جشن پذیرفته شدگان ارشد تغذیه

lili123

New member
اها....... مرسی narges و goo که جوابمو دادین:riz304: . دیگه خیالم راحت شد. البته من هنوز قسطام از اذر شروع میشه دیگه اون برگ دیگرو لازم ندارم

flor

New member
کمک
من بین الملل بهشتی قبول شدم.فکر میکردم ثبت نامش با روزانه هاست.الان فهمیدم جداست.ثبت نام روزانه ها 22ه.ولی واسه بین الملل چیزی نزده.یعنی طبق اطلاعیه سنجش 12م بوده؟یعنی من ثبت نام نکردم؟

بابک 1359

New member
من امروز صبح رفتم دانشگاه تهران مدارک گزینش رو دادم . یه سر هم رفتم دانشکده تغذیه شو دیدم . احساس خوبی دارم از صبح شاد هستم . از آموزش دانشکده پرسیدم شکرخدا کلاسا دو سه روزه است .

نوتر

New member
اها....... مرسی narges و goo که جوابمو دادین:riz304: . دیگه خیالم راحت شد. البته من هنوز قسطام از اذر شروع میشه دیگه اون برگ دیگرو لازم ندارم

شما میتونید پول ندین از آذر. چون ارشد هستید تا 3 سال میتونید پول ندین. چرا از آذر باید پول بدین؟؟
پول ندین بذارین 3 سال دیگه پول از ارزش افتاد بدین. وزارتی که کمترین امکانات رو هم از دانشجوها دریغ میکنند باید اینجوری بشون جواب داد.:thumbsdownsmileyani

آخرین ویرایش:

vida00

New member
منکه ثبت نام کردم البته یک هفته زودتر رفته بودم هیشکی از تغذیه ایها نبود.احتمالا با خودشون گفتن چه ذوقی کرده قبول شده کخ اینقد زود اومده:14::14:

vida00

New member
برا خوابگاه 600تومن گرفتن فقط واسه یه ترمش؟منکخ کارشناسی بودم 40تومن میدادم

start

New member
سلام ، من ایران بین الملل قبول شدم ثبت نام من با روزانه ها بود و 29 تا 31 ام ثبت نام حضوریه و فیش واریز رو باید اونجا ببری .بهشتی رو نمیدونم .از negar91 بپرس اون هم بین الملل بهشتی میخونه .راستی میشه بگی رتبت چند شده ؟من بهشتی رو قبل از ایران انتخاب کرده بودم . رتبم 110 شده بود . این پیام جواب فلور بود که دادم .:tonguesmiley:

flor

New member
سلام ، من ایران بین الملل قبول شدم ثبت نام من با روزانه ها بود و 29 تا 31 ام ثبت نام حضوریه و فیش واریز رو باید اونجا ببری .بهشتی رو نمیدونم .از negar91 بپرس اون هم بین الملل بهشتی میخونه .راستی میشه بگی رتبت چند شده ؟من بهشتی رو قبل از ایران انتخاب کرده بودم . رتبم 110 شده بود . این پیام جواب فلور بود که دادم .:tonguesmiley:
هزینه ات چقدر شد؟102

goo

New member

خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی
همیشه این تو هستی که ازم حالم رو پرسیدی
بازم چشمامو می بندم که خوبی هاتو بشمارم
نمی تونم فقط میگم خدایا دوستت دارم

:4d564ad6::4d564ad6::thanks::thanks:

sooryas

New member
هیچکی نرفته دانشگاه تبریز ثبت نام آیا ؟؟؟؟؟؟؟
من رفتم تبریز ثبت نام،خوابگاه خودگردان میدن، 700-800 تومنه،ولی گفتن 25ام به بعد مبدن،خوابگا نوساز بود ولی خیلی دور
ترم 2 خوابگاه دانشگاه رو میدن
ثبت نام هم تقریبا 1ساعت و نیم طول کشید

mahsaa

New member
من امروز صبح رفتم دانشگاه تهران مدارک گزینش رو دادم . یه سر هم رفتم دانشکده تغذیه شو دیدم . احساس خوبی دارم از صبح شاد هستم . از آموزش دانشکده پرسیدم شکرخدا کلاسا دو سه روزه است .

عه چ جالب آقا بابک !! منم دیروز برای گزینش دانشگاه بودم :bunnyearsmiley:
ببخشین شما هم پرسیدین که کلاسا از همون 2-3 شروع میشه دیگه؟!!

narges.a

New member
گزینش چیز خاصی نیست.نگران نباش.فرم تعهد یک ودو رو باید ببری محضر.یادت نره.گواهی رفاه و موقت یادت نره

mamaie

New member
من دانشگاه گیلان بودم.... ۱۲ ام ثبت نام بود فرم گزینش رو پر کردیم همونجا دادیم خود پروسه ی ثبت نام هم ۵ دقیقه کلا طول کشید.... خوابگاه دولتی هم به سال اولیای ارشد و دکتری نمیدادن فقط خصوصی ماهی ۲۰۳ هزار تومان به علاوه ی ۱۲۰۰۰۰۰ تومان ودیعه ... ولی خوب بود خیلی تمیز و تقریبا مدرن نوساز هم هست به نظرم ارزش داره

mehrshad.namdar

New member
پارسال این موقع با چه شوقی درس میخوندیم. انشا الله موفقیت همه در مقاطع بالاتر.. .

بالا