خاطرات جالب آشپزی

ZOT

New member
سلام
بچه ها بیایید اینجا خاطراتتون رو بگید !
اگه خاطره ی جالبی از آشپزی کردن هاتون دارید اینجا بگید !
به نظرم همه تا حالا تو آشپزی دست گل های جالبی به آب داده باشید !
:thumbsupsmileyanim:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: am-ml

محسن ن ک

New member
اگر شیطونک نگه بچه خفن :\ یادم نمیاد غذارو خراب کرده باشم استعداد دارم :(

آخرین ویرایش:

محسن ن ک

New member
یکی یادم امد...به غذای تند علاقه شدیدی دارم...یه شب ابگوشت درست کردم دوستم از خونشون فلفل فرمز ا اینا که اندازه بند انگشت هست (اسمشو نمی دونم اما فلفله) اورده بود...یکی انداختم تو غذا....وقتی داشتیم می خوردیم همه هی هو هو هو می کردنو اب میخوردن..توی خونه دانشجویی هم به علت کمبود غذا همه تا اخر خوردن اما اینقد فحش خوردم که نگو :)

STRUCTURE 66

New member
اولین بار که قرمه سبزی درست کردم راهنمایی بودم . رفتم سبزی یخ زده از تو فریزر برداشتم ریختم تو خورشت . بعدش که غذا آماده شد فهمیدم به جای سبزی خورشتی سبزی آش ریختم . ولی مزه اش بد نبود انصافا !!!

taksetareh

New member
من یه بار تن ماهی رو گذاشته بودم بجوشه بعد یادم رفت ........چشمتون روز بد نبینه:14:
تن ماهی ترکید از سقف رشته های ماهی آویزون بود
وای وای چه افتضاحی بود تمیز کردنش

ZOT

New member
یکی یادم امد...به غذای تند علاقه شدیدی دارم...یه شب ابگوشت درست کردم دوستم از خونشون فلفل فرمز ا اینا که اندازه بند انگشت هست (اسمشو نمی دونم اما فلفله) اورده بود...یکی انداختم تو غذا....وقتی داشتیم می خوردیم همه هی هو هو هو می کردنو اب میخوردن..توی خونه دانشجویی هم به علت کمبود غذا همه تا اخر خوردن اما اینقد فحش خوردم که نگو :)

اولین بار که قرمه سبزی درست کردم راهنمایی بودم . رفتم سبزی یخ زده از تو فریزر برداشتم ریختم تو خورشت . بعدش که غذا آماده شد فهمیدم به جای سبزی خورشتی سبزی آش ریختم . ولی مزه اش بد نبود انصافا !!!

من یه بار تن ماهی رو گذاشته بودم بجوشه بعد یادم رفت ........چشمتون روز بد نبینه:14:
تن ماهی ترکید از سقف رشته های ماهی آویزون بود
وای وای چه افتضاحی بود تمیز کردنش

نه زیادم بد نیستن ! راستشو بگید ! :j58r36j3gcr4suxymup

samiraaa69

New member
منم یه بار سر همین آشپزی کردنم خواهرمو راهی بیمارستان کردم!سوپ حبوبات دذست کردم طفلی آپاندیس کرد یه هفته بستری شد!انقدرم تند بود بابام معده درد گرفت! خلاصه کلی تلفات داد...

ZOT

New member
منم یه بار سر همین آشپزی کردنم خواهرمو راهی بیمارستان کردم!سوپ حبوبات دذست کردم طفلی آپاندیس کرد یه هفته بستری شد!انقدرم تند بود بابام معده درد گرفت! خلاصه کلی تلفات داد...

