جشن پذیرفته شدگان ارشد تغذیه

natanaeel

New member
منم به لطف خدا ثبت نام کردم ، وقتی وارد دانشگاه شدم کلی استرس داشتم و تپش قلب گرفتم. برای اولین بار دلم برای دانشگاه و مدیر گروه قبلیم تنگ شد!! آخه احساس غریبی میکردم.
انشالله همگی موفق باشید دوستان عزیزم

Hamid.1991

New member
من رفتم تبریز ثبت نام،خوابگاه خودگردان میدن، 700-800 تومنه،ولی گفتن 25ام به بعد مبدن،خوابگا نوساز بود ولی خیلی دور
ترم 2 خوابگاه دانشگاه رو میدن
ثبت نام هم تقریبا 1ساعت و نیم طول کشید

سلام ببخشيد يه سئوال داشتم.منم تبريز قبول شدم ميخواستم بدونم در مورد خوابگاه دقيقا چي گفتن؟ثبت نام خودگردان چه موقع هستش؟ايا مدركي يا چيزي واسه ثبت نام ميخوان؟ ممنون ميشم اگه راهنمايي كنين

sadafi

New member
منم ارومیه ثبت نام کردم. دو روز کار ثبت نام طول کشید. دلم واسه دانسگاه قبلیم بد جور تنگ شده. کاش ارومیه خوب باشه

saman7347

New member
من رفتم تبریز ثبت نام،خوابگاه خودگردان میدن، 700-800 تومنه،ولی گفتن 25ام به بعد مبدن،خوابگا نوساز بود ولی خیلی دور
ترم 2 خوابگاه دانشگاه رو میدن
ثبت نام هم تقریبا 1ساعت و نیم طول کشید
mamnon 18 manam raftam sabte name
kheilyyyyyyyyyyyyyyyyyyy hazine khabgah ziade
khabgah daneshgah ye khanom omad darkhast dad term 40 toman

saman7347

New member
سلام ببخشيد يه سئوال داشتم.منم تبريز قبول شدم ميخواستم بدونم در مورد خوابگاه دقيقا چي گفتن؟ثبت نام خودگردان چه موقع هستش؟ايا مدركي يا چيزي واسه ثبت نام ميخوان؟ ممنون ميشم اگه راهنمايي كنين
چقد دیر به فکر افتادین !!
ثبت نام 15-17 بود
من 18 رفتم چیزی نگفتن
شما هم زودتر برین
مدارک 12-13 تا عکس
3 سری فتوکپی شناسنامه و کارت ملی
فرم هایی که تو سایت خواسته پر کنین
برین تو سایت دانشگاه علوم پزشکی تبریز - آرشیو رو باز کنین_اطلاعیه شماره 2 _تمام مدارک رو خواسته

Hamid.1991

New member
چقد دیر به فکر افتادین !!
ثبت نام 15-17 بود
من 18 رفتم چیزی نگفتن
شما هم زودتر برین
مدارک 12-13 تا عکس
3 سری فتوکپی شناسنامه و کارت ملی
فرم هایی که تو سایت خواسته پر کنین
برین تو سایت دانشگاه علوم پزشکی تبریز - آرشیو رو باز کنین_اطلاعیه شماره 2 _تمام مدارک رو خواسته

سلام ممنون از راهنمايتون.دانشگاه ثبت نام كردم فقط در مورد خوابگاه ميخواستم بدونم چي گفتن و ثبت نام خود گردان كي هستش.متاسفانه روز ثبت نام فرصت نكردم بپرسم

pariya

New member
سلام دوستان
بچه های قبولی تبریز منم تبریز قبول شدم...شما انتخاب واحد کردید؟ من اصن نمیتونم درسارو ثبت کنم زنگم زدم میگن مشکل از خود سایت هس
شمام همچین مشکلی داشتید؟ من چکار کنم؟؟:sadsmiley:

Hamid.1991

New member
سلام دوستان
بچه های قبولی تبریز منم تبریز قبول شدم...شما انتخاب واحد کردید؟ من اصن نمیتونم درسارو ثبت کنم زنگم زدم میگن مشکل از خود سایت هس

سلام بهتون تبريك ميگم.انتخاب واحد كه حضوريه.من روز ثبت نام انتخاب واحد كردم.نكنه اينترنتي هم بايد ثبت كنيم و من خبر ندارم؟

pariya

New member
سلام بهتون تبريك ميگم.انتخاب واحد كه حضوريه.من روز ثبت نام انتخاب واحد كردم.نكنه اينترنتي هم بايد ثبت كنيم و من خبر ندارم؟
سلام ممنونم ازتون منم ب شما تبریک میگم/
من 1 شنبه ثبتنام حضوری کردم ولی گفتن انتخاب واحد 3 شنبه ببعد هس...منم از 3 شنبه هرچی تلاش میکنم انتخاب واحد نمیشه زنگیدم گفتن مشکل از سایته...الانم تبریز نیسم ک حضوری برم واقن موندم چی کنم؟:21:
شماهم دانشکده پزشکی بودید؟؟

Hamid.1991

New member
سلام ممنونم ازتون منم ب شما تبریک میگم/
من 1 شنبه ثبتنام حضوری کردم ولی گفتن انتخاب واحد 3 شنبه ببعد هس...منم از 3 شنبه هرچی تلاش میکنم انتخاب واحد نمیشه زنگیدم گفتن مشکل از سایته...الانم تبریز نیسم ک حضوری برم واقن موندم چی کنم؟:21:
شماهم دانشکده پزشکی بودید؟؟

من ثبت نامم روز شنبه بود.بعد اينكه تو واحد معاونت آموزشي ثبت نام كردم رفتم دانشكده تغذيه انتخاب واحد كردم.شما دانشكده تغذيه نرفتين؟

mahsaa

New member
سلام بچه ها
آقا بابک ببخشینا ... میخواستم بپرسم شما ثبت نام اینترنتیتون کامل انجام شده !؟؟
آخه من که امتحان می کنم تو بخش اطلاعات شناسنامه ای توی انتخاب شهر، هرکاری میکنم شهراش باز نمیشه ! فقط اون بنفشه کنارشو که میزنم بالاش مینویسه loading... بعدشم میره ! اصلا شهراش نمیاد ... بعد که شهر رو انتخاب نکنی اصلا بقیشون هم ثبت نمیشه !اعصابمو خورد کرده !نمیدونم چیکارش کنم !!:sdasdasd:

Untitled.jpg

آخرین ویرایش:

بابک 1359

New member
سلام من ثبت نام کردم . اینقدر اینا مدرک میخوان که آدم نمیدون چه بکنه . اخه آدرس بابای منو میخواین چکار آخه ؟؟
اون دکمه بنفشه رو بزنید میره تو یه صفحه دیگه که اسم شهرها توش هست که باید انتخابش کنید . مرورگرتون اکسپلورره ؟ اگه اکسپلورره با یه مرورگر دیگه امتحان کنید . نشد هم عیب نداره از این صفحه رد شید بقیه بخشارو پر کنید مدارک رو بفرستید اینارو بعدا هم میشه ویرایش کرد . اص کار مدارکه اونارو بفرستید

shiny

New member
سلام من ثبت نام کردم . اینقدر اینا مدرک میخوان که آدم نمیدون چه بکنه . اخه آدرس بابای منو میخواین چکار آخه ؟؟
اون دکمه بنفشه رو بزنید میره تو یه صفحه دیگه که اسم شهرها توش هست که باید انتخابش کنید . مرورگرتون اکسپلورره ؟ اگه اکسپلورره با یه مرورگر دیگه امتحان کنید . نشد هم عیب نداره از این صفحه رد شید بقیه بخشارو پر کنید مدارک رو بفرستید اینارو بعدا هم میشه ویرایش کرد . اص کار مدارکه اونارو بفرستید[/quote

