دوستان امروز همکاران آینده

miis.s

New member
والا در پی همین موضوع چند وقتیست درحال نگارش مقاله ای میباشم که به جوابی برسم که موارد ذکر شده از یکدانه که همان فکر کردن می باشد، فراتر رود! اما حیف که تحقیق هم خرج دارد و مثل معروفیست که میگه پول پروپوزال رو کی داده و کی گرفته!!:دی
علی آقا شما موقع خرید اغذیه مورد احتیاج برای ادامه زندگی، چه حسی داری؟ آیا دوست داشتید که آن مقدار پول را در حساب خود ذخیره کرده و به جای غذا، با هوا میتوانستید سیر شوید؟ :)))

marzi ba

Well-known member
دوستای عزیزیم ببیخشید
میس جونی ببخش
عمو اومدم دنبالت کارت تموم شد بیا باکس نه بیاری دیگه واقعنی ازت دلگیر ناراحن میشم
پیش پیش از علی اقا هم معذرت میخام

عمو منتظرما:rose:

miis.s

New member
ای بابا شما چرا اجازه شوت کردن توپ در زمین خود را نمیدین . عجب خطوط دفاعی مستحکمی
ولی شما اینگونه نباش چون صبر من زیاد نیست و اگر طی چند ثانیه اجازه شوت توپ ندهید به خشونت متوسل میشوم

habi

New member
دوستان خیلی خوشحال شدم:))
فردا میرم کوه باید زود بخوابم
دوستتون دارم
شب خوش

Nike313

New member
دوستای عزیزیم ببیخشید
میس جونی ببخش
عمو اومدم دنبالت کارت تموم شد بیا باکس نه بیاری دیگه واقعنی ازت دلگیر ناراحن میشم

عاغا پس چرا از من معذرت نخواستییییییییی:65d6a5d6s:

ali.esf

New member
علی آقا شما موقع خرید اغذیه مورد احتیاج برای ادامه زندگی، چه حسی داری؟ آیا دوست داشتید که آن مقدار پول را در حساب خود ذخیره کرده و به جای غذا، با هوا میتوانستید سیر شوید؟ :)))

واقعا آن لحظه حس میکنم دنیا روی سرم خراب میشود! هوا هم ماده است و میشود قورت داد و سیر شد، اما حیف که کمی دل درد میگیریم....دلم برای حساب ذخیره ام میسوزد که ناچار نمیتوانم پولم را بریزم داخلش و لذا باید بکنم داخل این شکم! اما مدتی است حربه ای زده ام و زیاد به مهمانی میروم تا از دست خرج خوراکی هم رهایی یابم!مثل امشب!:دی

qom

New member
میس . شما خود شاهد بودی در باکس من با کد هایی که میدادم . پای بندی خودم رو اثبات میکردم . حالا چرا باید حقیقت تلخ رو بهم بگی . من دردم میگیره :13:

- - - Updated - - -

عاغا پس چرا از من معذرت نخواستییییییییی:65d6a5d6s:

:tsimuzpzwoap1t9y3o7:25r30wi:

ali.esf

New member
دوستای عزیزیم ببیخشید
میس جونی ببخش

معذرت خواهی برای چه؟!
قربان شما...

miis.s

New member
واقعا آن لحظه حس میکنم دنیا روی سرم خراب میشود! هوا هم ماده است و میشود قورت داد و سیر شد، اما حیف که کمی دل درد میگیریم....دلم برای حساب ذخیره ام میسوزد که ناچار نمیتوانم پولم را بریزم داخلش و لذا باید بکنم داخل این شکم! اما مدتی است حربه ای زده ام و زیاد به مهمانی میروم تا از دست خرج خوراکی هم رهایی یابم!مثل امشب!:دی
والا با این دلی که شما داری ، من اگه راهم دور نبود هر ظهر و شب غذای شما رو به دستتون میرسوندم.. ثوابم داره، دل مردمُ شاد کردن :))

بالا