بچه هایی که میخوان سال 92 آزمون دکترا شرکت کنن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Setayesh92

New member
سلام دوبارهاز امروز 25 آذر 91 همه با هم شروع به درس خوندن میکنیم،
یادمون باشه که باید بیایم گزارش بدیم، به همدیکه امید بدیم و دیگران رو تشویق کنیم تا با ما همراه بشن

یادمون باشه فقط 83 روز مونده تا امتحان دکترای وزارت علوم
و فقط312 روز مونده تا امتحان دکترای وزارت بهداشت

بچه ها فرصت ها چون ابر در گذرند

چشم رو هم بذاریم این مدت هم میگذره

پس بیاید تلاشمونو بیشتر کنیم

به لطف خدا من از امروز شروع میکنم

Setayesh92

New member
منتظر انرژی های مثبتتون هستم
و بیشتر از اون منتظر گزارش درس خوندناتون

golnaz

New member
جاهای دیگه هم میشه ولی مثل همه چیزای دیگه معرف میخواد، البته تا زمانی که امتحان جامع بدی حتما استادات طرفیت ها و قابلیت های شما رو شناختن که به جایی معرفیتون کنن
امیدوار باش
روزی همه در دست خداست فقط باید حرکت کردنمونو ببینه
سلام امتحان جامع که گفتی منظورت چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟امتحان کتبی دکترا رومیگی؟؟؟:dadad4:

Setayesh92

New member
سلام امتحان جامع که گفتی منظورت چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟امتحان کتبی دکترا رومیگی؟؟؟:dadad4:

بعد از قبولی دکترا به مدت 3 یا 4 ترم واحدای درسی مربوطه رو میگذرونی و بعد باید امتحان جامع بدی اگه قبول شدی میتونی پایان نامه دکترا رو شروع کنی و اگه قبول نشدی نمیتونی ، تا زمانی که قبول نشدی نمیتونی وارد مرحله بعدی بشی
متاسفانه عدم قبولی توی امتحان جامع آینده کاری رو خیلی تحت تاثیر قرار میده
نکته ویژه اینه که در حال حاظر هیچ دانشگاهی حاظر نمیشه قبل از قبولی دانشجو توی امتحان جامع اونو بورس کنه چون خودشون میگن توی تمامه رشته ها اینقدر فارغ التحصیل دکترا هست که نخوایم دانشجو ی دکترا بگیریم،

بهتره فعلا به این مسائل فکر نکنی فعلا اولویت قبولیه، من مدت زیادی رو صرف این مسائل بیهوده کردم، درستش اینه که ادم یه بار زندگی میکنه پس بهتره بر اساس علایقش زندگی کنه و اینقدر حساب و کتاب دنیایی نکنه هدف اگه خدمت به خلق خدا باشه همه چی درست میشه
خدا کریمه بعدا واسه بورس هم یه فکری میکنیم

شاد و سلامت باشی دوست عزیز

mbamari

Member
حسرت نخورم به خواب آن مرداب که آرام درون دشت شب خفته است.دریایی ام و نیست باکم از طوفان. دریا همه عمر خوابش آشفته است

نوتر

New member
وااااااااااااااااااااااااای ستایش آی گفتی 312 رو خوب اومدی. ولی من دارم میخونماااااااااااا. اما کم. ولی خوشحالم که یکی هم میخاد تغذیه امتحان بده. ایشالاه خوب میخونی تا دکتراو منم خوب میخونم:a2d3:

kasian_vet

New member
[salam.manam sharayetam mese shomast. ham motahelam va ham shaghel. mikham taghziye vezarate behdasht ro emtahan bedam vali hanooz sardargomam. nemidoonam az chi shoroo konam, benazaretoon jozvehaye jahade daneshgahi daneshgah tehran khoobe? ya ketab? sepas
[/LEFT​

n.b.m

New member
بچه ها امسال خیلی ها قبول شدن! پس ما هم میتونیم! :a2d3:

