تصوراتی که راجب دوستات تو فضای مجازی دار

hebe.nurse

New member
بچه ها لطفن در مورد کسانی که میشناسین نظر بدین نه کلی و همه رو جمع نبندین. چه خوب چه بد..
محیط مجازیه و هیچکی مثل هم نیست. :rose:

اوخ اوخ احسانه ...
احسان تو گوشاتو بگیر نشنوی...:))
خب ی بچه لوتی تمام عیار خخ ، باحال، خیرش به همه میرسه ، اطلاعات عمومی بالایی داره ، درک خیلی بالایی هم داره ، حواسش خیلی جمعه ینی مو رو از تو ماست میکشه بیرون ها ، حدومرز خوب رعایت میکنه ، صادقه ،و از همه بهتر اینه که خیلی خیلی باجنبه اس......
تنها کسی که اینجا بیش از همه می شناسمش . امیدوارم هیچ وقت عوض نشه
:rose:

آخرین ویرایش:

negahban

New member
لطف دارین شما ب کاربرای اینجا ک اکثریت رو خاین می بینین :) و ب لیسانس ها هم ک لطف ویزه ای دارین :))))

والا راستش من برعکس شما فکرمیکنم "شعور" چیزیه ک ربطی ب سن و تحصیلات و نزاد و مذهب و قومیت و جنسیت و ... اینا نداره
تو ایران ک تحصیلات و مدرک بیشتر پرستیز و کاررابندازه تا چیز یاد فرد بده

اگر اجازه بدین این سخنم را اینجوری اصلاح میکنم که بعضی ددوستان ناراحت نشوند از صحبت های من...............این یک برداشت شخصی من از آدم های رو نت بود شاید هرکسی نظر خاص دیگری داشته باشه........ همه بچه ها روی این سایت و یا هر آدمی روی کره زمین با هر فرهنگ و دین و اعتقادات و تحصیلات داری فطرتی پاک و خوب هستند .اما نظر من این بود که تحصیلات میتونه یکی از مشخصات بهتر بودن افراد باشه ........منظورم از خائن آدم هایی بود که پشت سر آدم حرف میزنن... جنبه صحبت کردن رو ندارن و ضیراب؟ میزنن......... از همه بچه ها عذرخواهی میکنم!

negahban

New member
برعکس یوزر قبلی من فکرمیکنم جو اینجا و بچه هاش اتفاقا قابل اعتمادن جوری ک حتی حاضرشدم سوشال فوبیکمم بزارم کنارو برم ببینمشون:)
ادمین هم ادم بسیار معتقد و بااخلاق و سالم و بسیار روشنفکر و دلسوز
اینکه حالا ی وقتایی ادم فکمیکنه جو عقده ای شده ب دلیل وجود ی سری یوزراس ک کم هم هستن اتفاقا.در کل جو سالم و خوبیه.من ک موردی برام پیش نیومده و نسبت ب سایر فضاهای مجازی اصلا قابل قیاس نیست.

حالا اگر یکی از این مدیر ها یکی از ان آدم های ناسالم باشه ما باید به کی بگیم؟ همون یک نفر میتونه مثل یک سیب کل سیب ها رو خراب کنه!!

eeeeeeehsan

New member
اوخ اوخ احسانه ...
احسان تو گوشاتو بگیر نشنوی...:))
خب ی بچه لوتی تمام عیار خخ ، باحال، خیرش به همه میرسه ، اطلاعات عمومی بالایی داره ، درک خیلی بالایی هم داره ، حواسش خیلی جمعه ینی مو رو از تو ماست میکشه بیرون ها ، حدومرز خوب رعایت میکنه ، صادقه ،و از همه بهتر اینه که خیلی خیلی باجنبه اس......
تنها کسی که اینجا بیش از همه می شناسمش . امیدوارم هیچ وقت عوض نشه
:rose:

وای وای شرمنده کردی حسابی
692519_slxe1vrr6glin3kt.gif

نمیشه گرفت گوشامو میدونی که من آنتنکام قویه :smiliess (3):

هبه مخففش می کنم هبی و جاهای غیر علنی اسم کوچیکش؛ یه دختر مهربون، بی ریا، خیلی فهمیده، خیلی با شعور، با محبت، دوست داشتنی، فان، خنده رو، خوش به حالش رُک، و مثل خودش از همه مهمتر خیلی باجنبه ست.
دست به کمکش خیلی خوبه، استارت یه کمکی رو بهم زد که خیلی دارم پیشرفت می کنم تو اون ضمینه و همیشه ممنونشم.
خوش به حال دوستای واقعیش.

منم خیلی خوب میشناسمت، خودمو مطمئن نیستم ولی تورو مطمئنم که هیچ وقت عوض نمیشی :rose:

a_67

New member
حالا اگر یکی از این مدیر ها یکی از ان آدم های ناسالم باشه ما باید به کی بگیم؟ همون یک نفر میتونه مثل یک سیب کل سیب ها رو خراب کنه!!
سیب خراب رو از بقیه سیبا معمولاً جدا میکنن...بعضی وقتا درون آفت میزنه و هنوز به سطحش نرسیده و همچین معلوم نیس ولی خب اونی که خراب شده رو که میگیم خرابه با چشمت میبینی پس اگه وضعیت دوم حاکمه که به احتمال قوی اینچنین هست، گزارش ها رو پس برا چی گذاشتن؟
اگر مطمئنید و دلیل و مدرکی دارید با ارایه گزارش اطلاع بدید.
برای محکم کاری هم میتونی به تک تک مدیرای این انجمن اون مدرک مد نظرت رو پ.خ کنی تا مطمئن باشی که همه دیدن پیامت رو.
در مورد ادمین این انجمن هم تا جایی که شناخت دارم موردی ازشون به شخصه که ندیدم هیچ آدم خوبی هم هستن منتها اگر اون سیبی که میگید احیاناً منظورتون ایشون باشه میتونید از طریق قانونی و در سطح بالاتری پیگیری کنید.
در کل وقتی موردی هست بهتره رک و راست مطرح بشه تا با ایما و اشاره و... فکر بقیه رو مشغول نفرمایید اگر موردی هست مطرحش کنید؛ همه میتونن یه سری صحبت هایی بکنن ولی ارزشش تنها در صورتی هست که مستدل باشه در غیر اینصورت فقط در سطح این صحبت هایی که تو کوچه و محله بین معمولاً بعضی خانومای محله رد و بدل میشه، ارزشش همون قدره.(این معمولاً رو هم آوردم که ملت ایراد نگیرید همه محترم هستن ولی خب واقعیاتی هم وجود داره...)

mozhdeee

New member
diseases
اگه دنبال یه دوست خوب توی فضای مجازی می گردید ایشون گزینه خوبیه... ساده ... با اطلاعات ... سنگین ... فک کنم کمی سن بالاتر از بعضی از اعضا ...

منم نظرم در مورد جناب diseases همینه...ایشون آدم معتقد و قابل اعتمادی هستن...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: diseases

negahban

New member
سیب خراب رو از بقیه سیبا معمولاً جدا میکنن...بعضی وقتا درون آفت میزنه و هنوز به سطحش نرسیده و همچین معلوم نیس ولی خب اونی که خراب شده رو که میگیم خرابه با چشمت میبینی پس اگه وضعیت دوم حاکمه که به احتمال قوی اینچنین هست، گزارش ها رو پس برا چی گذاشتن؟
اگر مطمئنید و دلیل و مدرکی دارید با ارایه گزارش اطلاع بدید.
برای محکم کاری هم میتونی به تک تک مدیرای این انجمن اون مدرک مد نظرت رو پ.خ کنی تا مطمئن باشی که همه دیدن پیامت رو.
در مورد ادمین این انجمن هم تا جایی که شناخت دارم موردی ازشون به شخصه که ندیدم هیچ آدم خوبی هم هستن منتها اگر اون سیبی که میگید احیاناً منظورتون ایشون باشه میتونید از طریق قانونی و در سطح بالاتری پیگیری کنید.
در کل وقتی موردی هست بهتره رک و راست مطرح بشه تا با ایما و اشاره و... فکر بقیه رو مشغول نفرمایید اگر موردی هست مطرحش کنید؛ همه میتونن یه سری صحبت هایی بکنن ولی ارزشش تنها در صورتی هست که مستدل باشه در غیر اینصورت فقط در سطح این صحبت هایی که تو کوچه و محله بین معمولاً بعضی خانومای محله رد و بدل میشه، ارزشش همون قدره.(این معمولاً رو هم آوردم که ملت ایراد نگیرید همه محترم هستن ولی خب واقعیاتی هم وجود داره...)

انشال به زودی مدارک مستند و مستدل رو داخل یکی ازین تاپیک ها برای همه به اشتراک میگذارم ببینم من شاید اشتباه میکنم بقیه درست فکر میکنن! :smiliess (11):

a_67

New member
انشال به زودی مدارک مستند و مستدل رو داخل یکی ازین تاپیک ها برای همه به اشتراک میگذارم ببینم من شاید اشتباه میکنم بقیه درست فکر میکنن! :smiliess (11):

خب من کاری ندارم که تو قسمت عمومی هم میخوای به اشتراک بذاری یا نه اگر موردی داشته باشه مدیرای سطح بالاتر باید رسیدگی کنن من کاری به این سیاست ها ندارم منتها باید عین همون مدرکی که میگی رو بصورت گزارش هم ارایه بکنی. فک کنم منظورم رو متوجه شده باشی.
بالاخره همه مون باید به هم کمک کنیم تا انجمن خوبی داشته باشیم چه مدیر چه کاربر و البته که همه مون کاربر هستیم در اصل.
قویاً روی گزارش تاکید میکنم.

ساحل

New member
نوشته اصلی توسط negahban ..
.
.
کاربرای خائن کلا اینجا زیاد داره......تجربه شخصی خودم میگه : معمولا کاربرایی که تحصیلات زیر فوق لیسانس هستند آدم های مطمئنی نیستند. شاید یکی علت هاش سن هم باشه اما کمتر! بنظر من تحصیلات عالیه روی افراد تاثیرات بیشتری داره....اگر توجه کنید به ندرت آدم در بحث ها با افرادی که تحصیلات عالیه دارند کانتکتی داره.....چون فهم و درک و فرهنگ بیشتری دارند و پخته تر هستن.........هرچند شاید در بعضی لیسانسه ها هم باشه آدم های خوب و با فرهنگ........اما من بندرت دیدم تو فضای مجازی.....

:ahi5slcgm04mi8jqqkl

بنظر من اگر میخوای اعتماد به افراد را محدود به اینترنت فقط دسته بندی کنی....... درصد اعتماد به افراد دکترا 70 درصد فوق لیسانس 60 درصد لیسانس 20 درصد و زیر لیسانس کمتر از 10 درصد می باشد......... من تو تجربه شخصیم آدم های بیمار از لحاظ شخصیتی،استرس و.... معمولا در دسته لیسانس و زیر لیسانس دیده

نظر خیلی خیلی جالبی بود

abtin13

New member
و 100٪ تو هم خخخخ:))))

اگه منظورت عظمت و عمق نگاهمه که شک نکن.البته ریشش هم یکم شبیهه.فقط همینا.پس خیلی هم پر بیراه نگفته:5:

- - - Updated - - -

اگه منظورت عظمت و عمق نگاهمه که شک نکن.البته ریشش هم یکم شبیهه.فقط همینا.پس خیلی هم پر بیراه نگفته:5:

negahban

New member
1-نظرتو گفتی ی بار و برا خودت محترمه:)
2-خواهش میکنم راحت باشین دوست عزیز:)

ب ادمین خودش یا سایر مدیرها
کلا فازت چیه؟
اول میگی اکثریت یوزرا خاینن بعد میگی یکی از مدیرا؟؟؟!!!

بهش فکر نکنید........اگر اجازه بدین از این سوال بگذریم......... چون ریشه داره خیلی منم از دهنم پرید!

N@RVIN

Well-known member

الوعده وفا نا شناس

ناشناس دختری که رک حرف میزنه اما گاهی ته دلش یک ترسی هست (علت ترس یا تردید نامعلوم ) . زود رنج و در عین حال با جنبه . ساختار گریز . زیر بار حرف زور نمیره . کودک درونش هم تخسه :)

مهربونی که جلوی ابراز احساسش رو اکثر مواقع میگیره . شیطنت بلوکه شده . بازم تاکید میگم ساختار گریز و آزادی طلب تام (البته یک نوع آزادی خاصی مد نظرمه)//دلش پاکه و زلاله بیشتر مواقع

قد نسبتا بلند . کمی چاقتر از متناسب. رنگ پوست سبزه. روسری سر میکنه . مانتوی قهوه ای بیشتر می پوشه.

در نهایت دختر خوب منه :riz304::heart:

negahban

New member
اقاجون تصوراتتون درمورد اينجانب؟؟؟؟؟؟؟

کاش تصور بود همجا همینجوره............تو کشور ما از این اتفاقات زیاد میافته............نرفتی هنوز دنبال کار ببینی چجوری یکی پارتی بازی میکنه میره سر کار؟

شفیع که آدم خوبیه.............من ازت خوشم میاد

شفيع

New member
کاش تصور بود همجا همینجوره............تو کشور ما از این اتفاقات زیاد میافته............نرفتی هنوز دنبال کار ببینی چجوری یکی پارتی بازی میکنه میره سر کار؟

چرا رفتم و ديدم.ههههههههههههههه

- - - Updated - - -

چرا رفتم و ديدم.ههههههههههههههه

negahban

New member
خلاصه هرجا نگاه میکنه آدم نا عدالتیه..............من هکه دیگه خسته شدم راهی پیدا بشه میرم خارج

شفيع

New member
خلاصه هرجا نگاه میکنه آدم نا عدالتیه..............من هکه دیگه خسته شدم راهی پیدا بشه میرم خارج

خب خارج بري خوبه اما بايد توانا بري بنظر من اگه بتوني در ايران بموني بهتر ميتوني به اهدافت برسي بهتر اما سختتر

- - - Updated - - -

خب خارج بري خوبه اما بايد توانا بري بنظر من اگه بتوني در ايران بموني بهتر ميتوني به اهدافت برسي بهتر اما سختتر

negahban

New member

- - - Updated - - -[/COLO

باید بورسیه یا فاند گرفت که بعضی کشورا با 2 تا مقاله آی اس آی با ایمپکت فکتور خوب و تافل و معدل خوب فوق لیسانس میشه رفت برا دکترا

بالا