روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

sepideeee

New member
دو تا سوال عینا تو کتاب اومده جوابش.... ولی کلید بازم غلط زده سوالی رو هم که درست زدم حذف کرده ... از طرفی دو تا سوال دو جواب داره..... از همه ی اینا گذشته بچه ها من با این آی کیویی که از طراحان محترم ارشد میبینم یک سوال در ذهنم نقش بست میخوام ازشون بپرسم( نمیشه اونا همش بپرسن ما جواب بدیم،،) سوال اینه خانمها وآقایان محترم طراح سوال شما که با کتاب باز نمیتونین پاسخ درسو پیدا کنین اگه میخواستین مثل ما امتحان کنکور بدین قبول میشدین یا خیر؟؟؟؟؟ از پاسختان ممنونم:33::33:

طراح سوال : سوال اینه . جوابم اینی که ما میگیم !!! همینی که هست ... گردنمون کلفته :New (6):
توی درسای ما هم انقد زیاده این سوالا ولی متاسفانه فقط به یکی دو تاش رسیدگی شد :sad:

sadafi

New member
دو تا سوال عینا تو کتاب اومده جوابش.... ولی کلید بازم غلط زده سوالی رو هم که درست زدم حذف کرده ... از طرفی دو تا سوال دو جواب داره..... از همه ی اینا گذشته بچه ها من با این آی کیویی که از طراحان محترم ارشد میبینم یک سوال در ذهنم نقش بست میخوام ازشون بپرسم( نمیشه اونا همش بپرسن ما جواب بدیم،،) سوال اینه خانمها وآقایان محترم طراح سوال شما که با کتاب باز نمیتونین پاسخ درسو پیدا کنین اگه میخواستین مثل ما امتحان کنکور بدین قبول میشدین یا خیر؟؟؟؟؟ از پاسختان ممنونم:33::33:

شنیده بودم طراحان بی سوادن. با این کلید نهایی مطمئن شدم

Iris

New member
بیخیال دوستان منتظر نمونین چقد منتظر کلید بودیم ضد حال خوردیم ارزش نداره وقتمونو واسه سنجش تلف کنیم بسپریم ب خدا تا خودش عادلانه قضاوت کنه سنجش که حسابی ماه رمضون حقمونو نوش جان کرد:14:

ROJO

New member
عاغا من حواسم کامل پرت شده بوود باز از دیشب دارم غر میزنم همرو کلافه کردم تازه بمامانم گفتم 3شنبه دیگه همچی معلوم میشه خبر نداره باز ممکنه بره تا شهریور ک تموم بشه این جریانات:j58r36j3gcr4suxymup

کرهانی

New member
عاغا من حواسم کامل پرت شده بوود باز از دیشب دارم غر میزنم همرو کلافه کردم تازه بمامانم گفتم 3شنبه دیگه همچی معلوم میشه خبر نداره باز ممکنه بره تا شهریور ک تموم بشه این جریانات:j58r36j3gcr4suxymup

باز خوبه غر میزنی، من همه رو ریختم تو خودم:14:
همین روزاست که 60،70 کیلو بشم با این همه غمی که تو خودم ریختم

فقط میام اینجا غر میزنم:tonguesmiley:

Iris

New member
باز خوبه غر میزنی، من همه رو ریختم تو خودم:14:
همین روزاست که 60،70 کیلو بشم با این همه غمی که تو خودم ریختم

فقط میام اینجا غر میزنم:tonguesmiley:
من که بس نمره حساب کردم کلافه شدم دلم خونه 5 نمره افت کردم
من که دچار لاغری مفرط شدم

کرهانی

New member
من که بس نمره حساب کردم کلافه شدم دلم خونه 5 نمره افت کردم
من که دچار لاغری مفرط شدم

با حذف شدن سوال نمره ات کم نمیشه ها
ولش کن دو روز دیگه کارنامه میاد:65d6a5d6s:
منم لاغرشدم شوخی بود اون
همه خونه میگن روزه نگیر لاغر شدی

Iris

New member
وقتی سوالی حذف میشه مث اینه که اصلا نبوده از اول همینطور نیس؟؟؟؟؟؟؟:14:
زودتر بگذره این2روزم دیونه شدم

yeganehh

New member
حالا الان انتظار کارنامه میکشیم..از سه شنبه انتظار شهریور....انتظار خیلی سخته

zy zy

New member
کاش منم یه چند کیلو لاغر میشدم خیلی ضروریه بعد ماه رمضون عروسی آبجیمه:smiliess (3): 5 کیلو کم کنم کافیه !!! یکم استرسم نمیاد تو وجودم لامصب

آخرین ویرایش:

nafasn

New member
کاش منم یه چند کیلو لاغر میشدم خیلی ضروریه بعد ماه رمضون عرسی آبجیمه:smiliess (3): 5 کیلو کم کنم کافیه !!! یکم استرسم نمیاد تو وجودم لامصب
سلام زی زی جون
وااااای خوشبحالت عروسی دارین.... منم میخام....:sadsmiley:

Iris

New member
کاش منم یه چند کیلو لاغر میشدم خیلی ضروریه بعد ماه رمضون عرسی آبجیمه:smiliess (3): 5 کیلو کم کنم کافیه !!! یکم استرسم نمیاد تو وجودم لامصب

بیا5کیلویی بده به من عاخه من دوس دارم اضاف کنم:smilies:

بالا