تصوراتی که راجب دوستات تو فضای مجازی دار

N@RVIN

Well-known member
نه بابا
دستت درد نکنه
تعجب کردم اخه گفتی اون روی تو که قیامش میکنی من دارم فکر کردم اون روی دیگت ی جوریه:p7977cujr38iyymsu8:
میگی موشکافانه
جوابت مثل ین تست های روانشناسی خارجیدقیق نوشتی

اونروی دیگه م خیلی شبیه بعضی رفتارای توئه خوبن ولی خب یکم زیادی حساسه برا همین کنترلش میکنم

خواهش میکنم ما همینیم:motat: ..بزن مهر تایید حس هفتم رو

حالاخواستی نظرتو در مورد من هم نصب کن
:rose:

آنتی اسپم : گلدان سازی ناریکری ;)))))

'Reza'

New member

اونروی دیگه م خیلی شبیه بعضی رفتارای توئه خوبن ولی خب یکم زیادی حساسه برا همین کنترلش میکنم

خواهش میکنم ما همینیم:motat: ..بزن مهر تایید حس هفتم رو

حالاخواستی نظرتو در مورد من هم نصب کن
:rose:

آنتی اسپم : گلدان سازی ناریکری ;)))))
باشه میگم بهت

N@RVIN

Well-known member
آره برعکسه مانتو کرم و روسری قهوه ای آفریییییین
من فقط راجبه اخلاقا و خصوصیات شناختی معنویم حس ششمم کار میکنه در مورد موارد ظاهری ن زیاد تصویرسازی ظاهری نمیتونم داشته باشم از کسی یا چیزی ک مشخصات ظاهری شو نمیدونم
فلذا تو یک درجه از من بالاتری و دارای حس هفتم:)
ولی اگه مختصات ی چیزیو بدونم تجسم میکنم تو ذهنم و وقتی می بینمش خیلی شبیه تصوراتمه جوری ک انگار قبلا دیدم...

قربانت راستش فکرمیکردم علتش رشته ام باشه ولی هرچی فکرمیکنم بیشتر برمیگرده ب شهودی بودنم و حسام...و ب این خاطره ک دلم با عقل درگیره خخخخ

جددددی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آفرین فکرشو نمیکردمااا دیدی بلاخره این رنگارو میدیدم :4d564ad6:

خب پس رسما حس هفتم تایید شد خخخ

اره همینی که تو میگی شهودی بودن و زاویه دید باعث میشه :p

a_67

New member
a-67
ازاون رک گوهایی ک حرف تو دلش نمی مونه سریع گارد میگیره
از اینایی ک حقشو خوب میتونه بگیره سرزبون داره و در این راستا با هیچ کس تعارف نداره قاطعه و اهل کوتاه اومدن نیست
حرفشم منطقی و مستدل میزنه مثه ی وکیل...کلا ب درد رشته حقوق میخوره
ولی چون خودش رکه از رک ها هم خوشش میاد
این رپرزنتیشن هم در کنار بقیه ی رپرزنتیشن هام هست.
اینی که دیدی هم درسته ولی همش نیست :thumbsupsmileyanim:
ممنون از نقدت
پ.ن: این که دیدگاه های بقیه رو در مورد خودم بدونم خیلی جالبه برام اگر نظر و نقدی هست خوشحال میشم مکه میشه که ناراحت بشم نقده نقد نسیه نیس که ههههههه

آخرین ویرایش:

diseases

Well-known member
diseases
مودب باشخصیت باتجربه باگذشت فداکار خوش ذوق و هنرمند ادم بساز و سازگار مذهبی بااخلاق و سالم صبور اروم خونسرد اهل سفر و گشت گذار اهل مطالعه و کتاب بافرهنگ علاقه مند ب تاریخ و ادبیات و دین و سیاست

مگه میشه اینهمه صفات خوب درمورد یه نفر صدق کنه ؟
ما که لایق اینهمه تعریف و تمجید دوستان نیستیم ...
به همه دوستان ارادت خاصی داریم ...
با عرض معذرت درمورد شما (آقا یا خانم Unknown One) شناخت کافی ندارم که نظر بدم ...
ولی امیدوارم هرجا هستید ،
برقرار باشید و سبز ...

a_67

New member
خخخخ تیکه انداختی الان عایا؟
اخه یکی دوبار بیشتر برخورد نداشتم بات در همین حد ب ذهنم میومد

نه تیکه کدومه مرد حسابی
پیشنهاد بود دیگه ههههههه
البته میتونی با پرسش و پاسخ هم تا حدودی شناخت پیدا کنی
کامنت ها هم منبع بدی نیستن :)

a_67

New member
زن حسابی:)
چشم استاد فعلا سرم شلوغه فوکوس کردم رو زندگی خودم سرم خلوت شد ب مورد شمام رسیدگی میکنم:motat::smiliess (3):

