تصوراتی که راجب دوستات تو فضای مجازی دار

yara

New member

همه دوستانم خوب هستن و خیلی دوسشون دارم............

زهرا جان= خیلی صمیمی و مهربون( تیپ رو هم بگم؟! اجی م خوش تیپ خوش تیپه )

ستاره جان= خون گرم و دوست داشتنی ( تیپ ساده مث شفق)

فیروزه جان= خودجوش و خوش برخورد و پرانرژی( تیپ اسپرت و مارک میپوشه همش اجی م)

شفق جانم= چی بگم عزیزم؟! خوبی ها پیشش لنگ میندازه بخدا( بی تعارف) خیلی حساس و زودرنج( تیپ ساده،شیک و زیبا دیدم که میگم ها)

مهنا جان= مهربون و باصفا و صمیمی و خوش قلب و حساس ( تیپ اتو کشیده و شیک ..از اون دخترای با سلیقه که خیلی قشنگ ست میکنن)

.
.
.
نقدی انتقادی بود پذیرا هستم خخخ

firoozeh

New member
باران71 عاشق فیلم کره ای و جی هو سومبه!!!!!!!!!!!! احساساتی و سخاوتمند و آواتارتم خیلی خوشمزس دوس دارم لپ جوجوها رو بکشم با اون چشماشون

یارا مهبرون(مهربون) بانمک و نسبت به عزیزم گفتنای آقایون حساس(حواستون باشه مسترهای گرام خاکشیر نشین لدفن!!!!!!!!!)....راستی یارا حس ششمت خیلی خوبه....

آخرین ویرایش:

yara

New member
یارا مهبرون(مهربون) بانمک و نسبت به عزیزم گفتنای آقایون حساس(حواستون باشه مسترهای گرام خاکشیر نشین لدفن!!!!!!!!!)....راستی یارا حس ششمت خیلی خوبه....[/COLOR][/SIZE]
[/QUOTE]

خخخ فیروزه جان ممنون نظر لطفته عزیزم.

-----------------------------

رفع اسپم:

باران71= ساده و با محبت و خداییش بی شیله پیله ....دوست دارم خیلی :rose::heart:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: crazy

baran71

New member
37.gif
ممنون فیروزه جان دوستت میدارم
kisses1.gif

37.gif
ممنون یارا جان دوستت میدارم
kisses1.gif

mohammad63

Well-known member
راستی داداش مکسین mexinانقد شلوغه از حاضر جوابیشم خوشم میاد عصبانیم شدنی خوشم میاد کلا دلنشین همه کاراش از بس یک رنگه داداشم:riz304:
ستاره همش میخام بگم ستاره سهیل این مدت کجابودی عضو سایت نبودی جات خالی بود ولی متانتش کشته منو منم عکس روسر دار میخام تو فضای مجازیم باید مسلمان باشیم دای:tonguesmiley:
سپید احساس میکنم خیلی بازیگوشه...از اون بچه هایی که میپریدن بالای درخت مینشستن بوده:25r30wi:
داداش محمد63..63 تاریخ تولدشه شک نکین بچه های دهه شصت نظیر ندارن ایشون جزو اون اعضایی هستن که همیشه پستاشو تا آخر میخونم چون میدونم با هر بار خوندن ی چیز جدیدی یاد میگیرم..همینجا ازشون بخاطر حرف های سنجیده ک آدمو ب فکر وا میداره تشکر میکنم:rose:.

سپاس فراوان زهرا جان ...... ممنونم بخاطر اعتماد به نفسی که بهمون دادی ... بخاطر خوبیهات ستایشت میکنم

baran71

New member
tulips2.gif
دکی (نوتر) مهربون شوخ و با جنبه
Gentleman.gif

37.gif
شفقی خیلی دوست خوبیه دوستش میدارم
kisses1.gif

آخرین ویرایش:

sepid71

New member
راستی داداش مکسین mexinانقد شلوغه از حاضر جوابیشم خوشم میاد عصبانیم شدنی خوشم میاد کلا دلنشین همه کاراش از بس یک رنگه داداشم:riz304:
ستاره همش میخام بگم ستاره سهیل این مدت کجابودی عضو سایت نبودی جات خالی بود ولی متانتش کشته منو منم عکس روسر دار میخام تو فضای مجازیم باید مسلمان باشیم دای:tonguesmiley:
سپید احساس میکنم خیلی بازیگوشه...از اون بچه هایی که میپریدن بالای درخت مینشستن بوده:25r30wi:
داداش محمد63..63 تاریخ تولدشه شک نکین بچه های دهه شصت نظیر ندارن ایشون جزو اون اعضایی هستن که همیشه پستاشو تا آخر میخونم چون میدونم با هر بار خوندن ی چیز جدیدی یاد میگیرم..همینجا ازشون بخاطر حرف های سنجیده ک آدمو ب فکر وا میداره تشکر میکنم:rose:.

سپید احساس میکنم خیلی بازیگوشه...از اون بچه هایی که میپریدن بالای درخت مینشستن بوده : خخخخخخخخخخخخخخخخخ رو درخت ک نه !ولی علاقه ی شدیدی ب اینکه رو میز ...رو کابینت .....رو اوپن و بالای پنجره و اینجور جاها بشینم دارم ! البته دیگه ازا ینکارا خیلی نمیکنماااا ...قبلنا شیطونی میکردم :)) ...البته بازم علاقه شدیدی دارما ...بعدها میخوام دوباره اینکارارو از سربگیرم خخخخخخخخ
زهرا مهربون و احساساتی هستش

(چقد سرعت پایینه نمیتونم شکلک بذارم......پست رو هم بزور میاره !)

