خودمونی

yas126

Member
عه پس چرا کسی نیس خخخخخخ همه عاشق شدن !!!!خخخخخ من شیرینی میخامممممم نخلوووو شیرینی بده داینا من شیرینی مخاممممم وگرنه قهر میکنمممم

yas126

Member
سلام یاس
بعله
چطوری یاس
سلامت باشی
خوبی
ممنون مرسی توخوبی
خخخخ مرسی
چ خبر
سلومتی فردا میرم اصفهانننن خخخخخخ
تو نمیای
نه من کار دارررررممممم خخخخ

hebe.nurse

New member
سلام بچه ها:21:خوبید؟چرا این استرس ها تموم نمیشه آخه:p7977cujr38iyymsu8: تا چن روز پیش نگرانی قبولی.....حالا هم نگرانی ثبت نام که کی دانشگاهها اطلاعیه میزنن ...........

این نیز میگذرد.......دگر غصه چرا???? :)
نگران نباش نمیخوان که ثبت نام نکنن بالاخره میزنن. اتفاقا هرچه دیرتر بهتر. یباره هم برا ثبت نام میریم هم خوابگاه هم شروع کلاسا:))))))

hebe.nurse

New member
:13::13::13::13::iess (4):من اصفهان نمخام

بچه تو چقد ناشکری. دلم میخواد بری گزینش ردت کنه ثبت نامت نکنن خخخخخخخ اونوقت قدرمیدونی.
تو همش8 ساعت تو راهی. من که دوبرابر تو راهم چی? اخه به تو هم میگن مررررررررد تنب قدرنشنالس ایشششششششش

hebe.nurse

New member
سلام یاس
بعله
چطوری یاس
سلامت باشی
خوبی
ممنون مرسی توخوبی
خخخخ مرسی
چ خبر
سلومتی فردا میرم اصفهانننن خخخخخخ
تو نمیای
نه من کار دارررررممممم خخخخ
بچها این یاس رو اینجور نبینیدآ این بچه هم ی زمانی عاقل بوده مث ما حرف میزده هییییییییی خدا:((

داینا

New member
سلام بچه ها خوبین من ثبت نام کردم ولی گواهی موقتم نبردم گفت قسطات‌و اگه تا الان بپردازی میشه استعلام بگیریم یه همچین چیزی

داینا

New member
سلام یاس چطوری یاس خوبی یاس چیکار میکنی یاس از زلزله چه خبر یاس ببین چقد به فکرتم یاس

داینا

New member
هبه جونم میگم پس الان که بالینی شده نکنه نزارن ما تو دانشگاه تدریس بکنیم بعداها

nakhl

New member
سلام بچه ها خوبید؟............
ای خدادلم گرفته..................:sad:
کسی درمورد دکتری پرستاری اطلاعاتی داره؟منابعش چیه؟آینده کاریش چه جوریه؟ معدل و پایان نامه تو مصاحبه دکتری دخیل هستش؟

آخرین ویرایش:

nakhl

New member
یه سوال دیگه تو انتخاب شهر دانشگاههای با عنوان ظرفیت مازاد با پرداخت شهریه نوشته بود اونا بین الملل بودن یا شبانه؟یعنی پول بین الملل رو حساب میکنن یا شهریه شبانه رو؟

بالا