روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

نازگیس

New member
تو تخمین پارسال که فایده نداره که :(50): البته منم قبل ازفعال شدن امسال شرکت کردما ... اتفاقا جاتون خالی چه رتبه ی خوبی هم بهم داد .. ولی خوب امسال کلی فرق داره با پارسال همه چیش

از هیچی که بهتره
چون جامعه اماری امسال خیلی پایینه دلیلشم اینکه کارنامه هارو دوهفته دیگه میدن دیگه بچه ها کمتر میان واسه تخمین

sara.sharifi

New member
واقعا کارنامه ها رو دو هفته دیگه میدن؟؟؟؟ منم از همه شنیدم. ولی جایی نخوندم .
خودم تو اطلاعیه های وزارت بهداشت هم ندیدیم

sepideeee

New member
سارا وزارت بهداشت نگفته ولی تو سایت علوم پزشکی اعلام کردن ... !!!!! امیدواریم که بدن .. که به نظر من جای کلی تعجب داره

sara.sharifi

New member
سارا وزارت بهداشت نگفته ولی تو سایت علوم پزشکی اعلام کردن ... !!!!! امیدواریم که بدن .. که به نظر من جای کلی تعجب داره
آهان. آخه به نظر منم عجیبه. توی جدول زمانی وزرات بهداشت نوشته که 21 تیر تازه کلید نهایی رو اعلام میکنن، یعنی 3 روز بعدش رتبه ها میاد...
این همه سرعت العمل بعیده آخه!!!!

sepideeee

New member
آهان. آخه به نظر منم عجیبه. توی جدول زمانی وزرات بهداشت نوشته که 21 تیر تازه کلید نهایی رو اعلام میکنن، یعنی 3 روز بعدش رتبه ها میاد...
این همه سرعت العمل بعیده آخه!!!!

اخه بهداشت یه دفه برنامه هاش عوض شد قرار بود قبل از کارت دادن ما انتخاب محل کنیم .. ولی یهو گفتن اول کارنامه .. بعد انتخاب محل .. واسه همینم گفته شده که میخواد کارنامه زودتر بیاد چون بالاخره نتایج نهایی باید قبل از مهر اعلام بشه دیگه .. حالا خلاصه که امیدواریم زودتر نتایج بیاد بلکه تکلیفمون معلوم شه زودتر :(50):

sara.sharifi

New member
اخه بهداشت یه دفه برنامه هاش عوض شد قرار بود قبل از کارت دادن ما انتخاب محل کنیم .. ولی یهو گفتن اول کارنامه .. بعد انتخاب محل .. واسه همینم گفته شده که میخواد کارنامه زودتر بیاد چون بالاخره نتایج نهایی باید قبل از مهر اعلام بشه دیگه .. حالا خلاصه که امیدواریم زودتر نتایج بیاد بلکه تکلیفمون معلوم شه زودتر :(50):

بله درسته. هرچه زودتر بهتر . حالا من هرروز سر میزنم به سایت سنجش میگم شاید تصمیم بگیرن یه اطلاعیه ایی بدن ما خیالمون راحت بشه اما خبری نیست که نیست... :sad:

sepideeee

New member
بله درسته. هرچه زودتر بهتر . حالا من هرروز سر میزنم به سایت سنجش میگم شاید تصمیم بگیرن یه اطلاعیه ایی بدن ما خیالمون راحت بشه اما خبری نیست که نیست... :sad:
نه دیگه جرات نمی کنن دیرتر از 24 ام بدن چون وگرنه روجو میره سازمان سنجش پزشکی رو به خاک و خون میشکه :)))

ROJO

New member
نه دیگه جرات نمی کنن دیرتر از 24 ام بدن چون وگرنه روجو میره سازمان سنجش پزشکی رو به خاک و خون میشکه :)))

من------->
121fs725372.gif
<------- سنجش

:riz481:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

amirreza

New member
بچه ها من خستم ازین روزاااااااااااااااا

کی میخواد تموم شه؟ما الان تو برزخیم ..خوش بحال اونایی که خیلی خوب زدن کنکورو:sad::sad::sad::sad:

rojiin

New member
منم دلم میخواد زودتر تموم بشه.اخه میدونین مشکل کجاست؟اینه که درصد ها و رتبه هم بیاد بازم توی این فکرم که میشه قبول بشم یا نه.بنظرم تا شهریور باید صبر کرد.:65d6a5d6s:

Ana67

New member
bb.jpg

فکر میکردم بعد کنکور بتونم یه خواب راحت مثل این داشته باشم
ولی اشتباه فکر میکردم
roozgozar.com-0037.gif

amirreza

New member
انا بهترین روزارو داشتیم خبر نداشتیم

بغض گلومو بدجور فشار میده...:sadsmiley::sadsmiley:

بالا