تصوراتی که راجب دوستات تو فضای مجازی دار

zErOOn3

Well-known member
tulips2.gif
zeroon هم استانی عزیز و مهربون
Gentleman.gif

شمالیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا /...

بسی خودمونی /... از خودمانس/...

:ad54ad:

تمـــــــــــــــوم شـــــــــــد کــ /... شیتونه میگه برووم از نو وخونوم /...

:rolleyessmileyanim:

H!BY3

firoozeh

New member
بابا منم آدمما
منم کاربرم
لامصبا 150 صفحه مطلب فقط 1 بار اسم من اومده
لااقل یه فحشی یه چیزی ..........................
من اصلا ناراحت نمیشما هرچی میخواین بگین............
آدم افسردگی میگیره.............والا به خدا
لا اقل به احترام اینکه تاپیکو راه انداختم یه نظری میدادین
زهرا از نظر من:
جذاب خوب مهربون دوست داشتنی لایق کار درست خفن درسخون باهوش تاپ استیودنت چشم آبی قد بلند با مدیر محبوب..........................آخرش!!!!!!!!!!!
زهرا جان شرمنده اگه چیزی از قلم افتاد

خب آقا کاوه من یکی که نمیشناسمت ولی ی دو بار بیا باکس یا تو تاپیکا پست بذار لدفن تا کندو کاوت کنم.... قول میدم سر دومین پست کشفت کردمو به همه لوت میدم..........خخخخخخخ

ستاره70

New member

بروبـــچ دوباره بخونین شنگول شین /...

منمون /...

؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! سعی می کنیم اگه چیزی حذف بشده یا ... دیگه پیشو نگیریم /... حتما صلاح دونستین دگر /...

فقط یه بار سوئــ تفاهم شد ـــو ... رفتوم حساب یه مدیرو برسوم کــ نتونستیم /... شوخی کردیم /... می خاستوم یه سوالی بکنوم کــ نشد /...

راسی حتما تاپیک رفته اون پایین ــا یا از اشتراک ها حذف بشده دیگه (اگه فخت یه # داشتیم فکنیم) یا کلا فراموش بکردیم /...
آجی میشه لینکشو بزارین ما بریم ناراحت شیم >... منمون /... :a2d3: حتمنا /...

داداش زیرو که فقط داداش خودمه!به هیچکسم نمیدمش!!!:rolleyessmileyanim:
جدا یکی از خالصترین آدمایی که توی زندگیم باهاشون آشنا شدم!
واقعا بااخلاق و مهربون!
ی چیزیم بگم اینه که من کلا از کسی بیخودی تعریف نمیکنم و چیزایی که اینجا میگم واقعا از ته دلم هستش!:riz304:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zErOOn3

Fariba 90

New member
بابا منم آدمما
منم کاربرم
کاوه غصه نخور فقط یه بار اسم منم اومده:tsimuzpzwoap1t9y3o7.برای اینکه عقده ای نشیم من تصورم رو درباره ی تو میگم تو هم درباره ی من بگو!:tonguesmiley:
کاوه از نظر من:شخصیتش دوست داشتنیه.قدیما شیطون بود ولی الان کمتر.در عین حال که شیطونه جدی هم هست .تایپیکهای جالبی راه میندازه.مهربونه ولی رو نمیکنه.چون دوست داره مرموز بمونه اطلاعاتی از خودش بروز نمیده!تکلیف آدم باهاش مشخص نیست نمیدونه چی رو راست میگه چی رو شوخی!حالا نمیدونم خیلی وقته چرا کم پیدا شده دیگه تحویل نمیگیره.فکر کنم شکست عشقی خورده!:smiliess (11):ولی درکل آدم خوبی هستی کاوه...

آخرین ویرایش:

biotechnologist

New member
بابا منم آدمما
منم کاربرم
زهرا از نظر من:
جذاب خوب مهربون دوست داشتنی لایق کار درست خفن درسخون باهوش تاپ استیودنت چشم آبی قد بلند با مدیر محبوب..........................آخرش!!!!!!!!!!!
زهرا جان شرمنده اگه چیزی از قلم افتاد

ناراحت نشو بابا! اسم منم هیچکس نگفت خب، نه اینکه خیلی مرموزم هیچکس نمیشناستم هیچ تصوری هم از من نداره:ph34r-smiley::25r30wi:

biotechnologist

New member
تصورات من از کاربر بیوتکنولوژیست:
خیلی بچه خوبیه،اصلا صاف ، ساده ، شوخ ، شیطون، شنگول، درسخون،با جدیت و پشتکار مثه آواتارش،با سلیقه،خیلی رک و صادق، چند ساله دوست جون خودمه،اولین کسیه که وقتی عضو انجمن شدم باهاش آشنا شدم واسه همین همیشه پستاشو می خونم،خیلی هم مهربونه.خدا رو به خاطر آشنا شدن باهاش شکر می کنم. قبلا زیاد تو تاپیک های سرگرمی نمیومد ولی الان فعال تر شده، کلیپس نیست:25r30wi::25r30wi:
چیزی از قلم نیوفتاد که!مدیونید اگه فکر کنید این خصوصیات جمع بندی پستهاییه که بقیه گذاشتن!!:whistle:

آدرس روانپزشک هم نیازی نیست!:4d564ad6:

شفق بانو

New member
biotechnologis

تصورات من ازدوست گلم :28:

خیلی خانوم با وقار(پستاش گویا بودن وهستن)و محترم، صاف و زلال، ساده ، شوخ ، شیطون، شنگول، درسخون،با جدیت و پشتکار مثه آواتارش،با سلیقه و صادق، دوست داشتنی ،کدبانو /با اراده:riz304:

آخرین ویرایش:

شفق بانو

New member
kaveh1316

به رسم ادب از صاحب تاپیک شروع کنم :

اقا کاوه رو زیاد نمیشناسم /ولی اینجا پست هر کسی گویای شخصیت ان شخص خواهد بود ( پسته ی بی مغز چون لب وا کند رسوا شود ).

جدی تا کمی شوخ/انتقاد پذیر/ با جنبه / ساده / فهم و شعور بالا /از چیزی خوششون نمیات میگن / محترم / اصلا مغرور نیستن /خلاق / .....:riz304::riz304:

آخرین ویرایش:

شفق بانو

New member
N@RVIN

• تک تک مینویسم قشنگتره به نظرم
    ناروین جانم
    شیک پوش / حساس/مهربون/ پرانرژی/ دوست داشتنی /جذاب / رنگ تیره رو ترجیح میده / صمیمی / ساده و بی الایش :riz304::28:

آخرین ویرایش:

TaTi

مدیر بخش
شفق خیلی ساده و راحت بگم:

باهوش ، مهربون و بی ریاست ... همینیه که باید باشه ...
:riz304:

شفق بانو

New member
TaTi

تاتی جانم
مهربون / متواضع / با تجربه / دوست داشتنی / کم توقع / صمیمی/ شیک پوش./خوش سلیقه / با اخلاق /مدیر لایق/ محترم :riz304::heart:...

@... zahra

New member
آجی بیوتکنولوژیست من به همین سایت قسم سرعتم کمه 2ساعت طول میکشه سیو کنه آخرشم دیس میشم...وگرنه هی میام آجیای گلمو بگم نمیشه ایشالا ای دفعه سیو شه
بیوتکنولوژیست خیلی بااراده مصمم..قاطع تصمیم میگیره درون گرا...خیلیم ساف
ناروین عزیز بانمک شیطون...جیگر باحال...خیلی شوخ

@... zahra

New member
بوخودا نمیتونم ویرایش کنم وگرنه بخوانیم بنویسیم من تو بچگیا 20 بود
صاف صاف

شفق بانو

New member
firoozeh

• فیروزه خانم گل
    پرانرژی / باصفاو باحال/ شیک پوش/ شوخ / زبرو زرنگ / باهوش/ دوست داشتنی / اسمشو میبینم حس خوبی بهم دست میده / با معرفت / خیلی هم باجنبه و....
    :28::riz304:

آخرین ویرایش:

ستاره70

New member

همه دوستانم خوب هستن و خیلی دوسشون دارم............

زهرا جان= خیلی صمیمی و مهربون( تیپ رو هم بگم؟! اجی م خوش تیپ خوش تیپه )

ستاره جان= خون گرم و دوست داشتنی ( تیپ ساده مث شفق)

فیروزه جان= خودجوش و خوش برخورد و پرانرژی( تیپ اسپرت و مارک میپوشه همش اجی م)

شفق جانم= چی بگم عزیزم؟! خوبی ها پیشش لنگ میندازه بخدا( بی تعارف) خیلی حساس و زودرنج( تیپ ساده،شیک و زیبا دیدم که میگم ها)

مهنا جان= مهربون و باصفا و صمیمی و خوش قلب و حساس ( تیپ اتو کشیده و شیک ..از اون دخترای با سلیقه که خیلی قشنگ ست میکنن)

.
.
.
نقدی انتقادی بود پذیرا هستم خخخ

من چرا دیروز اینو ندیدم؟!!!!:65d6a5d6s:
خب تیپم اسپرته بیشتر..شاید به خاطر محیطهای پسرانه ای بوده که همیشه توش بودم به خاطر رشته م!
اینقد به تیپ اسپرت عادت دارم که اگه ی کم پاشنه ی کفشم بلند باشه نمیتونم پشت فرمون بشینم و پامو بذارم رو کلاج حتی!!!!خخخخخخ
کم پیش میاد لباس ست و رسمی بپوشم!!!!ولی در کل آره ساده میپوشم و زیاد دراین مورد وسواس ندارم....

شفق بانو

New member
ROJO

امروز سرعت نت اصلا یار نبود /اما من یه چیز رو اراده کنم کردم دیگه

روجوجانم
تو واقعیت مهربون اما نشون نمیده / ریز بین /از چیزی خوشش نمیات راحت میگه / با جرات (جریع)/دوست داشتنی/شیک پوش /خوش سلیقه / پرانرژی /

باهوش /متین/ با اراده /سخت کوش/ دل بزرگی داره /میگه کینه ایم اما نیست میبخشه /.. بازم هست :rose::heart:
خووو چکار کنم حسم قوییه دیگه

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: crazy

شفق بانو

New member
crazy

کریزی عزیزم

ساده و بی الایش /صادق/ دوست داشتنی /شوخ طبع / قابل اعتماد / مهربون /متفکر/باتجربه/متواضع/خلاق /شیک پوش/خوش مشرب و با حال /...
:riz304::28:.

بالا