تابستون با كتاب لغات ضروري براي تافل

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rojiin

New member
سلام بچه ها! خوبین؟ خوش به حالتون که دارین به برنامه تون میرسین. برای من که برای اولین بار دارم این کتاب رو میخونم خیلی وقت گیر است و من هنوز نتونستم درس 2 رو تموم کنم! آخه کارای دیگه ای هم دارم که باید انجام بدم. اما دارم میخونم و دوست دارم حتماً این کتاب رو در تابستون تمومش کنم. چیکار کنم که سرعتم بیشتر بشه و خوندن هم برام لذت بخش تر بشه و کلمات راحتتر تو ذهنم بمونه؟ آیا لایتنر همون فلش کارته؟ آیا در فلش کارتها لغاتی که آخر کتاب از درسها درآورده هم وجود داره؟...:smiliess (7)::smilies-azardl (181

نكران نباش منم كند ميرم جلو.اما دارم ميخونم.مهم اينه كه داري ميخوني.

rojiin

New member
سلام بچه ها! خوبین؟ خوش به حالتون که دارین به برنامه تون میرسین. برای من که برای اولین بار دارم این کتاب رو میخونم خیلی وقت گیر است و من هنوز نتونستم درس 2 رو تموم کنم! آخه کارای دیگه ای هم دارم که باید انجام بدم. اما دارم میخونم و دوست دارم حتماً این کتاب رو در تابستون تمومش کنم. چیکار کنم که سرعتم بیشتر بشه و خوندن هم برام لذت بخش تر بشه و کلمات راحتتر تو ذهنم بمونه؟ آیا لایتنر همون فلش کارته؟ آیا در فلش کارتها لغاتی که آخر کتاب از درسها درآورده هم وجود داره؟...:smiliess (7)::smilies-azardl (181

نكران نباش منم كند ميرم جلو.اما دارم ميخونم.مهم اينه كه داري ميخوني.

آخرین ویرایش:

یاسمن

New member
بچه ها من اصلا نمی تونم تافلو با این برنامه پیش ببرم . هر روز یه کاری پیش میاد که نمی تونم بخونم . با اجازه تون از این تاپیک انصراف میدم . ولی با بچه های تغذیه تافل رو خواهم خوند . موفق باشین

mamai86

New member
من درس چهارم تموم کردم
اما دوباره باید با لایتنر بخونم.یادم نموندن

rojiin

New member
من اين هفته فقط 4 و 5 خوندم.از هيجكسي هم كه خبري نيست!كجايين؟؟؟؟

rezashimi

New member
سلام خبرخوش به شما rojiinخانوم.من تازه از2شنبه میخوام شروع کنم.میدونم حرف خنده داره!!!!!!!

rezashimi

New member
جعبه لایتنر با فلش کارت فرق میکنه!جعبع لایتنر یاهمون جی5یه جعبه شامل چند خانه هستش که لغات رو مینویسی تو کاغذای کوچیکی ومیندازی توش ومرور میکنی

mamai86

New member
بچه ها...کجایین؟ چرا گزارش نمیدین؟
بیاین بنویسین که ما هم انگیزه بگیریم

rezashimi

New member
اوه اوه فکرکنم بیشتر بچه ها از خط خارج شدن خداکنه کسی چیزیش نشده باشه!!!!!!!!!!:shocked:

rojiin

New member
اينجور كه معلومه هر هفته فقط دو درس ميشه خوند.با دو درس در هفته موافقين؟

mamai86

New member
من با دو درس در هفته موافقم.
حتی اگه تا آخر تابستون تموم نشه..حداقل میرسیم اکثر درساشو بخونیم. الکی چرا خودمونو گول بزنیم

من خودم وقتی میبینم یکی دو درس عقبم..اعصابم خورد میشه.میگم چرا انقد تنبلم..اما میام میبینم همه مثل منن تقریبا

پس دو درس در هفته خوبه:thumbsupsmileyanim:

karshenasgh

New member
بچه ها...کجایین؟ چرا گزارش نمیدین؟
بیاین بنویسین که ما هم انگیزه بگیریم

آره! چرا هیچ کی اینجا نمیاد! من خیلی تنبل هستم و تا زور بالای سرم نباشه نمی تونم بخونم. اینقده هم عقبم که روم نیشه بیام گزارش بدم. یه کم بیشتر به این تاپیک رونق بدین. من به شدت به دعوا شدن نیاز دارم. انگیزم اومده پایین! کمککککککککککک!!!!!!!! نمیخوام تنبلی کنم!!! روزای خوب تابستون همین طور دارن برای خودشون میرن و من وقمو الکی تلف میکنم!! به دادم برسین!!!:eek:t0837h0nn8zfqu8ult:1dco2x0p1lilzhfpg1t

nimajoon

New member
من پايتونم ، هر هفته ميامو گزارش ميــــــــــــــــــــــــــــدم

rojiin

New member
بس اين هفته درس 6 و 7.كي درس نخونده؟هان؟بشين بخون ديكه.بهونه اوردن تعطيل.بعدش غصه همين روزا رو ميخوريم كه درس نخونديم.حيفه.هر قدر هم عقبيم بازم بياين كزارش بدين.اينجوري مجبور ميشيم بخونيم.قبول؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا