دوستان امروز همکاران آینده

ali.esf

New member
ولی شما اینگونه نباش چون صبر من زیاد نیست و اگر طی چند ثانیه اجازه شوت توپ ندهید به خشونت متوسل میشوم

آخرین فرصت میس به عمو!عمو باید قدر این فرصتو بدونه و تا گلو نخورده ناز میس رو بکشه و غرورشو زیر پا بذاره!

- - - Updated - - -

دوستان خیلی خوشحال شدم:))
فردا میرم کوه باید زود بخوابم
دوستتون دارم
شب خوش

خوش بگذره....شبتون بخیر:)

miis.s

New member
میس . شما خود شاهد بودی در باکس من با کد هایی که میدادم . پای بندی خودم رو اثبات میکردم . حالا چرا باید حقیقت تلخ رو بهم بگی . من دردم میگیره :13:

- - - Updated - - -

:tsimuzpzwoap1t9y3o7:25r30wi:

من که کدی یادم نیست عمو جان.. درد شما هم سر درد است به خاطر شلوغ بودن دوروبر و پاسخگویی به دختران متعدد!

miis.s

New member
آقا علی چرا نوشته ای ما را با ذهن خبیث خود منحرف کرده و به زبان عامیانه ترجمه میکنی؟ آیا هدف خاصی پشت این ماجراست؟ آیا این وسط پولی به شما میرسد؟ :))

- - - Updated - - -

نقاشی و مداد . یادتون نیس تو باکس؟
من معمولا در دعوا همه چیز یادم میرود :whistle:

ali.esf

New member
میس . شما خود شاهد بودی در باکس من با کد هایی که میدادم . پای بندی خودم رو اثبات میکردم . حالا چرا باید حقیقت تلخ رو بهم بگی . من دردم میگیره :13:

آخرین زجه های عمو برای حفظ پایداری و غرور خود...اما....

ali.esf

New member
والا با این دلی که شما داری ، من اگه راهم دور نبود هر ظهر و شب غذای شما رو به دستتون میرسوندم.. ثوابم داره، دل مردمُ شاد کردن :))

هیییی....خدا خیرتان دهاااد! کاش این دختر همسایه هامون کمی از لطف شما یاد میگرفتن و چون راهشان نزدیک است، لقمه ای چند از غذایشان به ما هم می دادند اما حیف که آن ها هم به مثابه من می اندیشند!:))

qom

New member
آقا علی چرا نوشته ای ما را با ذهن خبیث خود منحرف کرده و به زبان عامیانه ترجمه میکنی؟ آیا هدف خاصی پشت این ماجراست؟ آیا این وسط پولی به شما میرسد؟ :))

- - - Updated - - -

من معمولا در دعوا همه چیز یادم میرود :whistle:
از اون بعد پس به قضیه نگاه میکنین . مث ماهی سر میخورین شما

miis.s

New member

آخرین زجه های عمو برای حفظ پایداری و غرور خود...اما....
مرسی علی اقا که داستان رو طوری پیش می بری که من برنده شم! این کار بزرگت را روزی جبران خواهم کرد

ali.esf

New member
من که کدی یادم نیست عمو جان.. درد شما هم سر درد است به خاطر شلوغ بودن دوروبر و پاسخگویی به دختران متعدد!

میس اصلا از موضعش کوتاه نمی آید! الان تنها راه عمو نااز کشیدن است...اما او سر دو راهیست...غرور خود یا میس؟!

miis.s

New member
هیییی....خدا خیرتان دهاااد! کاش این دختر همسایه هامون کمی از لطف شما یاد میگرفتن و چون راهشان نزدیک است، لقمه ای چند از غذایشان به ما هم می دادند اما حیف که آن ها هم به مثابه من می اندیشند!:))
تنها راه شما برای ادامه حیات، خروج از مرزهای استان اصفهان و مهاجرت به جایی است که ندانند از کجا آمده اید و آمدنتان بهر چه بود :)))

ali.esf

New member
یادم باشه از این کامنت شما یک کپی گرفته و توسط ام ام اس به آری عزیز، همین الان بفرستم :)))

نههههه....حالا که نمیتوانید کاری کنید که عمو نازتان را بکشد، زورتان به من رسیده؟!اصن آری من را میشناسد و اسیر حربه های غریبه ها نمی شود!:پی

qom

New member
میس اصلا از موضعش کوتاه نمی آید! الان تنها راه عمو نااز کشیدن است...اما او سر دو راهیست...غرور خود یا میس؟!

من واسه میس غرور ندارم . اما خودش هر وقت شاهد باشه دیگه داره غرورم شکسته میشه خودش دست میکشه !

miis.s

New member
نههههه....حالا که نمیتوانید کاری کنید که عمو نازتان را بکشد، زورتان به من رسیده؟!اصن آری من را میشناسد و اسیر حربه های غریبه ها نمی شود!:پی
غریبه نیستم ، آری به دوستش اعتماد داره.. علی آقا پولاتو جمع کن که طلاقت داره محضری میشه :))

بالا