بیایم با هم رژیم اتکینز بگیریم..

mehrshad

New member
والا پسرم زمان ما همش حرف این هرم بود حالا از دوستان تغذیه خواهش میکنم اطلاعات به روز خودشونو در اختیار ما قرار بدن البته من از هیکل خودم راضیم برای سایر دوستان گفتم!

والا فرزندم شما رو هیکل خودت حساب کن.. اطلاعات رو تا حدودی گذاشتن براتون.. موفق باشید

arezoo90

New member
arezu jan shoma ham ke eshtebah dashtid tu harfatun.3,4kg dar hafte?ya khoda.delam mikhad kalamo bekubam be divar ba inhame filsufe taghzie!0

این حرف بنده نبوده حرف متخصص تغذیه ست اونم برای افرادی که وزنشون خیلی بالاست !!!!!!!!!! در 15 روز
بازم اگه اشتباهی بوده عذرخواهی میشود ........
شما دوستان تغذیه بهتر میدونید...
من فقط بعضیارو دیدم که بعد کاهش وزن سریع چه مشکلاتی براشون پیش اومده حالا به غیر از برگشت وزن خواستم بگم خدمت دوستان که مراقب سلامتیتون باشید بازم ببخشید...

mehrshad

New member
motekhasese taghzie intor tosiei baide.dar har hal mamnun az inke etelaatetun ro bayan kardid.ya ali

economic

New member
مهرشاد حون ی روش کاهس وزن در اختیارمون بذار البته بدون پول ویزیت

s861276

New member
مهرشاد حون ی روش کاهس وزن در اختیارمون بذار البته بدون پول ویزیت
منم میخوام ..........
145317_sign09.gif

752019_cheesecakesmile1.gif

عاغا برا ما صلواتی حساب کن ...... :tonguesmiley:

آخرین ویرایش:

negar91

New member
یعنی واقعا همتون مشکل اضافه وزن دارین یا اینکه میخواین سر به سر ما بذارین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :33:

mehrshad

New member
bacheha injuri nemishe ke beshe ye noskhe va ye rezhim bara hame pichid va goft ba in hame laghar mishid !age intori bud ye rezhim kolan midadan be melat.dg karshenase taghzie ham lazem nabud 1

s861276

New member
یعنی واقعا همتون مشکل اضافه وزن دارین یا اینکه میخواین سر به سر ما بذارین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :33:
نه به خدا نگار جون واسه چی سر به سر بذاریم
من که خودم این مشکل رو دارم ....

s861276

New member
دوستان تغذیه ای یه سوال ازتون داشتم ....
یه خانم با قد 170 و استخوان بندی متوسط باید چند کیلو باشه ؟

s861276

New member
bacheha injuri nemishe ke beshe ye noskhe va ye rezhim bara hame pichid va goft ba in hame laghar mishid !age intori bud ye rezhim kolan midadan be melat.dg karshenase taghzie ham lazem nabud 1
حالا آقا مهرشاد یه چیزی من بگم فکر کنم سر به بیابون بذاری ........
چند سال پیش یکی از آشناها به من گفت که دکتر فلانی هست یه رژیم میده واسه کاهش و افزایش وزن خیلی عالیه باید سفارش بدی از تهران بیاد ....خب این خانم سفارش داد واسش اومد دیدم یه کتابه که فقط یه رژیم واسه لاغری توش داده و یه رژیم واسه چاقی
بعد این رژیم رو تعمیم داده به همه و گفته با هر سن و سال و جنسیت و وزنی که هستی این رژیم جواب میده :shocked:.... رژیم بسیار بدی هم بود .... نون و برنج و ماکارونی تعطیل .... هر چی به این دوستمون گفتم این رژیم رو نگیر گوش نداد .... بعد از 4 ماه ریزش موی وحشتناکی گرفت و رژیم رو ول کرد هنوز 2 ماه نشده وزن قبلیش برگشت ..... آدم این چیزا رو که میبینه دوست داره سر خودش بکوبونه تو دیوار :13:

mehrshad

New member
دوستان تغذیه ای یه سوال ازتون داشتم ....
یه خانم با قد 170 و استخوان بندی متوسط باید چند کیلو باشه ؟

az 2.350kg nabayad bishtar beshe, behtare az 61 ham kamtar nashe.ama vazne ideal mitune 67kg bashe.albate kheyli parametra ru in tasir mizare.in ye chize kolie.

mehrshad

New member
rezhime dorosto hesabi ke zire nazare karshenas tarahi beshe avalan avareze inchenini nadare dar sani salamate fard ro ham eregha mide! Khodsarane rezhim gereftan in mishe dg.rizeshe mu avareze asabi govareshi zaf hipo glisemi . . .

vida68

New member
آفرین که امتحانش کردی دوست عریز. ولی شما تو دو هفته 3 کیلو کم کردی. میخوای من یه رژیم بهت بدم بدون اینکه دچار سر گیجه و هیپو گلیسمی هم بشی تو دو هفته 7 کیلو کم کنی؟؟؟؟
اصلا به وزن کم کردن نیست که . متخصصین تغذیه بازیگران معروف هالیوود میتونن خانم های بازیگر رو تو دو سه هفته تا مرز 20 کیلو هم وزنشونو کم کنند. اما مشکل اینجاس که فقط همون 2 هفته میمونن و سریع وزن برمیگرده(البته با احتمال فراوان ابتلا به سنگ کیسه صفرا). حالا بماند چه بلایی سر هورمون های اشتها و سیری شما هم میاد و چه طوری ریتمشون بهم میخوره

سلام. من باز به این تاپیک برگشتم. پس بنظرتون چیکار کنیم؟؟؟؟

nutgirl92

New member
عزیزانننننننننننننن
فکر کبد چرب رو هم کردید عایاااااااااااا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رژیم اتکینز یکی از پر ضرر ترین هاستتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

BBT

New member
اقا اینجا برای اضافه کردن وزن هم راهکار میدین ینی

Maryam.A

Well-known member
اقا اینجا برای اضافه کردن وزن هم راهکار میدین ینی
من کارشناس یا متخصص تغذیه نیستم
اما یادمه بلیل خوردن بیش از حد سیب زمینی سرخ کرده و ایستک
64کیلو شدم
بعدش به خودم اومدم و با حذف اونا و پیاده روی در حال حاضر بدون رژیم روی وزن57 ثابت ام

BBT

New member
من کارشناس یا متخصص تغذیه نیستم
اما یادمه بلیل خوردن بیش از حد سیب زمینی سرخ کرده و ایستک
64کیلو شدم
بعدش به خودم اومدم و با حذف اونا و پیاده روی در حال حاضر بدون رژیم روی وزن57 ثابت ام

مرسی یعنی میگین من این کارا رو انجام بدم وزنم زیاد میشه

بالا