تابستون با كتاب لغات ضروري براي تافل

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

aohm

New member
تنها راه اینه که بری کتابفروشیا بگردی بگی جعبه لایتنر یا جی5دارین؟ اگر داشته باشن میدن بهت همین:sarma:
البته اگه بتونی خودت درست کنی هم خیلی خوبه. دیگه پول مفت هم نمیدی.من الان برگه های داخلشو خودم درست میکنم اگه بیرون بگیری بسته2هزارتومنه 33-400تا برگه توشه

ممنون از راهنماييت.
اگه بشه از كتابفروشي تهيه كرد كه عاليه چون من شنيده بودم بايد به موسسات سفارش خريد بدي.
من تا حالا از لايتنر استفاده نكردم نميدونم چطور بايد ساختش،ميشه هر كس ميدونه توضيح بده

rezashimi

New member
نوع جعبه ها فرق دارن باید بری بگیری بعدا ببینیم تعداد خونه هاش چندتاس. معمولا خودش توضیحات داره.

rezashimi

New member
جه برنامه اي دارين؟ميخواين جي كار كنين؟واضح بكين.
توضیح دادیم دیگه،یه فرصت دوباره. از اول شروع میکنیم کمترین گزارشتون باید5شنبه هاباشه اگر هم روزای دیگه باشه مشکلی نیست اما5 شنبه اجباره .یه تفاوت دیگه اینه که هرکی دیگه نرسه جامونده فعلا فکر کنم5نفر هستیم.

rezashimi

New member
تازه لغات رو واسه مرورمینویسم توتاپیک بدون تقلب هرکی میتونه جواب میده.

karshenasgh

New member
ناراحت نشین خودم میام باچوب بالای سرتون مجبورتون میکنم بخونین.1هفته مهلت بدین!::sarma:

یه پیشنهاد دارم توپ
کلاس مجازی!هفته بعدکاملا توضیح میدم چه جوریه!به هرحال شاید روش خوبی باشه واسه اینکه هماهنگی کنیم واسه تموم کردن کتاب ومخصوصا دوره دروس خونده شده!فقط بگین چه ساعتی بیشتر میتونین بیایین انجمن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:65d6a5d6s::smilies-azardl (181

karshenasgh گفت:
من موافقم. ولی چجوریه؟...
من امروزم هیچ چی نخوندم. اصلاً انگیزه ندارم! یه روش توپ باشه که آدمو تشویق کنه به خوندن. من دارم از دست خودم دیووووونه میشم....

کارشناس جان
بهم پیغام خصوصی بده

mamai86;متن آخرین پیام خصوصی گفت:
به نظرم تو تاپیک تابستون با تافل بهتره
اشکال نداره.هر جور که راحت تریم
پس از امروز شروع کنیم دیگه.باشه؟

ببینید بچه ها این دیگه نشد بااون کاری که میخواید انجام بدین دیگه این تاپیک بی معنی میشه!
درکل اسمس هم خودش تاحدودی مانع درس خوندنه.اما اگه یه ساعت مشخص هممون بیاییم تو انجمن ولغات دروس گذشته رو مرور کنیم بهتره،همون کلاس مجازی!

سلام. ببخشید rezashimi عزیز! لطفاً زود قضاوت نکنید! شما که ما رو زیاد نمیشناسید. ما چند ماهی هست که توی این سایت با هم در ارتباط هستیم و با هم درس می خونیم و همیشه هم به همدیگه تو مشکلاتی که برامون پیش اومده و مانع درس خوندنمون شده کمک کردیم. الان هم توی پیام خصوصی فقط می خواستیم با همدیگه راهی برای حل مشکل زبان نخوندمون پیدا نکنیم که آخرش هم به این نتیجه رسیدیم که باید تاپیکمون رو فعال تر کنیم و بیشتر مواظب هم باشیم و درنهایت اگه یه موقع تنبلی کردیم به همدیگه تذکر بدیم. همین! اتفاق خاص دیگه ای نیفتاده!
پیشنهاد شما هم خیلی پیشنهاد جالبیه. من از اول هم موافقتم رو باهاش اعلام کرده بودم و منتظر بودم که زودتر بییایین و بیشتر و کامل تر در موردش توضیح بدین. امیدوارم که با مدیریت شما و همیاری بقیه دوستان بتونیم این کتاب رو در تابستون تا هرجا که برامون ممکنه جلو ببریم و دانش زبانمون رو افزایش بدیم...
من هم موافقتم رو با 2 درس در هفته و گزارش دادن در پنج شنبه ها اعلام میکنم...

