دوستان امروز همکاران آینده

qom

New member
اره منم نمیدونم چرا همش به شما گیر میده

ولی
امیدوارم بیای باکس دوباره

اونم رفته واسه یه مدتی

راستییی دیشب سانی صدات کرد که بگه طرف کی بود نیومدی.......حداقل میومدی میدیدیم کی بود .......مردم از فضولیییییی:13::13:
وای نگو حقیقت داره که میخواست بگه طرف رو . ای داد بر من . چه فرصت رفع فضولی نابی رو از دست دادیم

miis.s

New member
از هیچکودوم اطلاعی ندارم...
ولی حدس میزنم محبوبیت عمو
عمو چرا میری تاپیکا دیگه :smilies-azardl (12):New (6)::eek:t0837h0nn8zfqu8ult

خبر نداری که چه بازاری برای خودش راه انداخنه!! میبینی دخترا میان رد یابیش میکنن؟!

qom

New member
:New (6)::New (6): عموجواب منو بده
والا . من تاپیک های دیگه نرفتم که . رفته بودم چت باکس اینجا . اونم تقصیر خودتونه خوب من اینجا بودم سماغ میمکیدم شما ها همتون نبودین . خوب من به انحطاط کشیده میشدم طبیعتا . همه که مث علی و آری نیستن پس از مدت مدیدی هنوز به هم التزام عملی دارن خو منم دل داشتم .

ali.esf

New member
خیلی دیونه ای . علی از اون که گفتی خرج محضر داره و مهریه دل درد گرفتم از خنده . بشر تو از کجا به ذهنت میرسه؟ نکنه با گوشت و پوستت آمیخته شده

دیگه آب و خاک این دیار و مردم دست و دل بازش رو ماهم که اصالتا اصفهانی نیستیم،اثر کرده!:دی
اینها در مقابل چیزهایی که به ذهن شما میرسد ارزنی بیش نیس:))شاگردنوازی میفرمایید

qom

New member
دیگه آب و خاک این دیار و مردم دست و دل بازش رو ماهم که اصالتا اصفهانی نیستیم،اثر کرده!:دی
اینها در مقابل چیزهایی که به ذهن شما میرسد ارزنی بیش نیس:))شاگردنوازی میفرمایید
من عمرا اگه بتونم نصف این فکر های خسیس مابانه رو به ذهن خودم راه بدم

ali.esf

New member
علی آقا تو زندگی شما چه مواردی خرج نداره؟ غیر از فکر کردن :))

والا در پی همین موضوع چند وقتیست درحال نگارش مقاله ای میباشم که به جوابی برسم که موارد ذکر شده از یکدانه که همان فکر کردن می باشد، فراتر رود! اما حیف که تحقیق هم خرج دارد و مثل معروفیست که میگه پول پروپوزال رو کی داده و کی گرفته!!:دی

ali.esf

New member
والا . من تاپیک های دیگه نرفتم که . رفته بودم چت باکس اینجا . اونم تقصیر خودتونه خوب من اینجا بودم سماغ میمکیدم شما ها همتون نبودین . خوب من به انحطاط کشیده میشدم طبیعتا . همه که مث علی و آری نیستن پس از مدت مدیدی هنوز به هم التزام عملی دارن خو منم دل داشتم .

میس، نمیخواهید غیرتی شوید عایا؟!:پی

بالا