تصوراتی که راجب دوستات تو فضای مجازی دار

ROJO

New member
باشه
دودش تو حلق دشمنام تو سایت ههههع
چقد پستای خفنی میدم :|
امروز از میانگین پست تو روز خودم بالاتر رفتم حالت تهوع ب انگشتام دس داده

a_67

New member
daqiqan chon tajrobe dashtam goftam
na hamishe ham injuri nis.dalayel motefavete...
bale daqiqan...tanha rahesh ine k sadeqane va ru dar ru b ham rastesho bgan va sadeqane bgan chera duruq gofte budan
در مورد دوم کاش یه مثالی میزدی تا بهتر متوجه بشم
دیدگاه من اینه که اون کسی که اگر قراره با دونستن حقیقت بهش آسیب برسه احتمالاً توقع بیشتری از زندگی و واقعیات داره چون وقتی یه چیزی حقیقته خب حقیقته دیگه و در برابر حقیقت نمیشه جبهه گرفت خواه با انکارش خواه با جدل باهاش و خواه با آسیب دیدن ازش...راهش فقط پذیرفتنش هست...
باشه
دودش تو حلق دشمنام تو سایت ههههع
چقد پستای خفنی میدم :|
امروز از میانگین پست تو روز خودم بالاتر رفتم حالت تهوع ب انگشتام دس داده
دود که دوست و دشمن نمیشناسه یهو دیدی فردا خدای ناکرده اعلامیه زدن که اعضای انجمن به دلیل گاز گرفتگی(حاصل از سیگار روجو) به ملکوت اعلا پیوستند هههههههههههه

ROJO

New member
خو ن من میرم هاااا میکنم تو مجاری تنفسیه دشمنام:25r30wi::25r30wi:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: a_67

ROJO

New member
با این حساب آدم خطرناکی باید باشی که با یه هاااا دخل طرف میاد هههههههههههههههه

اره سیگاره ماریجوانا میکشم ههههههههخخخ :(50):

الان ک دارم این پستو میزارم هم دارم فیلم میبینم هم واتس اپم خخخخخخ

a_67

New member
اره سیگاره ماریجوانا میکشم ههههههههخخخ :(50):

الان ک دارم این پستو میزارم هم دارم فیلم میبینم هم واتس اپم خخخخخخ
آهان کم کم دارم تصورت میکنم اگه این تاپیک نبود من از کجا میتونستم این اطلاعات ذی قیمت رو بدست بیارم هههههههههههه
جا داره از باز کننده ی تاپیک، گردانندگان تاپیک، بازدیدکنندگان تاپیک، مهمانان تاپیک تشکر ویژه کنم دی:
(سخته همزمان این همه کار رو انجام دادن؛ باریکلا)

ROJO

New member
فعلا برو حال کن با همین اطلاعات :))))))))))))))))))))) تا بعدا من نظرمو درموردت ب رشته ی تحریر در بیارم :/

abtin13

New member
آبتین هم که فقط چندتا پست ازش دیم و سه آواتار آخرش! اول مثبتاش> دید خاصی به قضایا داره، اطلاعاتش بالاست، نکته بین و دقیق ه
حالا منفیاش> یه کم غربزده ست، گاهی قضایا رو با دید تندروانه خودش تجزیه و تحلیل میکنه، زیادی رکه و این خشن نشونش میده، آواتاراشو با هدف انتخاب میکنه و میخواد چیزی القا کنه ولی اواتاراش حس خوبی به ادم نمیده چون اثری از زیبایی یا لطافت توشون نیست، زود عصبانی میشه(ولی قبول نداره) و احتمالا دوس داره مخالفاشو له کنه

:ph34r-smiley:
[/SIZE][/B][/FONT]
اولا ممنون از همه دوستانی که در مورد من نظر دادن: کریزی، دیزیز، ساحل
مثبتا که هیچی:motat:
در مورد منفی ها هم: غرب زده نه ، لیبرال (حالا شاید بگی هر دوتاش یه چیزه)- دیدگاه و رک بودن رو موافقم - عکس آواتار هام کاملا یهویی تصویرشون ب ذهنم میاد بدون هرجور تفکر قبلی .بعد از این که توذهنم می بینمش بلافاصله میرم پیداش میکنم و میزارمش اینجا(حالا این هدفمنده یا نه نمیدونم)- زود هم عصبانی میشم (یادم نیس انکارش کرده باشم)- له کردن مخالفا رو هم که هممون عاشقش هستیم حالا جه فیزیکی چه شیمیایی ؛ من ، تو ، اون یکی ، هممون. حس خوبی بهمون میده ، حس خودبرتر پنداری کاذب

آخرین ویرایش:

HASSAN.S

New member
امضات:تنها چیزی که این روزا دوست دارم بشنوم اینه که خدا بهم بگه : این دنیا یه شوخی بزرگ بود ، ناراحت که نشدی ؟ !

خیلی جالبه دقیقا ی چندوقته دارم ب این فکمیکنم:)
اگه شوخی باشه ک خیلیم خوبه چ کارگردان خلاق و فانی خخخخخخخ
ولی اگه تمسخر و تحقیر باشه بده:(
نظردر مورد خودم نه امضام

نظردر مورد ادماست نه امضاهاشون خخخخخخخخ

kaveh1316

New member
من دوباره اومدم...........................
دوسال تو بیمارستان روانی بستری بودم دکترا گفتن مال انجمنه ولی حالا که ترخیص شدم دوباره اومدم ببینم کس هست یا نه؟
همه کوچولو موچولوها مدیر شدنا

N@RVIN

Well-known member
تصورات سایه روشن

نه احتیاج به سیب و نه گندم است اینجا

هبوط تجربه ای در تداوم است اینجا

نپرس وسوسه ی آدم است یا حوا

چه فرق چهره ی بازیگران گم است اینجا

شدیم ساعت و تقویم خود نمی فهمیم ، چه ساعت است ؟ و یا فصل چندم است اینجا؟

کجاست جذبه ی لبخندهایمان؟!!!!

چقدر حافظه ها بی تبسم است اینجا!!

خودم به پرسش آخر جواب خواهم داد

مگو!!! شنیدن پاسخ توهم است اینجا

:smilies:

بالا