جشن پذیرفته شدگان ارشد تغذیه

بابک 1359

New member
عه چ جالب آقا بابک !! منم دیروز برای گزینش دانشگاه بودم :bunnyearsmiley:
ببخشین شما هم پرسیدین که کلاسا از همون 2-3 شروع میشه دیگه؟!!

نه نپرسیدم . البته دوم که چهارشنبه میشه از 29 تا دوم که ثبت نامه مالا کلاسا از هفته بعدش شروع میشه

آخرین ویرایش:

mahsaa

New member
بله درسته ..ممنون
بله پارسال هم یکی از دوستام دانشگاه تهران تغذیه قبول شد گفتش که کلاسا یکشنبه تا 4شنبه است..
ازآموزش پرسیدم گفتن که 29ام که میاین انتخاب واحده..و گفتن که احتمالا کلاسا بعدش شروع میشه :smiliess (11):

vida00

New member
شروع کلاسای اصفهان 22 شهریوره،معلومه که خیلی سخت گیرن 4روزم کلاساس منکه حالم حسابی گرفتس

narges.a

New member
شروع کلاسای اصفهان 22 شهریوره،معلومه که خیلی سخت گیرن 4روزم کلاساس منکه حالم حسابی گرفتس
فقط سخت گیریشون تو شروع و پایان ترمه.خیلی زود شروع و خیلی دیر تموم میشه.ما تا 23 تیر دانشگاه بودیم همیشه

vida00

New member
نرگس جان به نظرت اگه زبانو حذف کنم ترمای بعد بردارم که کلاسام 3روز بشه خوبه؟شما چند واحد داری؟من 11 واحد دارم

narges.a

New member
نرگس جان به نظرت اگه زبانو حذف کنم ترمای بعد بردارم که کلاسام 3روز بشه خوبه؟شما چند واحد داری؟من 11 واحد دارم
من هنوز ثبت نام نکردم عزیزم. اگه حذف نکنی بهتره.چون اصفهان واحداشو خودش هر ترم به دانشجو میده.و تو مجبوری اگه زبانو حذف کنی ترم 3 برش داری با ارشدای جدید.چون ترم 2 دیگه ارائه نمیشه.و کلا برنامت بهم میریزه.توصیه میکنم با دانشگاه پیش بری.من هر 4 سال لیسانسو دانشگاه خودش دروس رو گفت هه هم همونو برداشتن.دیگه مجبوریه
در رابطه با شروع کلاسا.امکان داره بچه ها هفته اول نیان.اما اگه بیان و تشکیل شه و تو نری یهو میبینی استاد باهات لج میکنه شایدم نکنه.احتمالاته دیگه:whistle:

narges.a

New member
تغذیه اصفهان بر خلاف اسم دهن پرکنش دانشگاه جالبی نیس.زمان ما اکثر دروس رو میدادن دانشجوی دکترا.الان هم من از ارشدا پرسیدم بیشتر درساشونو دادن به دانشجوی دکترا:New (6):

vida00

New member
تغذیه اصفهان بر خلاف اسم دهن پرکنش دانشگاه جالبی نیس.زمان ما اکثر دروس رو میدادن دانشجوی دکترا.الان هم من از ارشدا پرسیدم بیشتر درساشونو دادن به دانشجوی دکترا:New (6)

حسابی خورد تو ذوقم:sadsmiley::sadsmiley:

sooryas

New member
عزیزم اصلا نگران نباش
خیلی دانشگاه خوبیه
هفته اول هم هیچ کس نمیره با خیالت راحت نرو
دکتر غیاثوند خیلی با شعوره و خیلی هم با فهمه کاملا با دانشجوها راه میاد ، حتی دکتر اسماعیل زاده با تمام سخت گیریش با بچه ها راه میاد
با خیال راحت نرو ، من تضمین میکنم هیچ مشکلی پیش نمیاد، نگران استادا هم نباش دانشجوی بی سواد نمیفرستن واسه تدریس

sooryas

New member
تغذیه اصفهان بر خلاف اسم دهن پرکنش دانشگاه جالبی نیس.زمان ما اکثر دروس رو میدادن دانشجوی دکترا.الان هم من از ارشدا پرسیدم بیشتر درساشونو دادن به دانشجوی دکترا:New (6)

در ضمن آموزش هم خوب با بچه ها پیش میره اگه داشته باشن و جا داشته باشه میتونی کلاسارو جا به جا کنی و واحات رو توی دو روز بندازی، فقط یه کم صحبت میخواد، ولی احتمال خیلی زیاد به، پارسال کلاسا دو روز بوده

vida00

New member
در ضمن آموزش هم خوب با بچه ها پیش میره اگه داشته باشن و جا داشته باشه میتونی کلاسارو جا به جا کنی و واحات رو توی دو روز بندازی، فقط یه کم صحبت میخواد، ولی احتمال خیلی زیاد به، پارسال کلاسا دو روز بوده

ممنون عزیزم از این همه امید،آخه من مشکلاتم زیاده یه ماه قبل کنکور تنها خالم فوت کرد مامانمم از غمش سکته مغزی کرده با یه بدبختی امسال قبول شدم من با اینکه متاهلم ولی از مامانمم مراقبت میکنم باید هم به درس برسم هم زندگی هم مادرم.

mahsaa

New member
ممنون عزیزم از این همه امید،آخه من مشکلاتم زیاده یه ماه قبل کنکور تنها خالم فوت کرد مامانمم از غمش سکته مغزی کرده با یه بدبختی امسال قبول شدم من با اینکه متاهلم ولی از مامانمم مراقبت میکنم باید هم به درس برسم هم زندگی هم مادرم.

آخی عزیزم ... خدا رحمتشون کنه :rose:
انشا.. که مادرت هم هر چه زودترخوب خوب بشه ویدا جون..توکل به خدا عزیزم خدا خودش همه چیزو درست میکنه:tsimuzpzwoap1t9y3o7

آخرین ویرایش:

vida00

New member
آخی عزیزم ... خدا رحمتشون کنه :rose:
انشا.. که مادرت هم هر چه زودترخوب خوب بشه ویدا جون..توکل به خدا عزیزم خدا خودش همه چیزو درست میکنه:tsimuzpzwoap1t9y3o7

ممنون مهسا جان،انشالله، منم فقط امیدم بخداس.

narges.a

New member

عزیزم نخوره تو ذوقت.وقتی دکتر اسماعیل زاده و ازاد بخت بیان سر کلاساتون حسابی شارژ میشی:)
ما با استاد غیاثوند نداشتیم اصلا اما اگه دانشجوی خوبی باشی هواتونو داره
در کل زیاد حساس نباش.اونقدرا که فک میکنی ارشد سخت نیس.:)

vida00

New member
عزیزم نخوره تو ذوقت.وقتی دکتر اسماعیل زاده و ازاد بخت بیان سر کلاساتون حسابی شارژ میشی:)
ما با استاد غیاثوند نداشتیم اصلا اما اگه دانشجوی خوبی باشی هواتونو داره
در کل زیاد حساس نباش.اونقدرا که فک میکنی ارشد سخت نیس.:)

ممنون نرگس جان

atiyeh66

New member
doostan kasi ettela dare kelashaye arshade taghziye tu beheshti daghigahan che roozayi az hafte bargozar mishe?ya terme ghabl b che soorat boode?

بالا