohammadi

New member
خدا به خیر کنه این هفت خوان رستم را!
کلی انتظار تا کلید نهایی
حالا باز دو هفته انتظار دیگه تا کارنامه.....
دوباره انتظار ............................................................ تا نتایج .
ما که پیر شدیم در این انتظار

scientist

New member
ای وای آره سارا جان راس میگه من اشتباهی کلید اولیه رو نیگا کردم :65d6a5d6s:

Aysel

New member
بله دیگه سوال 126 بیشتر بچه ها فیبر زده بودن ولی کلید کارسینوژن بود الانم که هر دو تا رو صحیح اعلام کردن

آخرین ویرایش:

zy zy

New member
ینی الان دوس دارم با یه عملیات انتحاری سنجش پی رو با خاک یکسان کنم ، چرا اینقد دوس دارن رو اعصاب ماها باشن اینا ، خب همون روز اول تاریخ دقیق نمیگفتین شما که میدونین چقد بی برنامه این :sdasdasd::eek:t0837h0nn8zfqu8ult

Lemen

New member
سلام دوستان، خاهش میکنم جواب بدین
کلید های نهایی مجددا برای رشته شما عوض شده؟؟
آخه ما هم 2 سوالمون رو که واضح درسته رو حذف کردن یعنی امیدی هست ما اعتراض کنیم و اونا مجددا کلید نهایی رو تغییر بدن؟؟؟؟

sepideeee

New member
جهت اطلاع از صحت این خبر لطفا گوشی تلفن خود را برداشته .. شماره ی سازمان سنجش پزشکی را بگیرید .. و بعد از شنیدن ناسزا سریعا قطع کنید و مطمئن باشید کارنامه ای در کار نیست :riz481:
حالا به درایت من پی بردین ؟؟ :smilies: :riz481:

ROJO

New member
سلام دوستان، خاهش میکنم جواب بدین
کلید های نهایی مجددا برای رشته شما عوض شده؟؟
آخه ما هم 2 سوالمون رو که واضح درسته رو حذف کردن یعنی امیدی هست ما اعتراض کنیم و اونا مجددا کلید نهایی رو تغییر بدن؟؟؟؟

فک نکنم واسه درسای تخصصی عوض کنن چون خودشون زیر سوال میرن و بعد رشته ها و داوطلبای دیگه هم شاکی مشن و شیر تو شیر میشه! البته شما اگه میتونید اعتراض کنید ولی از چ طریق! ؟ مسئله اینست:smiliess (12):

yeganehh

New member
کارنامه ها اومده.......وای...سپیده سارا کجایین؟بیاین دیگه...

- - - Updated - - -

توروخدا دست پر بیاین...من جرات ندارم...

yeganehh

New member
ااا....من انقدر هول شدم روی کارنامه کلیک نکردم.نوشته هفته اول مرداد...اینا چرا اینجورین؟؟؟؟میزدن اطلاعیه...چه کاریه مینویسن کارنامه.......اخه چرا هول و استرس میدن به ادم....

sepideeee

New member
ااا....من انقدر هول شدم روی کارنامه کلیک نکردم.نوشته هفته اول مرداد...اینا چرا اینجورین؟؟؟؟میزدن اطلاعیه...چه کاریه مینویسن کارنامه.......اخه چرا هول و استرس میدن به ادم....

منم تا دیدم گزینه ی کارنامه رو یهو کلی حیرت زده شدم وقتی کلیک کردم بیشتر حیرت زده شدم که زده هفته ی دیگه :))

- - - Updated - - -

فک نکنم واسه درسای تخصصی عوض کنن چون خودشون زیر سوال میرن و بعد رشته ها و داوطلبای دیگه هم شاکی مشن و شیر تو شیر میشه! البته شما اگه میتونید اعتراض کنید ولی از چ طریق! ؟ مسئله اینست:smiliess (12):

یعنی بعد از اینکه کلید نهایی اعلام شد .. دوباره کلید نهایی تغییر کرده؟؟

yeganehh

New member
ببین خودمونو معطل کیا کردیما.....حداقل تاریخ رو نزدن...چقدر بی نظم و بی مسئولیتن ...:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

ROJO

New member
خسته نباشی سپیده ما 3 صفحه نطق کرده بودیم ک خخخخخخخ

ی سوال زبان ما امروز عوض شده

sepideeee

New member
خسته نباشی سپیده ما 3 صفحه نطق کرده بودیم ک خخخخخخخ

ی سوال زبان ما امروز عوض شده

اولش که به من چه شما خیلی زود از خواب بیدار میشین :) من خوابالو بودم خوب به دیده های خودم شک کردم :))
بعدشم چه چیز عجیبی کلید نهایی رو نهایی ترش کردن :j58r36j3gcr4suxymup حالا واسه رشته ما درستارو غلط نکرده باشن :13:

بالا