تابستون با كتاب لغات ضروري براي تافل

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nazi.sh

New member
باشه حتما موافقم فقط امروز برنامه مینویسم زیاد سرحال نیستم

kakoo

New member
راه حل بهتر

همگی خسته نباشید.
منم با این طرح موافقم.
اما چرا تافلو بخونیم؟؟؟!!!! از الان تا کنکور زمان خوبی هست. من فکر میکنم فلش کارت 504 بهتره.
نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟

karshenasgh

New member
همگی خسته نباشید.
منم با این طرح موافقم.
اما چرا تافلو بخونیم؟؟؟!!!! از الان تا کنکور زمان خوبی هست. من فکر میکنم فلش کارت 504 بهتره.
نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟

برای 504 هم بچه ها برنامه گذاشتن... باید بری به این تاپیک::thumbsdownsmileyani

http://olumpezeshki.ir/forum/thread2658.html

rezashimi

New member
بچه ها يه نفر لطف ميكنه دقيقا بگه جعبه لايتنر رو چطور تهيه كرده؟ حتي روش خريد و محل خريد.. مرسي،من منتظرم
تنها راه اینه که بری کتابفروشیا بگردی بگی جعبه لایتنر یا جی5دارین؟ اگر داشته باشن میدن بهت همین:sarma:
البته اگه بتونی خودت درست کنی هم خیلی خوبه. دیگه پول مفت هم نمیدی.من الان برگه های داخلشو خودم درست میکنم اگه بیرون بگیری بسته2هزارتومنه 33-400تا برگه توشه

آخرین ویرایش:

rezashimi

New member
دعوا

انگاری زورم میاد الان درس بخونم.
زبان حالا به کنار..کلا گفتم.تنبل شدم.حال ندارم برا درس و مطالعه..اما برا شیطنت و استراحت:یه عالمه حال و حوصله دارم
یکی منو دعوا کنه
بیا اینم کتک کاری::smilies-azardl (12):smilies-azardl (12):sdasdasd::sdasdasd::

rezashimi

New member
کارشناس جان
بهم پیغام خصوصی بده
ببینید بچه ها این دیگه نشد بااون کاری که میخواید انجام بدین دیگه این تاپیک بی معنی میشه!
درکل اسمس هم خودش تاحدودی مانع درس خوندنه.اما اگه یه ساعت مشخص هممون بیاییم تو انجمن وسوالات دروس گذشته رو مرور کنیم بهتره،همون کلاس مجازی!

rezashimi

New member
کارشناس جان
بهم پیغام خصوصی بده
ببینید بچه ها این دیگه نشد بااون کاری که میخواید انجام بدین دیگه این تاپیک بی معنی میشه!
درکل اسمس هم خودش تاحدودی مانع درس خوندنه.اما اگه یه ساعت مشخص هممون بیاییم تو انجمن ولغات دروس گذشته رو مرور کنیم بهتره،همون کلاس مجازی!

rezashimi

New member
ایست

کارشناس جان
بهم پیغام خصوصی بده
درکل اسمس هم خودش تاحدودی مانع درس خوندنه.اما اگه یه ساعت مشخص هممون بیاییم تو انجمن ولغات دروس گذشته رو مرور کنیم بهتره،همون کلاس مجازی!

rezashimi

New member
دوستان تقاضا دارم که وقتی میاین تو انجمن صفحتون رو رفرش بزنین. خواهش میکنم.چون نوشته جدید روسریع میتونین بخونین.اگه بخوایم کلاس مجازی بذاریم اینطور نمیشه!!!!!!!!!1

mamai86

New member

من و کارشناس هم قرار شد رو همین تاپیک گزارش بدیم

چشم
دیگه مرتب گزارش میدیم
شمام بیاین پنج شنبه ها

mamai86

New member
به خاطر عدم پیشرفت برنامه قبلی
میخوایم یه برنامه جدید و واقع گرایانه تنظیم کنیم. البته تو این برنامه تا آخر تابستون تافلو تموم نمی کنیم

تا الان رضا شیمی و کارشناس و نازی و من اعلام آمادگی کردیم
از صفر شروع می کنیم

rezashimi

New member
بچه ههههههاااااااااااااااااااااا.برنامه تاحدودی تغییر کرد.به علت حجم زیاد لغات دوباره از درس 1 شروع میکنیم با این تفاوت که دیگه لازم نیست 2درس توهفته بخونین .یعنی هرکس دیگه زده نمیشین.5شنبه ها همه باید بیایین گزارش بدین. وگرنه دیگه حق شرکت نداری.گفته باشم...آخرین فرصته

mamai86

New member
هر کسی با برنامه دو درس تو یک هفته موافقه...بیاد بنویسه (با هفته ای دو درس موافقم)

اولیش خودمم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا