روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

ROJO

New member
آغا ی سئوال مادر تخصصی ؟؟ سه شنبه کی میاد ؟؟ صبح ظهر شب ؟؟ ساعت 6 به وقت ما 8 به وقت سنجش ؟؟ کدوم ؟؟ :21:
ما روزشم اطمینان کامل نداریم بعد شما میگین ساعتش!? عاغا من حاضرم از صب بشینم پای سیستم ولی فردا بزنن دیگه ، البته یکی هم باید پیشم باشه ک اگه دیدم زدن اون بره برام نگا کنه خوودم نمیییتوونم:14:

matin

New member
ما روزشم اطمینان کامل نداریم بعد شما میگین ساعتش!? عاغا من حاضرم از صب بشینم پای سیستم ولی فردا بزنن دیگه ، البته یکی هم باید پیشم باشه ک اگه دیدم زدن اون بره برام نگا کنه خوودم نمیییتوونم:14:
از صبح نشینین !! خیلی زود بیاد 6 عصر به وقت سنجش 8 به وقت ما :1dco2x0p1lilzhfpg1t

Iris

New member
عزیز دل برادر ، 34 ساعت به وقت ما 32 ساعت به وخت سنجش :(((( استرس نده برادر :((((

با توجه به غافلگیر کردن سنجش محترم در اعلام کلید نهایی فرض بر این گذاشته شد که ایشالا تاخیر در کار نیس و از انجا که تایم مشخصی نداریم همون بهتر که میانگین1روز در نظر گرفته شود :rolleyessmileyanim:

ROJO

New member
بچه ها کیا حدس می زنن که قبولن؟:4d564ad6:

من ک دیگه هیچ حدسی نمیزنم، الان تازه ی استرسی افتاده ب جونم ک نکنه تو پاسخنامه اشتباه وارد کرده باشم و تمام درصدایی ک واسه خودم حساب کردم بشه کشک!:1dco2x0p1lilzhfpg1t

scientist

New member
من ک دیگه هیچ حدسی نمیزنم، الان تازه ی استرسی افتاده ب جونم ک نکنه تو پاسخنامه اشتباه وارد کرده باشم و تمام درصدایی ک واسه خودم حساب کردم بشه کشک!:1dco2x0p1lilzhfpg1t
چه جالب دقیقا یه چند روزیه این حس غریب دامنگیر منم شده :65d6a5d6s: :riz481:

ROJO

New member
ی کاری ک صب انجام دادم و الان دارم بخودم میخندم این بوده ک نمرمو با در نظر گرفتن شرایط مختلف حساب کردم، یبار با فرض اینکه سوالای حذفی نمرشو به همه میدن، یبار با فرض اینکه کلا سوال حذف بشه ک دیگه توی نمره تاثیری نداره، ی سوال زبانم اخرین دقیقه ها نمیدونم زدم یا نه ی سری هم با فرض زدن این سواله حساب کردم، اپسیلون ب اپسیلون، فک نکنم خارج ازین سه حالت برام پیش بیاد بجز اون چیزی ک بالا گفتم ک تمام محاسباتمو بهم میریزه خخخخ...:rolleyessmileyanim: :smiliess (12):

tasa

New member
ی کاری ک صب انجام دادم و الان دارم بخودم میخندم این بوده ک نمرمو با در نظر گرفتن شرایط مختلف حساب کردم، یبار با فرض اینکه سوالای حذفی نمرشو به همه میدن، یبار با فرض اینکه کلا سوال حذف بشه ک دیگه توی نمره تاثیری نداره، ی سوال زبانم اخرین دقیقه ها نمیدونم زدم یا نه ی سری هم با فرض زدن این سواله حساب کردم، اپسیلون ب اپسیلون، فک نکنم خارج ازین سه حالت برام پیش بیاد بجز اون چیزی ک بالا گفتم ک تمام محاسباتمو بهم میریزه خخخخ...

انشاا... بهترین حالت برات پیش میاد
همراه قبولی همه ی بچه های انجمن

خوبه ک شما میدونی چی کار کردی
من حتی جرات نکردم یکبار هم درصد بگیرم :1dco2x0p1lilzhfpg1t

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ROJO

melodi1991

New member
هیییییییییی :(50): باز خوبه شماها ی پیش زمینه از درصداتون دارین من ک جرات نکردم درصد بگیرم :1dco2x0p1lilzhfpg1t
امیدواررررررم از ته تهههههههه دلم که همه نتیجه زحمتامون رو بگیریییم الهییییییییی ااااااامییین :thanks:

ROJO

New member
tasa جون من در کل آدمی منطقی نیستم ولی سر مسائل درسی خیلی منطقی ام و همیشه سعی میکنم واقع بین باشم و با امادگی ذهنی برم جلو، چون به اینده مربوطه دلم میخواد احتمال شوکه شدن رو ب حداقل برسونم:smiliess (11):درست و غلطش رو نمیدونم

کرهانی

New member
منم نمی دونم درصدامو و نمره ام رو
بیاید این یک روز رو واسه هم دعا کنیم
:a2d3:
140313225551073.jpeg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee
بالا