روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

I can

New member
بابا جون یه ذره پیشرفت کنید دیگه همش تو یه مرحله نمونید.من این مراحلو رد کردم الان تو مرحله ی خواب تخمین رتبه ام.همش خواب میبینم رتبم بیشتر شده !! زود میرم تو سایت تخمین میبینم فعلا همون قبلی ام :5:

سپیده خانم رتبتون مگه چند شده توی تخمین رتبه؟!!:smiliess (11):

بازم خوبه شما تونستین تو تخمین شرکت کنین!!!من که هر وقت می یام می رم ببینم می تونم تخمین رتبه کنم!!!!می زنه با بانک ارتباط برقرار نمی شود؟!!!:5:
به خودم می گم بهتر که نمی شه کارنامه که هفته های اینده می یاد اما باز صبح که می شه سر می زنم و دوباره نمی شه و همین حرف رو تکرر می کنم...و این داستان همچنان هر روز تکرار می شه:rolleyessmileyanim:

rojiin

New member
بچه ها من کد رهگیریمو دادم به سایت خ برای تخمین رتبه.حالا چه اتفاقی میوفته؟اشتباه کردم؟!:sadsmiley:

sepideeee

New member
سپیده خانم رتبتون مگه چند شده توی تخمین رتبه؟!!:smiliess (11):

بازم خوبه شما تونستین تو تخمین شرکت کنین!!!من که هر وقت می یام می رم ببینم می تونم تخمین رتبه کنم!!!!می زنه با بانک ارتباط برقرار نمی شود؟!!!:5:
به خودم می گم بهتر که نمی شه کارنامه که هفته های اینده می یاد اما باز صبح که می شه سر می زنم و دوباره نمی شه و همین حرف رو تکرر می کنم...و این داستان همچنان هر روز تکرار می شه:rolleyessmileyanim:

کجا کارنامه ها هفته ی دیگه میاد ؟؟؟ تازه اگه اگه اگه 24 ام بدن میشه دو هفته دیگه :shocked:

آخرین ویرایش:

I can

New member
کجا کارنامه ها هفته ی دیگه میاد ؟؟؟ تازه اگه اگه اگه 24 ام بدن میشه دو هفته دیگه :shocked:

دخترم دقت کن نوشتم هفته های اینده:riz277:
شما برعکس کردی پسوند جمع من رو و گذاشتی برای کارنامه
رتبت رو نگفتی هاا:smiliess (3):
بذار من بگم توی تخمین شدی 3 یا 4 و توی اصلی می شی 8 تا10:motat:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

ROJO

New member
بچه ها من الان کارنامه ی پارسالیا رو با 91 مقایسه میکردم بعد اصلا هیچ ربطی به هم نداشتن :| ینی اینقد تغییر ممکنه تو دو سال متوالی? :|

دو نفر با نمرات تقریبا مشابه تو سال 91 طرف شده 25، تو سال 92 شده 30!!!چون کنکور 91 سختتر بوده

بعد ازین جالبتر 25 ه دانشگاه تهران اورده!!!!!
اون 30 ه اهواز!!!

من اصن نمیدونم امسال سخت بوده اسون بوده!? :1dco2x0p1lilzhfpg1t زیاد خبر کسیو ندارم

چی میشه امسال مثه 91 بشه
همچیم رو هواس
اخرش من دق میکنم تا بیس و چارم:14:

sepideeee

New member
دخترم دقت کن نوشتم هفته های اینده::
شما برعکس کردی پسوند جمع من رو و گذاشتی برای کارنامه
رتبت رو نگفتی هاا: (3):
بذار من بگم توی تخمین شدی 3 یا 4 و توی اصلی می شی 8 تا10::

اره من کلا حروف اضافه و جمع و جملات تو پرانتز رو نمی خونم :5: حالا شما به بزرگیو خودت ببخش :ad54ad: تازه تو اس ام اس دادن هم همیشه یادم میره سلام کنم :riz481:
توی رتبه ی اصلی هم خیلی خوش بینی ها :smilies: راستی خانومی یا اقا ؟؟ می خوام بهت بگم دخترم یا پسرم :)

sepideeee

New member
بچه ها من الان کارنامه ی پارسالیا رو با 91 مقایسه میکردم بعد اصلا هیچ ربطی به هم نداشتن :| ینی اینقد تغییر ممکنه تو دو سال متوالی? :|

دو نفر با نمرات تقریبا مشابه تو سال 91 طرف شده 25، تو سال 92 شده 30!!!چون کنکور 91 سختتر بوده

بعد ازین جالبتر 25 ه دانشگاه تهران اورده!!!!!
اون 30 ه اهواز!!!