آخرین ویرایش:

marzi ba

Well-known member
سپید هم که تو مجازی بهترنیم دوستمه البته برای من مجازی نیست
برا هم مجازی نیستیم
یه دختریه که هر چی ازش بگم کم گفتم
همه چی تمومه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepid71

mohana

Well-known member

مهنا جان= مهربون و باصفا و صمیمی و خوش قلب و حساس ( تیپ اتو کشیده و شیک ..از اون دخترای با سلیقه که خیلی قشنگ ست میکنن)

یاراااااااااااااا این ی مورد شدیدا تایید میشه خخخخخ :)

یارا: دوست داشتنی..فک میکنم صدات آرامش داره :)

شفق: مهربون ب معنای واقعی

مرضی: نااااااز ، شیک پوش

مهسا خواهریم: مهربون و با معرفت و حساس

سپید: خااااااااااااانوم و دوست داشتنی

باران: با وقاااار و مهربون

ستایش: هنرمند، احساساتی

لیلا: هم احساساتی هم منطقی..دوست واقعی

حسان:هرچی بگم کم گفتم...خااانومه خااانوم

آقا سینا داداش: متین و با ادب:rose:

آقا نوتر: با ادب و درسخون :rose:

آقا مکسین: خلاق و حساس :rose:

آقا باینری: خوش قلب، آروم:rose: (ی بار ی پست آقا باینری رو حذف کردم، دیگه نیومدن اون تاپیک فک میکنم ناراحت شدن ولی هیچوقت هیچی نگفتن بهم)

پ ن: اسامی دیگه به این لیست اضافه خواهد شد.. دارم مینویسم همچنان :)

آخرین ویرایش:

sepid71

New member
فدای تو مرضی جونمممممممممممم .توهم بهترنی دوستمی....اره دقیقا ما برا هم مجازی نیستیم.....
مرضی هم دختر فوق العاده ایه ...20 ....نفسه اصن :* شکلک قلب ( شکلکا بار نمیشن )

sepid71

New member
نوتر مگه قرار بود من انرمال باشم ؟! هان >؟ شکلک دعوا دهعععععععععع

خب نوتر هم کچل شویدی و خسیسو هستش...

شوخ در دنیای مجازی ...اروم در دنیای واقعی ... متعصب ...حساس ... کلا پسر خوفیست ... دو نخ شوید روی سرش داره ک البته 3 نخ بود یکیش ریخت ... جدیدا هم با علی رفتن تو کار کارخونه نوشابه سازی :))

sepid71

New member
مهنا هم دخمل گل و آروم و عاشق شعر .. تازه شمالیم ک هست دیگه نور علی نور :)

شفق بانو

New member
سلام سلام دوستان خوبم
من از تمامی دوستانی که بهم لطف داشتن تشکر میکنم .
امشب سرعت داغونه
انشالله فردا یا اخر شب عمری بود /خدمت میرسم .ومینویسم انچه را باید بنویسم ( خخخ چه ادبی شد).
خدای خوبم بهم 95 دوست و داداش و اجی هدیه داده .
فقط یه چیز رو پیش پیش بگم همه رو دوست دارم همه رو

N@RVIN

Well-known member
فدای تو مرضی جونمممممممممممم .توهم بهترنی دوستمی....اره دقیقا ما برا هم مجازی نیستیم.....
مرضی هم دختر فوق العاده ایه ...20 ....نفسه اصن :* شکلک قلب ( شکلکا بار نمیشن )[/QUOTE

مرضی و سفید چشمهای روشن :New (6):ولی خو چون روشن فکرم اشکال نداره سفید اجازه میدم با مرضی علوسم صمیمی باشی

می بینم که کاراخانه ی نوشابه سازی به راه و ما از این دریا هیچ نصیب نبرده ایم دریغ که یکی مارا یاد نماید:dadad4: اشکال نداره بخشنده ام بخشیدم (بروم تا اون دوست نگفته حسودی):28:

همگی خوبید اونم خیلی.. درونگرا بیدم نمیتونم ابراز احساسات نمایم ولی بدون شک همگی Aس هستین:rose:

biotechnologist

New member
فکر کنم اسم تاپیک رو به تاپیک نون قرض دادن به رفقای انجمن تغییر بدن خیلی بهتره:25r30wi: خدا رو شکر همه بچه ها گل و گلابن! یکی از یکی بهتر!:28:
من کلا بچه ها رو زیاد نمی شناسم ولی آبجی شفق و یارا رو خیلی دوست دارم.:rose:
شوخی های maxin رو هم دوست دارم چون هم گوله نمکه هم شوخی سبک با کسی نمی کنه.
mexin هم مانند همتای خود بچه باحالیه.کل کل کردناش با بعضی کاربرا جالبه.پستها و حاضر جوابیاش رو دوست دارم.
BBt هم قبلا که بیشتر میومد انجمن بچه خوبی بود، مشکلات مدیریتی رو خوب رسیدگی می کرد، چند وقته نیست نمیدونم الان چه جوری شده.:21:

sepid71

New member
تو ک عخشی ناریییییییییییییییییییییییییی من :* شکلک باز نمیشه برام :(((

ناری ماهه اصن ..........غیرتی هم هست تازه به به ...

بالا