آخرین ویرایش:

نفس

New member
هفته ای سه تا خوب بود بدون خستگی وکسلی بود....سه تای این هفته رو هنوز نخوندم

mw.ashel

New member
سلام دوستان خوبم،خسته نباشید.منم بعد دادن ارشد ریختم بهم،بی حوصله ،عصبی و زود رنج شدم و حوصله هیچ کار و درس خوندن رو ندارم،لطفاً یکی منو دعوا کنه شاید مثله گذشته بازم بتونم درس بخونم. مرسی

mamai86

New member
منم مثل تو ام
اما دیگه عزممو جزم کردم دوباره شروع کنم مطالعه مو

rezashimi

New member
تعداد دروس

باشه پس هفته2درس تصویب شد هرکس موافقه گزینه likeرو که همین پایینه بزنه نیاز به نوشتن جمله نیست تازه اینطور یه آماری هم مشخص میشه:smilies-azardl (113:smilies-azardl (181

آخرین ویرایش:

vitamin

New member
يجه ها يه سوال جعبه لايتنر به صورت اماده در بازار هست ؟ مثلا واسه لغات ضروري تافل ؟
من هميشه خودم درست ميكنم

rezashimi

New member
سلام. ببخشید rezashimi عزیز! لطفاً زود قضاوت نکنید! شما که ما رو زیاد نمیشناسید. ما چند ماهی هست که توی این سایت با هم در ارتباط هستیم و با هم درس می خونیم و همیشه هم به همدیگه تو مشکلاتی که برامون پیش اومده و مانع درس خوندنمون شده کمک کردیم. الان هم توی پیام خصوصی فقط می خواستیم با همدیگه راهی برای حل مشکل زبان نخوندمون پیدا نکنیم که آخرش هم به این نتیجه رسیدیم که باید تاپیکمون رو فعال تر کنیم و بیشتر مواظب هم باشیم و درنهایت اگه یه موقع تنبلی کردیم به همدیگه تذکر بدیم. همین! اتفاق خاص دیگه ای نیفتاده!
پیشنهاد شما هم خیلی پیشنهاد جالبیه. من از اول هم موافقتم رو باهاش اعلام کرده بودم و منتظر بودم که زودتر بییایین و بیشتر و کامل تر در موردش توضیح بدین. امیدوارم که با مدیریت شما و همیاری بقیه دوستان بتونیم این کتاب رو در تابستون تا هرجا که برامون ممکنه جلو ببریم و دانش زبانمون رو افزایش بدیم...
من هم موافقتم رو با 2 درس در هفته و گزارش دادن در پنج شنبه ها اعلام میکنم...
ببخشید نمیدیدونم چرا شمابرداشتتون این بود. بنده اصلااز اون جنبه ها که شما منظورتون بود اشاره نکردم میگم فقط تاپیک رو فعالتر کنید شما بردینش بحث مامانم اینا!ماشماهارو قبول داریم.:riz304::riz304::riz304:

rezashimi

New member
يجه ها يه سوال جعبه لايتنر به صورت اماده در بازار هست ؟ مثلا واسه لغات ضروري تافل ؟
من هميشه خودم درست ميكنم
همچین چیزی وجود نداره.اما فلش کارتش هست که به درد جعبه لایتنر نمیخوره!نابرده رنج گنج میسر نمیشود ویتامین.بشین خودت بنویس

aohm

New member
همچین چیزی وجود نداره.اما فلش کارتش هست که به درد جعبه لایتنر نمیخوره!نابرده رنج گنج میسر نمیشود ویتامین.بشین خودت بنویس

ما بالاخره نفهميديم تو بازار هست يا نه..؟؟؟!!!!

بچه هايي كه دارن،لطفا بگيد چطوري تهيه كرديد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا