جشن پذیرفته شدگان ارشد تغذیه

vida00

New member
معارفه دیگه چه صیغیه؟به نظرتون منظورشون از فوق الزامی چیه؟خدا بدادم برسه

نوتر

New member
اس ام اس از دانشکده؟؟ :1dco2x0p1lilzhfpg1t
زمان ما از این قرتی بازیا نداشتیم

میرفتیم 5 مهر میدیدم دانشجوهای خانوم جلسه دوم رو هم پشت سر گذاشتن. اولین حرفی که از استاد میشنیدیم بعد سلام وعلیک این بود اگه یه بار دیگه غیبت کنی حذف میشی.
:1
:image170:

آخرین ویرایش:

vida00

New member
اس ام اس از دانشکده؟؟ :1dco2x0p1lilzhfpg1t
زمان ما از این قرتی بازیا نداشتیم

میرفتیم 5 مهر میدیدم دانشجوهای خانوم جلسه دوم رو هم پشت سر گذاشتن. اولین حرفی که از استاد میشنیدیم بعد سلام وعلیک این بود اگه یه بار دیگه غیبت کنی حذف میشی.
:1
:image170:

آره بخدا یاد بچه دبستانی‌ا میفتم واسه ارشدکه نباید این همه سخت گیری کرد!؟من دوره لیسانس اصلا نمیرفتم تو جشن فارغ التحصیلی منو ستاره سهیل صدا زدن!

zms

New member
سلام دوستان کسی اینجا باشهریه تبریز قبول شده؟ یه سوال دیگه اینکه کسی هست که رشته لیسانسش چیزی غیر از تغذیه باشه و از تبریز قبول شده باشه؟ اگه هست لطفا برام پیام بده کار ضروری دارم مرسی
من روزانه قبول شدم ولی یکی از دوستام یه رشته دیگه با شهریه دانشگاه علوم پزشکی تبریز قبول شده.خبرشو دارم سوالی داری بپرس

saman7347

New member
آره بخدا یاد بچه دبستانی‌ا میفتم واسه ارشدکه نباید این همه سخت گیری کرد!؟من دوره لیسانس اصلا نمیرفتم تو جشن فارغ التحصیلی منو ستاره سهیل صدا زدن!
دوست من ارشد اصفهانه الته الان سال 2 هست کلاساش از 22 شروع میشه این 30 میخواد بره
نروووووووووووووووووو بابا
نهایتش چیزی گفتن آب غوره یه خورده بگیر
تازه شما که متاهلی تقصیر رو بناز گردن شوهرت

saman7347

New member
خوشبحالتون کلاساتون دیرشروع میشه مال ما که هفته پیش تشکیل نشده ولی ازین هفته تشکیل میشه ولی من نمیتونم برام بهم اس ام اس دادن 29جلسه معارفس وحضورتونم الزلمیه؟!! ای خدا من از رفتن بدم میاد مشکل رفتنم دارم کاش میشد مثل کارشناسی دو دره کرد!!
دودر کن عزیزم
من اصن حوصله ندارم 5 برم
7 میره
تازه اگه حسشم نبود 10
اگرم خیلی نبود که آخر مهر ایشاله
:tonguesmiley:

بابک 1359

New member
من دودر مودر تو کارم نیست روز اول سر کلاسم . گفته باشم نگین نگفت ! هرچند اینجا همکلاسی ندارم . این کارارو کردم به اندازه کافی ، حال و حوصله این کارارو ندارم دیگه . میشم یه بچه مثبت به تمام معنی :25r30wi:

lili123

New member
برا ما هم ایمیل اومده که 5 مهر معارفه است با قرمزم نوشته الزامی. من که شاید برم ولی اونایی که راه دورین و هنوز خوابگاه ندارن نمیدونم چهکار میخان بکنن

vida00

New member
من دودر مودر تو کارم نیست روز اول سر کلاسم . گفته باشم نگین نگفت ! هرچند اینجا همکلاسی ندارم . این کارارو کردم به اندازه کافی ، حال و حوصله این کارارو ندارم دیگه . میشم یه بچه مثبت به تمام معنی :25r30wi:

توقع کلاساتونم از شما همینه بالاخره هرچی باشه شما رتبه 1کلاسین!

vida00

New member
دوست من ارشد اصفهانه الته الان سال 2 هست کلاساش از 22 شروع میشه این 30 میخواد بره
نروووووووووووووووووو بابا
نهایتش چیزی گفتن آب غوره یه خورده بگیر
تازه شما که متاهلی تقصیر رو بناز گردن شوهرت

آبغوره خوب راه حلیه!

vida00

New member
دوستانی که مقاله نوشتن مخصوصا isi میشه راهنمایی کنید چطور میشه یه مقاله نوشت من تو اینترنت زیاد سرچ کردم یکم اطلاعات دارم ولی بازم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

بالا