تابستون با كتاب لغات ضروري براي تافل

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rezashimi

New member
آره! چرا هیچ کی اینجا نمیاد! من خیلی تنبل هستم و تا زور بالای سرم نباشه نمی تونم بخونم. اینقده هم عقبم که روم نیشه بیام گزارش بدم. یه کم بیشتر به این تاپیک رونق بدین. من به شدت به دعوا شدن نیاز دارم. انگیزم اومده پایین! کمککککککککککک!!!!!!!! نمیخوام تنبلی کنم!!! روزای خوب تابستون همین طور دارن برای خودشون میرن و من وقمو الکی تلف میکنم!! به دادم برسین!!!:eek:t0837h0nn8zfqu8ult:1dco2x0p1lilzhfpg1t
ناراحت نشو خودم میام باچوب بالای سرت مجبورتون میکنم بخونین.1هفته مهلت بدین!:thumbsdownsmileyani

rezashimi

New member
نترسید!

آره! چرا هیچ کی اینجا نمیاد! من خیلی تنبل هستم و تا زور بالای سرم نباشه نمی تونم بخونم. اینقده هم عقبم که روم نیشه بیام گزارش بدم. یه کم بیشتر به این تاپیک رونق بدین. من به شدت به دعوا شدن نیاز دارم. انگیزم اومده پایین! کمککککککککککک!!!!!!!! نمیخوام تنبلی کنم!!! روزای خوب تابستون همین طور دارن برای خودشون میرن و من وقمو الکی تلف میکنم!! به دادم برسین!!!:eek:t0837h0nn8zfqu8ult:1dco2x0p1lilzhfpg1t
ناراحت نشین خودم میام باچوب بالای سرتون مجبورتون میکنم بخونین.1هفته مهلت بدین!::sarma:

rojiin

New member
بچه ها
شما روش خوندنتون چطوریه؟
:21:

من اول درس با لغت ها و مثال هاش خوب ميخونم.بعد لغت جديد توي بركه مينويسم ميكدارم توي جعبه.بعد ميرم سر متن ها.متن ها رو ميخونم و حدس ميزنم ببينم جي كفته.كاهي مجبورم جند بار متني رو بخونم تا بفهمم منظورش جي بوده.بعدش ترجمه اش رو ميخونم.اونوقت ميفهمم كه متن درست فهميدم يا نه.بعضي وقتا خوب فهميدم بعضي وقتا اصلا قاطي ترجمه كردم كه جند تا علت داره .يكي اينكه من دايره لغتم كم بوده يا اينكه خوب نتونستم جمله ها رو به هم ربط بدم .حالا ميرم سراغ لغت هايي كه توي متن بلد نبودم مينويسمشون و ميكدارم توي جعبه لايتنر.وقت زياد ميبره اما همين كه ميره توي جعبه خيالم راحت ميشه جون مرور ميشه يادم ميمونه.البته يك برنامه ديكه هم دارم كه فعلا لو نميدمش جون هنوز اول راهييم.شماها جطوري ميخونين؟

rezashimi

New member
بس اين هفته درس 6 و 7.كي درس نخونده؟هان؟بشين بخون ديكه.بهونه اوردن تعطيل.بعدش غصه همين روزا رو ميخوريم كه درس نخونديم.حيفه.هر قدر هم عقبيم بازم بياين كزارش بدين.اينجوري مجبور ميشيم بخونيم.قبول؟
من یکی قبول:14:

rezashimi

New member
من اول درس با لغت ها و مثال هاش خوب ميخونم.بعد لغت جديد توي بركه مينويسم ميكدارم توي جعبه.بعد ميرم سر متن ها.متن ها رو ميخونم و حدس ميزنم ببينم جي كفته.كاهي مجبورم جند بار متني رو بخونم تا بفهمم منظورش جي بوده.بعدش ترجمه اش رو ميخونم.اونوقت ميفهمم كه متن درست فهميدم يا نه.بعضي وقتا خوب فهميدم بعضي وقتا اصلا قاطي ترجمه كردم كه جند تا علت داره .يكي اينكه من دايره لغتم كم بوده يا اينكه خوب نتونستم جمله ها رو به هم ربط بدم .حالا ميرم سراغ لغت هايي كه توي متن بلد نبودم مينويسمشون و ميكدارم توي جعبه لايتنر.وقت زياد ميبره اما همين كه ميره توي جعبه خيالم راحت ميشه جون مرور ميشه يادم ميمونه.البته يك برنامه ديكه هم دارم كه فعلا لو نميدمش جون هنوز اول راهييم.شماها جطوري ميخونين؟
جعبع لایتنر روخیلی خوب اومدی.لایتنر اساس لغات زبانه

mamai86

New member
من خودم روشم اینه
اول با لایتنر لغات درس رو میخونم. بعد که یه خورده تسلط پیدا کردم میرم سراغ درس تو کتاب

rezashimi

New member
یه پیشنهاد دارم توپ
کلاس مجازی!هفته بعدکاملا توضیح میدم چه جوریه!به هرحال شاید روش خوبی باشه واسه اینکه هماهنگی کنیم واسه تموم کردن کتاب ومخصوصا دوره دروس خونده شده!فقط بگین چه ساعتی بیشتر میتونین بیایین انجمن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:65d6a5d6s::smilies-azardl (181

karshenasgh

New member
من موافقم. ولی چجوریه؟...
من امروزم هیچ چی نخوندم. اصلاً انگیزه ندارم! یه روش توپ باشه که آدمو تشویق کنه به خوندن. من دارم از دست خودم دیووووونه میشم....

estel

New member
منم از این به بعد هستم تا درس 5 رو هم خوندم برا شروع کردنم که مشکلی نیس هست؟؟؟؟

aohm

New member
بچه ها يه نفر لطف ميكنه دقيقا بگه جعبه لايتنر رو چطور تهيه كرده؟ حتي روش خريد و محل خريد.. مرسي،من منتظرم

dilak

New member
من جعبه الینتر رو خودم درست کردم با روشی که صادق تو انجمن گفته
اگه بری بخش لغات لزگی کامنتش هست هنوز می تونی به راحتی تو خونه درست کنی

mamai86

New member
من موافقم. ولی چجوریه؟...
من امروزم هیچ چی نخوندم. اصلاً انگیزه ندارم! یه روش توپ باشه که آدمو تشویق کنه به خوندن. من دارم از دست خودم دیووووونه میشم....

منم مثل تو ام
بیا با هم بخونیم کارشناس

mamai86

New member
من انگار اون آدم یه ماه قبل نیستم که روزی 11 ساعت درس میخوندم
الان خیلی تنبل شدم
یکی کمکم کنه

nazi.sh

New member
سلام چرا آذر تو که تنبل نبودی منم هستم تقریبا کتابام کامل شده و میخوام شروع کنم اما امسال با امید بیشتری برای قبولی
ما میتونیم

mamai86

New member
سلام چرا آذر تو که تنبل نبودی منم هستم تقریبا کتابام کامل شده و میخوام شروع کنم اما امسال با امید بیشتری برای قبولی
ما میتونیم

انگاری زورم میاد الان درس بخونم.
زبان حالا به کنار..کلا گفتم.تنبل شدم.حال ندارم برا درس و مطالعه..اما برا شیطنت و استراحت:یه عالمه حال و حوصله دارم
یکی منو دعوا کنه

nazi.sh

New member
کی دلش میاد تو رو دعوا کنه منم مثل توام غصه نخور خودم بهت اس میدم باز باهم میخونیم[

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا