جشن پذیرفته شدگان ارشد تغذیه

بابک 1359

New member
راستی یه چیز دیگه اینکه من طرح نرفتم هیچ مدرکی هم خب ندارم ... به نظرتون چکار کنم !خودم همون گواهی موقتم رو هم بجای مدرک طرح براشون فرستادم بعد تو توضیحاتش نوشتم طرحمون اختیاریه ! اشکالی نداره به نظرتون !

من رفتم خدمت ، البته 20 ماه . بعدش رفتم اداره طرح نیروی انسانی وزارتخونه ، فکر کنم تو خیابون ایران زمین بود یا یه همچین چیزی . بین انقلاب و فردوسی بود فکر کنم ( چقدر دقیقم من ) . رفتم گفتم منو بفرستید طرح چون طرح 24 ماهه خدمت 20 ماه 4 ماه کم دارم . یارو گفت برو عموجان 4 ماه کی تورو قبول میکنه برو پی کارت بابا . بعد همشهری دراومد گفت یه درخواست معافیت از طرح بنویس منم نوشتم معاون اونجا امضا کرد الانم اونو دارم همه جا اونو میفرستم . شما یه سوالی از آموزش دانشگاه یا دانشکده بپرسی بد نیست . البته اون موقع ما طرح اجباری داشتیم الان که اجباری نیست که .

davood2

New member
سلام بهتون تبريك ميگم.انتخاب واحد كه حضوريه.من روز ثبت نام انتخاب واحد كردم.نكنه اينترنتي هم بايد ثبت كنيم و من خبر ندارم؟

سلام به همه دوستان اگه تو انتخاب واحد مشکلی پیش اومده مرور گرتون را عوض کنید

davood2

New member
نه عزیزم حضوریه.کلی فرم باید پر کنیم و تعهد محضری وو ریز نمره و گواهی صندوقرفاه:p7977cujr38iyymsu8:
منکه قاطی کردمم

نرگس خانم گواهی صندوق رفاه را برای ثبت نام که نمیخوان / تعهد محضری هم برای بعد میخوان فعلا فقط یه برگه میدن بهت تا بعد تعهد بدی و بیاری برای وام گرفتن

davood2

New member
نرگس جان به نظرت اگه زبانو حذف کنم ترمای بعد بردارم که کلاسام 3روز بشه خوبه؟شما چند واحد داری؟من 11 واحد دارم

با دکتر غیاثوند این ترم داری واقعا استاد خوبیه/ اخلاق جالبی داره اصلا شوخی سرش نمیشه

davood2

New member
عزیزم اصلا نگران نباش
خیلی دانشگاه خوبیه
هفته اول هم هیچ کس نمیره با خیالت راحت نرو
دکتر غیاثوند خیلی با شعوره و خیلی هم با فهمه کاملا با دانشجوها راه میاد ، حتی دکتر اسماعیل زاده با تمام سخت گیریش با بچه ها راه میاد
با خیال راحت نرو ، من تضمین میکنم هیچ مشکلی پیش نمیاد، نگران استادا هم نباش دانشجوی بی سواد نمیفرستن واسه تدریس

بله اصلا نگران نباش استادا دانشجوهای بیسوادا نمیفرستن برای تدریس چون دانشجوهای دکترا از بعضی استادا بیشتر میفهمن نمیخوام اسم اساتیدا ببرم اما استاد اسماعیل زاده و خانمش دکتر ازاد بخت واقعا از نظر علمی در سطح بالایی هستن / دانشگاه اصفهان از نظر زیبایی واقعا دانشگاه عالیه ولی کلاسهای ارشدش از لیسانسش شلوغتره و اساتید نمیتون برای دانشجوها وقت بگذارن

mahsaa

New member
راستی یه چیز دیگه اینکه من طرح نرفتم هیچ مدرکی هم خب ندارم ... به نظرتون چکار کنم !خودم همون گواهی موقتم رو هم بجای مدرک طرح براشون فرستادم بعد تو توضیحاتش نوشتم طرحمون اختیاریه ! اشکالی نداره به نظرتون !

من رفتم خدمت ، البته 20 ماه . بعدش رفتم اداره طرح نیروی انسانی وزارتخونه ، فکر کنم تو خیابون ایران زمین بود یا یه همچین چیزی . بین انقلاب و فردوسی بود فکر کنم ( چقدر دقیقم من ) . رفتم گفتم منو بفرستید طرح چون طرح 24 ماهه خدمت 20 ماه 4 ماه کم دارم . یارو گفت برو عموجان 4 ماه کی تورو قبول میکنه برو پی کارت بابا . بعد همشهری دراومد گفت یه درخواست معافیت از طرح بنویس منم نوشتم معاون اونجا امضا کرد الانم اونو دارم همه جا اونو میفرستم . شما یه سوالی از آموزش دانشگاه یا دانشکده بپرسی بد نیست . البته اون موقع ما طرح اجباری داشتیم الان که اجباری نیست که .
خیلی ممنون آقا بابک ...فک کنم درست شد چون الان مدارکم رو همرو تایید کردن گواهی ثبت نام موقت هم برام ارسال کردن...البته این بار که رفتم سایتش خودشون نوشتن کسانی که این مدرک طرح رو ندارن تو ی برگه بنویسن این مدرک شامل من نمی باشد و بفرستن !!ولی فقط نمیدونم چرا شماره دانشجویی هنوز بهم ندادن !برای ثبت نام خوابگاه لازمه ! برای شما هم که نیومده نه !؟

بابک 1359

New member
خیلی ممنون آقا بابک ...فک کنم درست شد چون الان مدارکم رو همرو تایید کردن گواهی ثبت نام موقت هم برام ارسال کردن...البته این بار که رفتم سایتش خودشون نوشتن کسانی که این مدرک طرح رو ندارن تو ی برگه بنویسن این مدرک شامل من نمی باشد و بفرستن !!ولی فقط نمیدونم چرا شماره دانشجویی هنوز بهم ندادن !برای ثبت نام خوابگاه لازمه ! برای شما هم که نیومده نه !؟

به من و یکی از دوستانم هم شماره دانشجویی ندادن هنوز . ما هم منتظریم

narges.a

New member
نرگس خانم گواهی صندوق رفاه را برای ثبت نام که نمیخوان / تعهد محضری هم برای بعد میخوان فعلا فقط یه برگه میدن بهت تا بعد تعهد بدی و بیاری برای وام گرفتن
من رفتم ثبتنام و همه فرمارو میخواست و ۲ تا تعهد محضری فقط واسه ثبتنام اموزشی میخواست که هیچ ربطیم به رفاه نداشت فرماش.فرم میزان بدهی رفاه اونم به روز هم میخواست که من از رفاه گرفتم و من خدارو شکر همشو برده بودم.ولی خوابگا ندادن هنوز گفتن باید واسه رفاه فرم جدیدتعهد محضری بدی و اینترنتی فرمو اسکن کنی و بفرستی که فرستادم اما هنو خوابگا ندادن کفتن تا قبل شروع کلاااسس میدن خابگارو که بعیده ب نظرم

آخرین ویرایش:

lili123

New member
مشهدم گفتن اول به سراسریا خوابگا میدن بد اگه جا اضاف بیاد به ارشدا !!!!!!!

shany1990

New member
سلام دوستان کسی اینجا باشهریه تبریز قبول شده؟ یه سوال دیگه اینکه کسی هست که رشته لیسانسش چیزی غیر از تغذیه باشه و از تبریز قبول شده باشه؟ اگه هست لطفا برام پیام بده کار ضروری دارم مرسی

vida00

New member
موقع ثبت نام گفتن از 29
اما چند روز پیش اس ام اس از آموزش دانشکده داده شد که از 5 شروع میشه
و اما من خیلییییییییییییی خوش حال شدم
خوشبحالتون کلاساتون دیرشروع میشه مال ما که هفته پیش تشکیل نشده ولی ازین هفته تشکیل میشه ولی من نمیتونم برام بهم اس ام اس دادن 29جلسه معارفس وحضورتونم الزلمیه؟!! ای خدا من از رفتن بدم میاد مشکل رفتنم دارم کاش میشد مثل کارشناسی دو دره کرد!!

بالا