خودمونی

hebe.nurse

New member
بچه ها واقعا منتظریم:riz304: عزیزم توهم گریه نکن بالاخره پیداشون میشه.........یاس........کجایی مگه دستم بهت نرسه:p7977cujr38iyymsu8:حیف این چماق نیس داره می پوسه.........از بس به سر کسی نخورده

الان میرم از تو واتس با چماق میکشونم میارمشون اینجا :p7977cujr38iyymsu8::p7977cujr38iyymsu8:

nakhl

New member
تازه هبه جان هرجادیدیش جای منم یه چماق نثارش کن:p7977cujr38iyymsu8:

داینا

New member
حتما سلام گرم چماقتو بهش میرسونممممممممم:bunnyearsmiley:

سلامم بچه ها نخل جونم هبه عزیزم ویاس و مامان وهلما و مهناز یادش بخیر چه روز هایی بود
بچه ها من میخوام حتما یه مقاله بنویسم کسی هست که مقاله نوشته باشه.

hebe.nurse

New member
سلامم بچه ها نخل جونم هبه عزیزم ویاس و مامان وهلما و مهناز یادش بخیر چه روز هایی بود

سلام داینا جان
هیییییییی یادش بخیر اون قدیما :motat:
من فقط ی طرح دادم اونم هنوز به مرحله مقاله نرسیده:black_eyed:
ولی همون ترم اول ارشد معمولا جزو واحدامون هس. یاد میگیری. نکته زیاد داره. انواع نرم افزارای داده ها و کار باهاشونم یادمون میدن. یکم دیگه تحمل کن

nakhl

New member
سلام بچه ها:14: کیا ثبت نام کردن؟چن روزتو هفته دارین؟درسهای این ترمتون چیه؟

nakhl

New member

سلام داینا خوبی؟چه خبرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کلاسهات شروع شده؟

hebe.nurse

New member

سلام نخلی. منکه 29 ام میرم واسه ثبت نام. تو چیکا کردی? به کجا رسیدی? کلاساتون کی شروع میشه?
من که ی درسهای مسخره ای دارم حد نداره. روش تحقیق و امار واصول اخلاق و نظریه ها و این چرت و پرتا. همش7/5 واحده.

nakhl

New member
سلام نخلی. منکه 29 ام میرم واسه ثبت نام. تو چیکا کردی? به کجا رسیدی? کلاساتون کی شروع میشه?
من که ی درسهای مسخره ای دارم حد نداره. روش تحقیق و امار واصول اخلاق و نظریه ها و این چرت و پرتا. همش7/5 واحده.

سلام هبه عزیز:ad54ad:
هیچی منم همچنان بلاتکلیف...........روز ثبت نامشون همه رو اعلام کردن بجز رشته ما..............دیگه اعصاب برام نمونده...........ثبت نام اینترنتیشم که بماند هری اطلاعات میدی میگه غلطه........آخرش فک کنم از ثبت نام بمونم...........دانشگاهم که تلفن هاشو جواب نمیده.........این ارشد امسالم برای ما شد برج زهرمارها:13:

داینا

New member

سلام عزیزم خوبی جیگر کجایی معلوم هست گلم من ثبت نام کردم گفته کلاسا از پنجم مهر ماه تشکیل میشه ۱۱ واحدم دارم خوش به حال هبه چقد کم واحد داره.درسامونم همونای هبه ولی دوسه تا درس اضاف تر

داینا

New member
کلاسا هم دانشگاه میگه کل هفته ولی بچه ها باید به توافق برسن که دو سه روز در هفته بیایم

- - - Updated - - -

هبه جون خوش به حالت

nakhl

New member
سلام عزیزم خوبی جیگر کجایی معلوم هست گلم من ثبت نام کردم گفته کلاسا از پنجم مهر ماه تشکیل میشه ۱۱ واحدم دارم خوش به حال هبه چقد کم واحد داره.درسامونم همونای هبه ولی دوسه تا درس اضاف تر

سلام عزیز:bunnyearsmiley:مگه داخلی نبودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟11واحد؟چیا بهتون دادن؟اونجور که من شنیدم بااین تغییر گرایشهاوتغییرطرح درسها قراربود ترم اول 9.5واحد بدن.اگه اینجوری باشه آره دیگه تقریبا باید کل هفته درس باشه

hebe.nurse

New member
سلام هبه عزیز:ad54ad:
هیچی منم همچنان بلاتکلیف...........روز ثبت نامشون همه رو اعلام کردن بجز رشته ما..............دیگه اعصاب برام نمونده...........ثبت نام اینترنتیشم که بماند هری اطلاعات میدی میگه غلطه........آخرش فک کنم از ثبت نام بمونم...........دانشگاهم که تلفن هاشو جواب نمیده.........این ارشد امسالم برای ما شد برج زهرمارها:13:

سلام
نگران نباش نخلی بالاخره تموم میشه. ما هم که ی ماه پیش ثبت نام اینترنتی کردیم تازه الان دقیقه 90 باید بریم واسه حضوریش. می بینی حتی اوضاع ثبت نام خوابگاهامون هیچی مشخص نیس.
مامان و یاس دیگه ازین هفته میرن سر کلاسس . یاس ازین هفته ای رفته. مهنازم داره قاطی مرغا میشه:28: اونم کاشان قبول شده.
خودشون که نمیان خبر بدن بذار لااقل من بگم:65d6a5d6s:

hebe.nurse

New member
کلاسا هم دانشگاه میگه کل هفته ولی بچه ها باید به توافق برسن که دو سه روز در هفته بیایم

- - - Updated - - -

هبه جون خوش به حالت
نه اشتباه کردم 8 واحدم :))
اره ولی درکل مجموع واحدامون مث شما 36 واحده. در عوض ترمای دیگه جبران میشه :black_eyed:
اگه اینطور با هم هماهنگ کنید که کمتر شه روزای هفته تون خیلی خوبه که.

hebe.nurse

New member

داینا واحداتون برا ی ترم زیاده ها
خدا بهت رحم کنههههههه :motat:
برای بچه های داخلی من نگا کردم 9/5 واحده!!!!!!

nakhl

New member
چه روزای بدی دارم..........همه خوشحالن از ارشدقبول شدن......منم ناراحت..از بس اطرافیان این دانشگاه روتوذهنم خراب کردن............ای خدا:dadad4:

nakhl

New member
کاش یکی رو گیر میاوردم میزدمش یکم آروم میشدم:p7977cujr38iyymsu8:یاسم که این ورا پیداش نمیشه یه چماق نثارش کنم:p7977cujr38iyymsu8:

hebe.nurse

New member
چه روزای بدی دارم..........همه خوشحالن از ارشدقبول شدن......منم ناراحت..از بس اطرافیان این دانشگاه روتوذهنم خراب کردن............ای خدا:dadad4:

نخلی ول کن ارشدو ارشد گذشتتتتتتتتتتت. به فکر دکترا باش. عوض اینکه وقتتو بذاری واسه ارشد، بخون واسه دکترا جبران شه. انقدم به حرف اطرافیان اهمیت نده. اگه از لحاظ مادی خیلی بهت فشار نیاره همین ازاد خیلی خوبه اگه میبینی تامینش سخته نری بهتره. به هرحال علاوه بر هزینه دانشگاه باید خورد و خوراکم در نظر بگیری. الانم هزینه خوابگاها زیاد شده متاسفانه. حالا واسه ثبت نام بری پرس وجو میکنی دستت میاد

بالا