ای داد بیداد اصن چه کاری بود من کردم؟
الان طرف کریزی وار میره سر وقت کامنتام و روانشناس هم که هستش دیگه همه چی رو میفهمه :14:
آره همین خوبه عجله نکن تا منم وقت داشته باشم برا قلب حقیقت دی:
(ههههههه)

ساحل

New member

ROJO

New member
عاقا من میگم هرکی ناراحت شد بگه پاک کنم

روجو:heart:
اسمش خاصه.معنیشم یافتم ب اسپنیش میشه قرمز.و من عاشق رنگ قرمز و اسپنیشم
.اولین برخورد بدم تو اینجا رو باش داشتم فکرشم نمیکردم انقد باهم خوب شیم:))))
بی نهایت رمانتیک و دل پاک روراست وفادار احساساتی حساس صادق مهربون فداکار ولی فقط برا اونایی ک دوسشون داره
دوست داشتناش واقعیه.با کسی تعارف نداره و کاملا نشون میده از کی خوشش میاد و از کی ن.همون قدی ک دوستای خوبی داره دشمنای خونی هم داره خخخخ
آدم سالم و بااخلاق و معتقد باهوش بااراده خلاق باعرضه مستقل رک بی سیاست ساده ی جاهایی پررو ی جاهای خجالتی
ی استعداد خاصی تو زیان داره فککنم اکسنتشم باید خیلی خوب باشه
لجباز مغرور قد ولوس اخلاقای بدش بعضی وقتا البته یکمم مودی ولی زود اکی میشه.کلا ادم سریعیه
از اینایی ک دیر یخش اب میشه تو جمع و اولش ارومه قلق داره دیگه
در کل با همه اخلاقای بدش! ی جوریه ک خیلی ازش خوشم میاد بش نظر دارم :
پسر بودم میگرفتمش خخخخ

MerC Eshqammm
b61-1.gif

اومدم بگم خیلیاش درسته بعد دیدم تعریفهه گفتم حالا ملت میگن چ خوودشم میتحویله :)))

کریزی عشقمه، چنبار ب جدل با من برخواسته ولی اخرش نادم و پشیمان ب اغوش خودم برگشته :25r30wi: دوسسسش داااارم چون دیوووونس و خیلی حسای مشترک داریم هم مدرنه هم کلسیک هم مغروره هم دل نازک هم شوخه هم جدی و ادم ضایع کن :| در کل خیلی خاصه و من عاشق ادمای خاصم

اینم واسه کریزی من:heart:
John_Legend_-_All_of_Me - MP3 Download, Play, Listen Songs - 4shared

N@RVIN

Well-known member
من و آبتین هردو رکیم طاقتشو داریم بگو راحت باش نترس :smiliess (1):

کریزی یه سوال کسی هم در موردت روراست باشه قبولش میکنی بدون اینکه کینه حرفش تو دلت بمونه ؟ بدون اینکه با رفتارت یا حرفت بهش طعنه بزنی؟

سوال چالشی بودا :)

ساحل

New member
من و آبتین هردو رکیم طاقتشو داریم بگو راحت باش نترس :smiliess (1):

با اینکه بیشتر از سه سال اینجا عضوم ولی چون با کاربرا در ارتباط نبودم و معمولا میام مطالب مورد علاقه مو میخونم بدون اینکه به گوینده ش توجه کنم یا روی کاربرا ریز بشم خیلی بچه های انجمن رو نمیشناسم ولی خب یه برداشتایی ازشون تو ذهنم دارم(حالا درست یا غلط!!!)

unknown one احتمالا حساس، مغرور؛ خیلی وقت یا حوصله درس خوندن نداره، خیلی اهل باندبازی نیست(آخه تو انجمن گاهی محسوس یا نامحسوس یه باندهایی تشکیل میشه!!!)اجتماعی و با انرژیه ولی با هرکسی نمی پره و گاهی زود کلافه میشه، میتونه جسور باشه ولی از این استعدادش استفاده نمی کنه

آبتین هم که فقط چندتا پست ازش دیم و سه آواتار آخرش! اول مثبتاش> دید خاصی به قضایا داره، اطلاعاتش بالاست، نکته بین و دقیق ه
حالا منفیاش> یه کم غربزده ست، گاهی قضایا رو با دید تندروانه خودش تجزیه و تحلیل میکنه، زیادی رکه و این خشن نشونش میده، آواتاراشو با هدف انتخاب میکنه و میخواد چیزی القا کنه ولی اواتاراش حس خوبی به ادم نمیده چون اثری از زیبایی یا لطافت توشون نیست، زود عصبانی میشه(ولی قبول نداره) و احتمالا دوس داره مخالفاشو له کنه

:ph34r-smiley:

آخرین ویرایش:

N@RVIN

Well-known member
آره آره حتما قسم میخورم
روزای سختی پشت سر گذاشتم و الان واقعا آمادگی هر چیزی دارم اینو جدی میگم ینی شاید 1ماه پیش بود قضیه فرق میکرد
بگو هرچی ک هست راحت باش
کلا کینه ای نبودم و نیستم ....
طعنه خخخ آره میزنم ببخشید خوب شناختی منو ولی الان هرچی بگی ن طعنه نمیزنم قول قول بوس :riz304:

عزیزمی :):heart: نه واقعا چیزی نمی خواستم بگم چون چیزی نیست فعلا :) هرچی از ذهنم میگذشت رو گفتم قبلا :)

فقط میخواستم باهاش روبرو بشی ببینی جوابت بهش چیه .

وقتی در مورد کسی روراست برخورد میکنم قبلش از خودم همیشه این سوال رو میپرسم اگر یکی بهت این حرف رو بزنه چیکار میکنی !! بعد حرفمو میزنم اگر جوابم بهش اوکی باشه.

N@RVIN

Well-known member
اگه چیزی بود بم بگو حتما
کلا الان در شرایطیم ک هیچ چیز جز "صداقت" حالمو خوب نمیکنه....الان امادگی پذیرفتن هر حقیقتی رو دارم
هرچند حق میدم بعضیا بم میگن ترسناک میشی بعضی وقتا نمیشه بات حرف زد ب قول تو بعدش طعنه میزنی یا ب قول روجو ادم ضایع کن:) مغروری خودشیفته ای تخسی لجبازی ماشالا کلکسیون صفات خوب:))))))

هههه کریزی دیونه :)

نه من خوشبختانه در مواقع لزوم تعارفاتی نیستم به هیچ عنوان فعلا چیزی نیست

نه طعنه زدن سوالی بود . به من که تا حالا طعنه نزدی ندیدم :
)

a_67

New member
اگه چیزی بود بم بگو حتما
کلا الان در شرایطیم ک هیچ چیز جز "صداقت" حالمو خوب نمیکنه....الان امادگی پذیرفتن هر حقیقتی رو دارم
هرچند حق میدم بعضیا بم میگن ترسناک میشی بعضی وقتا نمیشه بات حرف زد ب قول تو بعدش طعنه میزنی یا ب قول روجو ادم ضایع کن:) مغروری خودشیفته ای تخسی لجبازی ماشالا کلکسیون صفات خوب:))))))
جالب بود
67 هم هر چیزی به جز صداقت حالشو بد میکنه دیگه بخوام انعطاف نشون بدم میگم همراهش حتماً صداقت هم باشه هههههههههههههه
به نظر من ارزش هر ارتباطی به پایه های درستی و صداقتشه.

a_67

New member
shayadam har2 hazineye ru shodane duruqeshuno
age har2 duruq gofte bashan....
بله
به عبارت دقیق ترش دروغگو هزینه رو شدن دروغاش و باور کننده هزینه ی باور کردن بدون تحقیقش
متاسفانه ارزش راستی و پستی دروغ پیش آدما رنگشو باخته...وقتی دروغ میگن موردی نیس ولی وقتی دروغ میشنون دیگه واویلا ههههههههههههه

ROJO

New member
دیووونهههه
حال کردی نظرو خدایی؟تازه ندیدمت بیای مطب ک دیگه بیشتر بت میگم:)
ی چیزم بگم تا دیشب فککنم یا پنج شنبه دقیق یادم نیس اگه کسی بم میگف مغرور یا خودم میگفتم مغرورم قلبا باور نداشتم ک هستم میگفتم تصورشه از برخوردم
همین غرور مسخرم ک تازه کشفش کردم در وجودم گند زده تو زندگیم:(
نظراتت تو حلقم دیووونهههههه
خاصی از خودت عشقم من معنی این خاص خودمم نفهمیدم هنوز ینی نمیتونم ترنسلیتش کنم بهم گفتن بعضیا
ولی خودم ب ادمایی این لقب میدم ک واقعا خاص باشن:heart:

امیدوارم بتونم ب سوشال فوبیکم غلبه کنم و ببینم تورو و بقیه دوستامو:)
مرسی از آهنگ ولی لینکش خراب بود:) حالا الان میگه آدم ضایع کن خخخخخخخخخ

ن میخوام بدونم کجای تو سوشال فوبیکه?:25r30wi: الکی عیب رو خودت نزار loool
لینکمم درست بود خودم تونستم دان کنم
John_Legend_-_All_of_Me - MP3 Download, Play, Listen Songs - 4shared

نشد باز خبرم کن:motat:

a_67

New member
are daqiqan
bazia anti social. barashun mohem nis tarafe moqabel. b amd duruq migan.ba una kar nadariim
ama bazia b dalayeli hata gahi baraye in k tarafe moqabeleshun acib nabine duruq migan
hala bayad sabet konan k joze daste 1 nistan...
همچین تجربه ای نداشتم ولی معلومه که خیلی سخته ...
وقتی توقعات نامیزان و نا بجا باشه یحتمل همچین مواردی پیش میاد...
در هر صورت باز کردن همچین گره هایی کار سختی هست چون یه جور بدبینی و عدم اعتماد هم بهش القا شده در اثر فهمیدن اینکه بهش دروغ گفته شده...

بالا