روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

ROJO

New member

سلام به همه

فقط میتونم بگممتاسفم برای خودم که تو چنین جایی دارم زندگی می کنم

سوال درست حذف میشهنمرش به همه میرسه

سوال درست گزینه اشعوض میشه تا بازم اونی که غلط زده بیاد بالا

سوال غلط هم توپاسخ نامه جواب داره انگار نه انگار که غلطه

الهیییی :tsimuzpzwoap1t9y3o7:sadsmiley:خدا کنه واسه همه ی شرایط بشه

ROJO

New member
من الان مثلا سر کلاسم، بصورت موبایل در کیف اومدم ک استاد نبینه:ph34r-smiley::1dco2x0p1lilzhfpg1t

miladphysio

New member

ghazael

New member
واقعا خیلی اعتماد به نفس دارن مشتی بی سوادن گزینه ای از همه غلط تر جواب شده خدا فقط مرگشون بده . و سوال غلط درست نکردن .

matin

New member
خدائی من میخوام این طراح سئوال رو ببینم فقط تو چشاش زل بزنم فقط همین ،

sepideeee

New member
سپیده خیر مقدم:25r30wi::auizz3ffy9vla57584x واسه من ی چند دقیقه ارور داد بعد زود درست شد

خوب درو هل ندادی::

خوب از این به بعد اول عرض اندام می کنم .. بعد با لگد درو وا می کنم میام تو :black_eyed::riz481:

sepideeee

New member
اره باید به زور متوسل شد.نگا دارم فارسی مینویسم به خاطرت.اشکم در میاد ولی.چون حرف فارسی نداره

به به خیلی خیلی ممنون دوست عزیز که فارسی می نویسی چون انگلیسی خوندن واقعا سخت بود :bunnyearsmiley:
ولی فکر نکنی حواسمون نبود که دوباره انگلیسی نوشتی تو پستای دیگت :ph34r-smiley:
ولی فارسی بنویسی کم کم عادت می کنی ..

sepideeee

New member

سلام به همه

فقط میتونم بگممتاسفم برای خودم که تو چنین جایی دارم زندگی می کنم

سوال درست حذف میشهنمرش به همه میرسه

سوال درست گزینه اشعوض میشه تا بازم اونی که غلط زده بیاد بالا

سوال غلط هم توپاسخ نامه جواب داره انگار نه انگار که غلطه
خیلی وقت بود نبودی ژنتیک جان .. حالا هم که اومدی ناراحتی .. امیدوارم نتایج که بیاد طوری بشه که از نتیچه راضی باشی :rose:

ghazael

New member
من حالتون میفهمم که جی به سرمون آوردن. خاک بر سرشون حق کشی کردن واسمون. من هنوز تو شوک سینتنی هستم.

setareh58

New member
منم همش داغونم بخاطر سوالای راحت که جوابشون واضح اما وزارت بهداشت گزینه اشتباه اعلام کرده:sadsmiley:
این خیلی زور داره که همش حق بچه های قوی ضایع میشه بچه های ضعیف تقویت میشن:dadad4:
خدا آخر و عاقبت همه مون رو بخیر کنه:65d6a5d6s:

Lemen

New member
چرا کسی جواب منو نمیده؟ جیز جیگر کجا شایعه؟؟؟ منبع و مخزنش چیه؟؟؟

yeganehh

New member
خوب به سلامتی کلید نهایی اومد..حالا دوستان با توجه به تغیرات کلید ایا درصدهای تخمینتون رو درست کردید؟چند نمره به نمره هاتون اضافه شد؟

sepideeee

New member
چرا کسی جواب منو نمیده؟ جیز جیگر کجا شایعه؟؟؟ منبع و مخزنش چیه؟؟؟

این سوال رو باید اپیدمیولوژیست ها جواب بدن ولی من با توجه به دانش روز افزونم جوابتو میدم :5:
این بیماری که شما میگی با توجه به انواع ازمون ها ( من جمله : کنکور سراری . ارشد . دکترا . ازاد . شبانه . روزانه . تافل . ازمون های ورودی مدارس نمونه و...... ) و بی کفایتی یه سری دوستان که اداره ی امور دستشونه تقریبا در تمام مقاطع سنی و تحصیلی و در کل کشور شایعه .
:smiliess (2):

mamaie

New member
دو تا سوال عینا تو کتاب اومده جوابش.... ولی کلید بازم غلط زده سوالی رو هم که درست زدم حذف کرده ... از طرفی دو تا سوال دو جواب داره..... از همه ی اینا گذشته بچه ها من با این آی کیویی که از طراحان محترم ارشد میبینم یک سوال در ذهنم نقش بست میخوام ازشون بپرسم( نمیشه اونا همش بپرسن ما جواب بدیم،،) سوال اینه خانمها وآقایان محترم طراح سوال شما که با کتاب باز نمیتونین پاسخ درسو پیدا کنین اگه میخواستین مثل ما امتحان کنکور بدین قبول میشدین یا خیر؟؟؟؟؟ از پاسختان ممنونم:33::33:

بالا