شما رتبه 1 تغذیه بودید؟کجا قبول شدین؟

بابک 1359

New member
تو اون منوی بالای سمت راست صفحه تو قسمت ارسال مدارک برید مدارک رو بفرستید . بقیه رو میتونید بعدنم کامل کنید .
من یک علوم بهداشتی بودم تهران قبول شدم

mahsaa

New member
اون دکمه بنفشه رو بزنید میره تو یه صفحه دیگه که اسم شهرها توش هست که باید انتخابش کنید . مرورگرتون اکسپلورره ؟ اگه اکسپلورره با یه مرورگر دیگه امتحان کنید . نشد هم عیب نداره از این صفحه رد شید بقیه بخشارو پر کنید مدارک رو بفرستید اینارو بعدا هم میشه ویرایش کرد . اص کار مدارکه اونارو بفرستید
وااای خدا خیرتون بده آقا بابک دیگه داشتم دیوونه میشدم .. با اکسپلورر نمیرفتم:14: اکسپلورر امتحان کردم شهراش اومدن ..اصلا حواسم به اکسپلورر نبود:rolleyessmileyanim:
مدارک رو همرو ارسال کرده بودم مشکلی نبود ففقط همین شهراش باز نمیشد !!
راستی یه چیز دیگه اینکه من طرح نرفتم هیچ مدرکی هم خب ندارم ... به نظرتون چکار کنم !خودم همون گواهی موقتم رو هم بجای مدرک طرح براشون فرستادم بعد تو توضیحاتش نوشتم طرحمون اختیاریه ! اشکالی نداره به نظرتون !
خخ آره بابا این همه اسکن خخ:25r30wi:

آخرین ویرایش:

saman7347

New member
سلام دوستان
سلام منم وقتی رفتم ثبت نام وقت نداشتم برم واسه انتخاب واحد زنگ زدم آموزش دانشکده گفتن ترم 1 رو خودشون انتخاب واحد میکنن
البته تو تبریز موندگار شدیم و روز بعد رفتم دانشکده یک کپی از انتخاب واحدم با مهر آموزش گرفتم واسه خوابگاه
نگران نباشین شما فقط یه زنگ به آموزش بزنین بد نیس .
شروع کلاسا 29 هستش .

lili123

New member
شما میتونید پول ندین از آذر. چون ارشد هستید تا 3 سال میتونید پول ندین. چرا از آذر باید پول بدین؟؟
پول ندین بذارین 3 سال دیگه پول از ارزش افتاد بدین. وزارتی که کمترین امکانات رو هم از دانشجوها دریغ میکنند باید اینجوری بشون جواب داد.:thumbsdownsmileyani
اره نوتر جون میشه ولی با وام ارشدو خوابگاهش دیگه خیلی رو هم میشه بعد یه دفه باید کلی پول داد بهشون!!!!!!!!!

Hamid.1991

New member
سلام قبولي هاي تبريز.ببخشيد به شما خوابگاه دادن؟به من كه گفتن خوابگاه دولتي از ترم دو ميدن.خودگردان هم نميدونم كي ميدن.اگه در مورد خوابگاه اطلاعي دارين ممنون ميشم راهنمايي كنين

pariya

New member
سلام قبولي هاي تبريز.ببخشيد به شما خوابگاه دادن؟به من كه گفتن خوابگاه دولتي از ترم دو ميدن.خودگردان هم نميدونم كي ميدن.اگه در مورد خوابگاه اطلاعي دارين ممنون ميشم راهنمايي كنين

برا خوابگاه قراره 29ام تصمیم بگیرن به من اونجوری گفتن...اول میدن خودگردان ها بعدا ینی 2 ترم بعد محوطه دانشگاه

بالا