من اصن نمیدونم امسال سخت بوده اسون بوده!? :1dco2x0p1lilzhfpg1t زیاد خبر کسیو ندارم

چی میشه امسال مثه 91 بشه
همچیم رو هواس
اخرش من دق میکنم تا بیس و چارم:14:

روجو تو رشته ی ما هم همین اتفاق افتاد تو سال 91 و 92 .... تو 91 اخرین نمره ی قبولی 140 بود تو سال 92 .. 176 بود
ولی طبق بررسی های من :smilies:تو این دو سال ضریب درسا تغیر کرد ... تو سال 91 درسای سخت ضریب بیشتری داشت .. بچه ها هم تو این درسا ضعیف بودن واسه همین نمره ها کم شد .. ولی تو سال 92 درسای اسون تر ضریب بالا گرفتن واسه همین نمره ها یهو بالا کشید ...
ولی از پارسال تا امسال خدارو شکر ضریبا تغییر نکرده ... حالا تو هم ببین شاید ضریبا تغییر کرده انقد نتیجه ها متفاوت شده

آخرین ویرایش:

ROJO

New member
روجو تو رشته ی ما هم همین اتفاق افتاد تو سال 91 و 92 .... تو 91 اخرین نمره ی قبولی 140 بود تو سال 92 .. 176 بود
ولی طبق بررسی های من :smilies:تو این دو سال ضریب درسا تغیر کرد ... تو سال 91 درسای سخت ضریب بیشتری داشت .. بچه ها هم تو این درسا ضعیف بودن واسه همین نمره ها کم شد .. ولی تو سال 92 درسای اسون تر ضریب بالا گرفتن واسه همین نمره ها یهو بالا کشید ...
ولی از پارسال تا امسال خدارو شکر ضریبا تغییر نکرده ... حالا تو هم ببین شاید ضریبا تغییر کرده انقد نتیجه ها متفاوت شده

نه برای ما تغییر نکرده

توکل ب خدا :)

*somaye*

New member
کاش سنجش یه چند تا اطلاعیه الکی به منظور دلداری و حواسپرتی منتظران نتیجه میداد..........آخه خرجی نداره که!! مثلاً میزد اطلاعیه 11: داوطلبان عزیر نگران نباشید و نفس عمیق بکشید !!:whistle: اطلاعیه شماره 12: داوطلبان عزیز مطمئن باشید که ما داریم کارمونو انجام میدیم خیال نکنید یه وقتی برگه پاسخ نامتون گم شده آتیش گرفته یا غیب شده !:p

یا از مراحل کاریشون گزارش میدادند !!
ای بابا ....مسئولین پاسخگو نیستند :New (6):

SH!LA

New member
بابا جون یه ذره پیشرفت کنید دیگه همش تو یه مرحله نمونید من این مراحلو رد کردم الان تو مرحله ی خواب تخمین رتبه ام همش خواب میبینم رتبم بیشتر شده !! زود میرم تو سایت تخمین میبینم فعلا همون قبلی ام

من چند باری خواب کارنامه رو دیدم! :shocked:

ولی فکر میکنم همون خواب کنکور بهتر باشه...! :dadad4:

ROJO

New member
امشب با دوستم حرف میزدم میگفت سال 91 کلید نهایی ک اومد درصد درس اصلیم 7-8 درصد تغییر کرد

گفتم خدا بده ازین شانسا ، من به همون درصد قبلیه خودم برگردم راضی ام:65d6a5d6s:

hidena

New member
سلام بچه ها جون
به نظرمن بهترین کار اینه که خودتون رو سرگرم کنید و نتیجه رو بسپرین به خدا و بهش فکر نکنید
منم تا یه هفته پیش خیلی مشغول این چیزا بود
اما بعدش با کار و متفرقه وقتم پرشده و دیگه این فکرا نمیاد توسرم
تازه به این فکر میکنم کاش زودتر مهر بشه بریم دانشگاه
چون کارکردن واقعا سخته...

ROJO

New member
هیدنا من خیلی سرم شلوغه الانم کلی از کارامو اوردم خونه انجام بدم ک برسم ، کلا.سم میرم و تکلیفای اونجام هست ولی باز خواهی نخواهی فکرم میره اون سمتی،

کی این نتیجه های لعنتی میاد راحت بشم :| مرگ یبار شیون یبار ن ک هرروز هزار بار بمیرم

hidena

New member
هیدنا من خیلی سرم شلوغه الانم کلی از کارامو اوردم خونه انجام بدم ک برسم ، کلا.سم میرم و تکلیفای اونجام هست ولی باز خواهی نخواهی فکرم میره اون سمتی،

کی این نتیجه های لعنتی میاد راحت بشم :| مرگ یبار شیون یبار ن ک هرروز هزار بار بمیرم

عزیزم...
میدونی دلیلش اینه که من یکم نازک نارنجی و تنبلم...
من اولین باره که دارم سرکار رفتن رو تجربه میکنم
ولی خداییش خیلی سخته
میام خونه از خستگی میافتم
مخصوصا که مته رمضون هم هست

بالا