خودمونی

داینا

New member
سلام هبه جونم کجایی عزیزم باید دفتر و مداد رنگی بخری برا اول مهر میخوای بری سر خخخخخخخخخخ

- - - Updated - - -

میخوای بری سر

hebe.nurse

New member
سلام هبه جونم کجایی عزیزم باید دفتر و مداد رنگی بخری برا اول مهر میخوای بری سر خخخخخخخخخخ

- - - Updated - - -

میخوای بری سر

سلام داینای باوفای من. کاش فقط دفتر و مداد رنگی بود اینا که هیچ باید برم دنبال جهیزیه برا خوابگاه !!! :(((

nakhl

New member
سلام بچه ها:smilies-azardl (113
برای ثبت نام گواهینامه موقت تحصیلی ببریم کافیه یا حتما باید ریز نمرات ببریم؟

hebe.nurse

New member
سلام بچه ها:smilies-azardl (113
برای ثبت نام گواهینامه موقت تحصیلی ببریم کافیه یا حتما باید ریز نمرات ببریم؟

سلاممممممممم
اره کافیه. ریزنمراتو به خود دانشگاه با استعلام میدن
به من که گفتن هیچی بهت نمیدیم. چون طرح نگذروندی گواهی موقتم براتون صادر نشده. گفتن برید مشروط ثبت نامتون کنن تا بعد خودمون براشون بفرستیم.
شما ثبت نامتون کی هس؟

nakhl

New member
سلاممممممممم
به من که گفتن هیچی بهت نمیدیم. چون طرح نگذروندی گواهی موقتم براتون صادر نشده. گفتن برید مشروط ثبت نامتون کنن تا بعد خودمون براشون بفرستیم.
شما ثبت نامتون کی هس؟

معلوم نیست سایت دانشگاه که رفتم خبری نبود اما تو اطلاعیه سنجش 11و12 رو گفته بود:dadad4:

nakhl

New member
سلاممممممممم
شما ثبت نامتون کی هس؟

اخه من پایان طرح دارم ........تو اطلاعیه گفته ریز نمرات هم میخواد

hebe.nurse

New member
معلوم نیست سایت دانشگاه که رفتم خبری نبود اما تو اطلاعیه سنجش 11و12 رو گفته بود:dadad4:

نه اون اطلاعیه کلی گفته وگرنه همه دانشگاها با هم فرق دارن. مثلا مال ما فعلا اینترنتیه. اخرای شهریور برای ثبت نام حضوری و خوابگاه وشروع کلاسا میریم.
باید از طریق سایت پیگیری کنید یا تماس بگیر از آموزشش سوال کن.
راستی نخل شما کجایی بودی؟

hebe.nurse

New member
اخه من پایان طرح دارم ........تو اطلاعیه گفته ریز نمرات هم میخواد

نه گفته گواهی موقت یا ریزنمرات. ریزنمراتو به هیشکی نمیدن. اینو خود دانشگاه استعلام میگیره مخفیانه براشون ارسال میشه. همون گواهی موقت کافیه

داینا

New member
سلام هبه جونم و نخل جونم منکه نه گواهی موقت دارم نه ریز نمرات نه حوصلش که برم از دانشگاه بگیرم نمیخوان که ثبت نامم نکنند بعدا براشون میبرم

hebe.nurse

New member
سلام هبه جونم و نخل جونم منکه نه گواهی موقت دارم نه ریز نمرات نه حوصلش که برم از دانشگاه بگیرم نمیخوان که ثبت نامم نکنند بعدا براشون میبرم

سلامممممممم داینا جون. خداروشکر از من نمیخوان منم اصلا حالش نیییییییی
مگه بیرجند دانشگاه لیسانست نیس??
درهرصورت گواهی موقت فقط ی مدرک لیسانسه که موقع ثبت نام الزامیه.
شما ثبت نامتون چجوریه??

داینا

New member
سلامممممممم داینا جون. خداروشکر از من نمیخوان منم اصلا حالش نیییییییی
مگه بیرجند دانشگاه لیسانست نیس??
درهرصورت گواهی موقت فقط ی مدرک لیسانسه که موقع ثبت نام الزامیه.
شما ثبت نامتون چجوریه??

سلام من لیسانسم رو از مشهد گرفتم میگن هبه این داخلی جراحی گرایشش اموزشه یا بالینی

hebe.nurse

New member
سلام من لیسانسم رو از مشهد گرفتم میگن هبه این داخلی جراحی گرایشش اموزشه یا بالینی

داینا گواهی موقتتو بگیر. چون طرح گذورندی بهت میدن باید ی مدرک داشته باشی حتما
تمام گرایش های پرستاری امسال بالینیه. دیگه آموزشی وجود نداره و نخواهد داشت. حتی دکتراشم قراره بالینی شه.....
من تو سایت دانشگاه ایران که نگا کردم این توانبخشی هم بالینیه.

nakhl

New member
سلام بچه ها:21:خوبید؟چرا این استرس ها تموم نمیشه آخه:p7977cujr38iyymsu8: تا چن روز پیش نگرانی قبولی.....حالا هم نگرانی ثبت نام که کی دانشگاهها اطلاعیه میزنن ...........

yas126

Member
سلام بچه ها:21:خوبید؟چرا این استرس ها تموم نمیشه آخه:p7977cujr38iyymsu8: تا چن روز پیش نگرانی قبولی.....حالا هم نگرانی ثبت نام که کی دانشگاهها اطلاعیه میزنن ...........

چطوری نخل داینا خوبین نامردا چرا احوالی ازم نمیپرسین مردانگیتون کجاس ها

بالا