پس تمرینت رو بیشتر کن !:ph34r-smiley:
یا می خوای اصن آشپزی نکن !:whistle:

mehrshad

New member
غذا بختن عاغايون_ اول خيلي ظريف و حساس داخل قابلمه روغن ريخته_ به ارامي يك عدد بياز را خورد كرده و سرخ كرده سبس همه مواد دم دست را داخل قابلمه ريخته و تا خرخره بر اب كرده سريع در قابلمه رو بزاريد و فرار كنيد_

ZOT

New member
غذا بختن عاغايون_ اول خيلي ظريف و حساس داخل قابلمه روغن ريخته_ به ارامي يك عدد بياز را خورد كرده و سرخ كرده سبس همه مواد دم دست را داخل قابلمه ريخته و تا خرخره بر اب كرده سريع در قابلمه رو بزاريد و فرار كنيد_

61881_Laie_60Bmini.gif

هورمون

New member
چند سال پیش با خواهرم داشتیم کیک درست می کردیم...به من گفت مهتاب کله ات رو بیار جلو تا تخم مرغ رو بزنم تو کله ات تا بشکنه اما نامردی نکرد چنان تخم مرغ رو زد تو کله ام که تخم مرغه از سر و صورتم میچکید.....:14:

am-ml

New member
من یه شربتی رو اینجا تو قسمت شربت ها گذاشتم به اسم موخیتو ،خیلی شربت خوشمزه ای هست .
توی دستورش نوشته بود نعنا را بکوبید و بعد لیموی تازه هم اضافه کنین و بکوبین ... این بکوبین ها باعث شد تا به جای غذا ساز و هر چیز مدرن دیگری یک هاون برنجی (جنسش از فلز برنج هست ) رو که مال عهد بووووووووووق هست رو بردارم و بعد از کوبیدن نعنا بعلت نداشتن لیموی تازه ،همین آبلیموهای صنعتی ... رو اضافه کردم و کمی دیگه کوبیدم . یخ و شکر رو هم اضافه کردم .
به مامانم تعارف کردم ،گفت عزیزم من این اختراعاتت رو امتحان نمی کنم ،خودت بخور اگه خوب شده بده ما هم بخوریم .
ما هم برای اثبات مدعا یه لیوان (از اونا که خانوداگی هستن) تا تهش رو خوردم .
فقط احساس کردم کمی بوی فلز هاون رو گرفته ولی به مامانم که نمیشد بگم (از اول مخالف استفاده از اون هاون کذایی بودن) خلاصه مامانم هم یک ذره ازش خورد و تا بیاد بگه این چه بویی هست . منم به طرف روشویی دویدم و هرچی خورده بودم رو ...
هنوزم برام سواله که چی باعث شد اینقدر سریع مسموم بشم ولی خوب مامانم میگه آبلیمو باعث شده آلودگی از هاون پاک بشه (براق شده بود ) و همین تو رو مسموم کرده .
این آخرین سوتی ام بود .بقیه اش رو کم کم واستون می گم.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: behnaz.h

taksetareh

New member
ولی از حق نگذریم غذاهاتون خوشمزه است اغلب

taksetareh

New member
چند سال پیش با خواهرم داشتیم کیک درست می کردیم...به من گفت مهتاب کله ات رو بیار جلو تا تخم مرغ رو بزنم تو کله ات تا بشکنه اما نامردی نکرد چنان تخم مرغ رو زد تو کله ام که تخم مرغه از سر و صورتم میچکید.....:14:
:25r30wi:........

arshad246

New member
سلام دوستان
من یکی از آقایونی هستم که همه فک میکنن همیشه نیمرو میخورن!
اما بعد علاقم به شعر و شعر گفتن و بعد طراحی . نقشه کشی در حرفه ای اشپزی یه جورایی متخصصم!!
همه جور غذایی بلدم درست کنم،قورمه سبزی ، اب گوشت بز باش،میرزا قاسمی و...!تعجب نکنید!
یه خاطره هم اینکه شب ساعتای یک و دو بود رفتم سراغ پخت وپز که قورمه مرغ درست کنم(ما کردا میگیم قورمه با معادل فارسیش مشکل دارم)،بعد اینکه درست کردم مامانم که پلیس خونس بلند شد ببینه چکار میکنم وقتی دید غذا پختم اونم نشست بام خورد از دیدن تعجب مامانم خندم گرفت چون همش می پرسید چطو درستش کردی!!یه چیز دیگه اینکه مامانم اینا وقتی خونه نیستن واس من غذا اماده نمی ذاره و بم میگه میدونم گشنه نمی مونی!!:smiliess (3)::ad54ad:

آخرین ویرایش:
بالا