بیایم با هم رژیم اتکینز بگیریم..

mahsa.

New member
مهسا خانوم من چندباری هم به نوتر گفتم که با بخشی از اخلاقش خوشم نمیاد ولی این قرار نمیشه باهاش دوست نباشم! ولی وقتی این قسمت از شخصیتشو میبینم نمیتونم سکوت کنم وگر نه در کل باهم دوستیم.
:28:

خیلی از ما از اخلاق یا قسمتی از اخلاق هم خوشمون نمیاد ولی این دلیل نمیشه ............
دیگه پست نمیدم چون اسپم میشه .......ازموضوع تاپیک دور میشه
لطفا شماهاهم ادامه ندین والا جفتتونم کتک میخورین

آخرین ویرایش:

kaveh1316

New member
سلام وروز بخیر
باید خدمتتون عر ض کنم اولا ممنون از تاپیکی که راه انداختی . دوما بنده خودم قربانی همین مسئله هستم از ا0 سال پیش تا حالا هر کاری بگی کردم
از روزی 1 ساعت پیاده روی
تا روزی 3 ساعت سونا
از 80000 لیوان اب در روز
تا روزانه فقط 100 کالری
از یوگا و مدیتایشن
تا ریاضت
آخرش هم همونی هستم که بودم
ولی یه چیزی یاد گرفتم گفتم شما هم بدونین بد نیس
اونم اینه که نگرش ما به مسائل هست که مهمه یعنی باید طرز فکرتو درست کنی واقع بین باشی استخون بندی درشت آسیایی با اندام سلن دیون مطابقت نداره پس خیلی خودتو عذاب نده و از زندگیت لذت ببر

امضاء : رزیم غذایی

rozeabi

New member
سلام دوستان تغذیه. من رژیم کانادایی گرفتم چون دو سه نفر از اقوام گرفتن و خوب لاغر شدن. منم طوری هستم که سریع لاغر میشم اما با وجودیکه روز هفتم این رژیم هستم فقط یک و نیم کیلو کم کردم تازه پیاده روی هم کردم. :New (6):واقعا ناامید کننده ست. انتظار داشتم حداقل عرض یه هفته سه کیلو کم می کردم. البته دقیق رعایت نکردم و روزی چهار پنج تا چایی خیلی کمرنگ با چند تا قند خوردم. تو زمستون آب نمی تونم زیاد بخورم و مجبور بودم با چایی جایگزین کنم. به نظرتون چرا این رژیم رو من جواب نداده؟ چون تو سایتا می بینم افراد بیشترین کاهش وزن رو روزای اول داشتن. :14:

بالا