تصوراتی که راجب دوستات تو فضای مجازی دار

mohana

Well-known member
ممنون ستاره عزیزم

ستاره: با وجود اینکه زمان زیادی از عضویتش نمیگذره ولی انگاری سال هاس میشناسمش... :thanks:خیییییییلی دوست داشتنی...:heart: منظم.... با اراده و درسخون:a2d3:

firoozeh

New member
الان این مکسین کدومه؟1 :21: این مکیسن maxin رو میگی یا ماکسین mexin شده؟! لطفا بهتر تلفظ بفرمایید ما دوتا قاطی نشیم .. زبان انگلیسیتون ضعیفه ..چه وضعشه... بعد میگن کنکور قبول نمیشیم ..همینه دیگه:65d6a5d6s:

اصنشم انگلیسیم ضعیف نیس....... من فقط به maxin میگم مکسینی! تازشم a فقط صدای آ نمیده!

تصورم از mexin:شاد مهربون حاضر جوابو شدیدا با ستاره پایه ام....... و ی آشنای قدیمی(اولین بار2سال پیش که عضو شدم همیشه پستاشو میخوندم)!!!!!!!!!!!

sepid71

New member
فیروزه پر از انرژیه و مهربون و هروقت اسمشو میبینم یا د اون خاطره ی جومونگش میفتم خخخخخخخخخخخخ

bahramian0935

New member
سپده 71 به نظر میاد به فکر کشتن و خشونته عاشق اینه که افراد را با روش های بیهوشی نابود کنه خخخخخخخخخخخخ

bahramian0935

New member
این سپید 71خشن تر است باروش های بیهوشی دوس داره دراینده همه را بکشه خخخخخخخخخ

firoozeh

New member
سپید اتفاقااصلن خشن نیس!!!!!!! سفیده شاده شوخ طبعه اصلنم کینه ای نیس....

@... zahra

New member
راستی داداش مکسین mexinانقد شلوغه از حاضر جوابیشم خوشم میاد عصبانیم شدنی خوشم میاد کلا دلنشین همه کاراش از بس یک رنگه داداشم:riz304:
ستاره همش میخام بگم ستاره سهیل این مدت کجابودی عضو سایت نبودی جات خالی بود ولی متانتش کشته منو منم عکس روسر دار میخام تو فضای مجازیم باید مسلمان باشیم دای:tonguesmiley:
سپید احساس میکنم خیلی بازیگوشه...از اون بچه هایی که میپریدن بالای درخت مینشستن بوده:25r30wi:
داداش محمد63..63 تاریخ تولدشه شک نکین بچه های دهه شصت نظیر ندارن ایشون جزو اون اعضایی هستن که همیشه پستاشو تا آخر میخونم چون میدونم با هر بار خوندن ی چیز جدیدی یاد میگیرم..همینجا ازشون بخاطر حرف های سنجیده ک آدمو ب فکر وا میداره تشکر میکنم:rose:.

شفق بانو

New member
08:06 PM#1201ستاره70

مرسی عزیزدلم ستاره جان
به نظر من ستاره یه دختر خانم مهربون و ملیح و دوست داشتنی . پر انرژی . باهوش ..تو دل برو .:rose:
قربانت اجی لطف داری به من . :heart:(میام گلم:p).

آخرین ویرایش:

ستاره70

New member
زهرا جان لطف داری عزیزم.
رشتم علوم پزشکی نیست واسه ارشد دارم بهتون میپیوندم!!!:25r30wi:
اون متانتو شوخی کردی دیگه؟؟؟!!!
خب عکس با روسری دوس دارم دیگه!خخخخ

شفق بانو

New member
زهرا خانم گل

مرسی ازت اجی جانم:riz304::heart:. به نظر من زهرا روابط اجتماعی بالایی داره . دوست داشتنی /مهربون / شاد و پر انرژی /مثبت نگر .و .....:rose:

ستاره70

New member
بچه ها ی چیزی بگم...
من این داداش mexin رو مثل داداشم دوست دارم.اگه بعضی وقتا باهم کل کل میکنیم همش شوخیه!!!
آخه این بچه همه ی حرفای شوخیشم جدی میگه!آدم دوست داره اذیتش کنه!!!!!!!
خب با اجازه ما دیگه بریم....

bahramian0935

New member
هه بچه های انجمن گل هستن مثل خودم هستن خخخخخخخخ
البته بعضیاشون که اسم نمیبرم مثل ز...مغرورند یکم

نوتر

New member
بهرامیان: یکم شخصیتش پیچیدس----یعنی آدم میاد بگه خیلی مذهبیه بعد میبینه تو خنده بازار ...نوشه میگه نه بابا شوخه. بعد میخاد بگه شوخه میره میبینه تو تاپیک شهدا خاطره داره. و این سیکل معیوب ادامه داره ...
شفق: که یکی از مودب ترین کاربرای انجمنه. مهربون و البته خیلی هم با شعور
ستاره: کم بودن تو سایت ولی فک کنم اجتماعی باشن.تازه اومدن ولی برا انجمن و دوستان مثل کاربر تازه وارد نیست.
فیروزه: جدیدا فعال شدن. ولی کاربر قدیمی هست.علاقه داره تو تاپیک عینک پست بذاره که اتفاقا پستاشم خوبن. شوخ و سرحال بارزترین خصوصیتشه
01: که پسر خوبیه. کلا آرومه و متین. زیادم خودشو درگیر نمیکنه تو بحث ها
سپید71: خخ که یکی از کاربراییی که همیشه فعال بود. همیشه با همه ارتباط داشته. و کلا از یه محدوده خاصی فراتر نمیره. کاملا شخصیت نرمال

-------------------------------------------------
پ ن 1: اینا صرفا نظر شخصیه
پ ن 2: صفات بارز هر شخص با رنگ قرمز مشخص شده :)

آخرین ویرایش:

firoozeh

New member
نوترخان باجنبه کمی جدی پستاش حرف نداره و عاشق شوخی کردن با رفیق گرمابه و گلستانش اقا رضا(ریضا)

ستاره70

New member
خخخخخخخ...داداش نوتر لطف دارین!اجتماعی بودن از خودتونه!!!
آره به قول ی نفر اینقد بچه ی خوفیم که نگو!!!:riz304:

firoozeh

New member
شفق جونم خیلی مهربونه روحیشم لطیفه بی نهایتم باادب و خوش مشربه

ستاره بانو شوخه عاشق بحث دوستانه با خان داداششه(جناب mexin اعظمه)....

راستی یادم رفت بگم نوتری ضعف می کنه برا بازی تراختورررررررررررررررر

بالا