روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

miladphysio

New member
مال من که یک سوالم درست از اب دراومد.همون سوالی که اعتراض کردم.بقیه عوض نشدش

*Noor

New member
من که راضیم از کلید نهایی. نمره کلم 6 تا اضافه شد :rolleyessmileyanim:

Iris

New member
پس چرا بچه ها میگن تغییر نمی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟
میگن فقط رتبه ممکنه جابجا بشه.

الان خودت حساب کن س.الی که حذف شده رو از تعداد کل سوال اون درس کم کن بعد درصد بگیر ببین تغییر میکنی اونم افت درصد:sdasdasd:

DANESHJOO20

New member
الان خودت حساب کن س.الی که حذف شده رو از تعداد کل سوال اون درس کم کن بعد درصد بگیر ببین تغییر میکنی اونم افت درصد:sdasdasd:

من خودم قبل از صحبتای بچه ها همین کارو کردم. یکی دو درصد اومد پایین. ولی بچه ها که میگن از تعداد سوالا کم نمیشه . نمرشو به همه میدن.

Iris

New member
دوست عزیز میشه نحوه ی حساب نمره کل رو بگین؟؟:21:

درصداتو اول حساب کن بعد
درصد هر درس ضربدر3 ضربدرتعدادسوالات اون درس تقسیم ب صد واسه هر درس مجزا حساب کن جمع کلشون میشه نمرت
البته واسه زبان درصد ضرب 3 ضرب تعداد سوالات ضرب6دهم تقسیم ب صد
واسه رشته ما ضریب زبان6دهم هس واسه شما نمیدونم

Iris

New member
من خودم قبل از صحبتای بچه ها همین کارو کردم. یکی دو درصد اومد پایین. ولی بچه ها که میگن از تعداد سوالا کم نمیشه . نمرشو به همه میدن.
من از چن تا از دوستانی که پارسال قبول شدن پرسیدم حتی از یکی از اساتید گفتن اون سوال حذف میشه کلا

*Noor

New member
من از چن تا از دوستانی که پارسال قبول شدن پرسیدم حتی از یکی از اساتید گفتن اون سوال حذف میشه کلا

ولی من پرسیدم گفتن به همه میدن اون سوالو. نمونشم بکی از دوستام که پارسال زبان کلا نزده بود( صفر ) ولی بعد از اومدن کارنامه ، 2.5 درصد شده بود زبانش. ( یه سوال حذف شده بود)

آخرین ویرایش:

DANESHJOO20

New member

حالم گرفته شد اساسی. نه اون کلید اولیه نه این نهایی هیچکدوم به مزاج من خوش نیومد. خدا ازشون نگذره....

sepideeee

New member
روجو جان از سپیده امروز خبری نیست من انتظار شیطونی کردن هاش بودم؟
اهااااااا عارضم به حظورتون که من بودم پای سیستم از همتون هم زودتر کلید رو چک کردم منتها انجمن باز نمی شد .. شما چطوری اومدین ؟؟ :5:

تو رشته ی ما هم یه سوال خیلی تابلو رو درست کردن خدا رو شکر
یه سوال رو هم که هیچکی اعتراض نکرده بود حذف کردن :5:
بچه ها پارسال یه سوال زبان حذف کرده بودن ولی نه نمرش پخش شد نه اضافه شد :25r30wi: ولی من بازم به کلید نهایی اعتراض دارم یه چهار پنج تا سوال دیگه هم بود :smiliess (2):

miladphysio

New member
اهااااااا عارضم به حظورتون که من بودم پای سیستم از همتون هم زودتر کلید رو چک کردم منتها انجمن باز نمی شد .. شما چطوری اومدین ؟؟ :5:

تو رشته ی ما هم یه سوال خیلی تابلو رو درست کردن خدا رو شکر
یه سوال رو هم که هیچکی اعتراض نکرده بود حذف کردن :5:
بچه ها پارسال یه سوال زبان حذف کرده بودن ولی نه نمرش پخش شد نه اضافه شد :25r30wi: ولی من بازم به کلید نهایی اعتراض دارم یه چهار پنج تا سوال دیگه هم بود :smiliess (2):

واسه منم ارور میداد همش به زور اومدم

ROJO

New member
سپیده خیر مقدم:25r30wi::auizz3ffy9vla57584x واسه من ی چند دقیقه ارور داد بعد زود درست شد

خوب درو هل ندادی:idea_majidonline:

Genetic1400

New member

سلام به همه

فقط میتونم بگممتاسفم برای خودم که تو چنین جایی دارم زندگی می کنم

سوال درست حذف میشهنمرش به همه میرسه

سوال درست گزینه اشعوض میشه تا بازم اونی که غلط زده بیاد بالا

سوال غلط هم توپاسخ نامه جواب داره انگار نه انگار که غلطه

miladphysio

New member

سلام به همه

فقط میتونم بگممتاسفم برای خودم که تو چنین جایی دارم زندگی می کنم