روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

zy zy

New member
در هیاهوی زندگی دریافتم ؛
چه بسیار دویدن ها
که فقط پاهایم را از من گرفت
در حالی که گویی ایستاده بودم ،
چه بسیار غصه ها
که فقط باعث سپیدی موهایم شد
در حالی که قصه ای کودکانه بیش نبود ،
دریافتم
کسی هست که اگر بخواهد "می شود"
و اگر نخواهند "نمی شود"
به همین سادگی ...

کاش نه میدویدم و نه غصه می خوردم
فقط او را می خواندم و بس ...

Ana67

New member
در هیاهوی زندگی دریافتم ؛
چه بسیار دویدن ها
که فقط پاهایم را از من گرفت
در حالی که گویی ایستاده بودم ،
چه بسیار غصه ها
که فقط باعث سپیدی موهایم شد
در حالی که قصه ای کودکانه بیش نبود ،
دریافتم
کسی هست که اگر بخواهد "می شود"
و اگر نخواهند "نمی شود"
به همین سادگی ...

کاش نه میدویدم و نه غصه می خوردم
فقط او را می خواندم و بس ...

عالی بود:riz304:

sepideeee

New member
بدترین روزا رو من دارم.
یه کم دقت میکردم اینجوری نمیشد
:sadsmiley:

بچه ها انقد حسرت نخورین هنو هیچی معلوم نیس
من یه دوستی داشتم بعد از کنکور علوم گفت که افتضاه داده و اصلا قبول نمیشه . حتی انقد که کلا فکر نتیجه رو از سرش بیرون کرده بود ... کلا دو تا درس تو کنکورشون داشتن .. نتایج که اعلام شد درصداش این بود .. یه درس 25 درصد .. درس دوم صفر .... فکر می کنید رتبش چند شد؟؟؟ 20 و شهر تهران هم قبول شد
همش نگین من بد دادم یه ذره هم ببینین بقیه چجوری دادن
شما خوندین و وضعیتتون اینه .. مطمئن باشین بقیه ی رقبا هم که خوندن وضعیت توپی ندارن ... سر کنکور همه اشتبا می کنن .. همه حواسپرتی دارن .. همه استرس دارن.. پس این چیزا از همه یه درصدی رو می گیره .. ما هم اشتباهای فاحشی کردیم سر کنکور ... پس ناراحتی نداره
ایشاله هر کی به اندازه ی تلاشش از موفقیت سهم می گیره

- - - Updated - - -

ROJO

New member
شیفیده من امیدوارم رقیبام گند زده باشن :)) ولی دو-سه نفر ک میدونم خوب بوده ، امیدوارم حداکثر 10 تا ازین قبیل رقبا باشه ایییششش:65d6a5d6s:

sepideeee

New member
شیفیده من امیدوارم رقیبام گند زده باشن :)) ولی دو-سه نفر ک میدونم خوب بوده ، امیدوارم حداکثر 10 تا ازین قبیل رقبا باشه ایییششش:65d6a5d6s:
چقد آرزوهای خوبی داری براشون :25r30wi:

روجو بالاخره تخمین رتبه کردی؟

ROJO

New member
چقد آرزوهای خوبی داری براشون :25r30wi:

روجو بالاخره تخمین رتبه کردی؟

خو شیفیده علم منطق میگ وقتی من بخوام قفول بشم باید رقیبام گند بزنن دیگه ک پا بذالم روشون برم اون بالا:25r30wi:

نه تخمین نشد سیستم بانکی مشکل داره منم ک میدونی دیگه کد رهگیریم حکم فرمول کوکاکولا رو داره نمیتونم بدم دسه کسی:65d6a5d6s:

sepideeee

New member
خو شیفیده علم منطق میگ وقتی من بخوام قفول بشم باید رقیبام گند بزنن دیگه ک پا بذالم روشون برم اون بالا:25r30wi:

نه تخمین نشد سیستم بانکی مشکل داره منم ک میدونی دیگه کد رهگیریم حکم فرمول کوکاکولا رو داره نمیتونم بدم دسه کسی:65d6a5d6s:

تو کد رهگیریتو به خ.لیلی . دادی اونوقت به اینجا که قابل اطمینانه نمیدی فرموله کوکاکولاتو :5:

ROJO

New member
بالاخره میدونست درصدای منو خلی.لی چون من با اونجا کانتکت داشتم ولی اینجا نه! بدلایلی اصلا دلم نمیخواد...

خدا رو شکر تو دوران جهالتم اونور لو دادمش نه اینجا خخخخخخ

Ana67

New member
من یه دوستی داشتم بعد از کنکور علوم گفت که افتضاه داده و اصلا قبول نمیشه . حتی انقد که کلا فکر نتیجه رو از سرش بیرون کرده بود ... کلا دو تا درس تو کنکورشون داشتن .. نتایج که اعلام شد درصداش این بود .. یه درس 25 درصد .. درس دوم صفر .... فکر می کنید رتبش چند شد؟؟؟ 20 و شهر تهران هم قبول شد
شما خوندین و وضعیتتون اینه .. مطمئن باشین بقیه ی رقبا هم که خوندن وضعیت توپی ندارن ... سر کنکور همه اشتبا می کنن .. همه حواسپرتی دارن .. همه استرس دارن.. پس این چیزا از همه یه درصدی رو می گیره .. ما هم اشتباهای فاحشی کردیم سر کنکور ... پس ناراحتی نداره

- - - Updated - - -

:rose::rose:

amirreza

New member

- - - Updated - - -
سپیده رشته دوستتو بگوووووووو ماهم بریم تو همون رشته کنکور بدیم..شاید اونور نتیجه گرفتیم:p7977cujr38iyymsu8:

SH!LA

New member
من خیلی کلافه ام! :13:

مُدام دارم خواب کنکور میبینم...! :13:

SH!LA

New member
خوب اگه خدا خواست و یه روز و روزگاری دانشجو شدیم که دوباره خواب امتحان میبینیم که :14:

:25r30wi:

نه دیگه... از این سـد رد بشیـم؛ بقیه اش مشکلی نیست. خواب امتحان خیلی بهتر از خواب کنکور و نتیجه ست! هر روز شکنجه ست! :13:

ROJO

New member
یکی تو ی تاپیک نوشته بود کارنامه نهایی 21 ام میاد، کارنامه نهاییم خوبه ،21 ام بیاد خودمونو باش سرگرم میکنیم تا 24ام
:65d6a5d6s:
من الان یحالیم ک اگه سنجش اطلاعیه بزنه بنویسه سلام ! میگم اخ جون اطلاعیه، خبریم ازش نیست:65d6a5d6s:

sepideeee

New member

بابا جون یه ذره پیشرفت کنید دیگه همش تو یه مرحله نمونید :5: من این مراحلو رد کردم الان تو مرحله ی خواب تخمین رتبه ام :25r30wi: همش خواب میبینم رتبم بیشتر شده !! زود میرم تو سایت تخمین میبینم فعلا همون قبلی ام :5:

بالا