نوتر

New member
f]بچه هایی که سی وی ندارند. اصلا نگران نباشن. کتبی رو بالا بزنین حله. الان ظرفیت بالا رفته. باور کنین دوستم تو رشته بیوشیمی بالینی با یه درصدای کمی قبول شد. بیوشیمی متابولیسم 43//ساختمانی50///فیزیولوژی 43. تو رو خدا خودتون ببینید و قضاوت کنین و به آینده امیدورا باشین. با تشکر از همگی و آرزوی موفقیت برای همتون

نوتر

New member
با سلام. صرفا نظر من هست
تغذیه میتونید از جزوه طریقت تا 80 درصد هم بزنی. مطمئنم
بیوشیمی: لنینجر رو واسه دکترا نباید بخونین چون بخش بالینی تو سوالات دکترا زیاد هست. در حالی که تو لنینجر کم . کتاب هارپر و ضروریات بیوشیمی رضا محمدی (برای مقطع دکترا) میتونه براتون مفید باشه. کتاب تست آی کیو بی هم یادتووون نره
فیزیو همه فصل ها بجز فصل اعصاب از گایتون. فصل متابولیسم هم نمیخواد. فیزیولوژی ورزشکاران و غواصی هم نمیخوادسلول رو از گانوگ هم بخونید میتونه کمک حالتون باشه. اعصاب رو از 2ای بخونید بهتره. آی کیو بی فیزیولوژی رو حتما بخونین.
lotfan yeki komak kone. merc az hamatoon

آخرین ویرایش:

Setayesh92

New member
f]بچه هایی که سی وی ندارند. اصلا نگران نباشن. کتبی رو بالا بزنین حله. الان ظرفیت بالا رفته. باور کنین دوستم تو رشته بیوشیمی بالینی با یه درصدای کمی قبول شد. بیوشیمی متابولیسم 43//ساختمانی50///فیزیولوژی 43. تو رو خدا خودتون ببینید و قضاوت کنین و به آینده امیدورا باشین. با تشکر از همگی و آرزوی موفقیت برای همتون

نوتر عزیز دوستت با این درصدا مرحله کتبی دکترا رو قبول شده یا مصاحبه هم پذیرفته شده؟؟؟؟؟

منظورم اینه که کلا قبول شده؟
کجا؟

آخرین ویرایش:

AFSANEjoon

New member

با این درصدا ممکنه کسی به مصاحبه دعوت بشه ولی قبولی نهایی ممکن نیست. البته اگه مصاحبه 2 برابر ظرفیت دعوت کنن هم بازم شامل همچین کسی نمی شه! در صورتی که 3 برابر ظرفیت دعوت بشه (که فکر کنم امسال همچین کاری کردن) اونوقت می شه گفت که همچین کسی مصاحبه دعوت خواهد شد

نوتر

New member
نوتر عزیز دوستت با این درصدا مرحله کتبی دکترا رو قبول شده یا مصاحبه هم پذیرفته شده؟؟؟؟؟

منظورم اینه که کلا قبول شده؟
کجا؟
نخیر فعلا از مرحله اول قبول شده. ولی به نظر من نمیتونه از مصاحبه بالا بیاد. چون سی وی نداره. منظورم این بود اگه جزو نفرات برتر کتبی باشیم بدون سی وی هم میشه قبول شد

نوتر

New member
با این درصدا ممکنه کسی به مصاحبه دعوت بشه ولی قبولی نهایی ممکن نیست. البته اگه مصاحبه 2 برابر ظرفیت دعوت کنن هم بازم شامل همچین کسی نمی شه! در صورتی که 3 برابر ظرفیت دعوت بشه (که فکر کنم امسال همچین کاری کردن) اونوقت می شه گفت که همچین کسی مصاحبه دعوت خواهد شد
بله منم با شما موافقم . به نظر من ایشون نمیتونن بیان بالا. اگه سی وی قوی هم داشته باشه باز نمیتونه. چون نفرات برتر که کتبی رو بالا زدن بیشتر امتیازاتو کسب کردن و به قول معروف با دست پر اومدن مصاحبه.ایشون ظاهرا جزو نفرات آخر دعوت شدگان هستن. ول هر حال آرزوی موفقیت برای ایشون دارم.

kasian_vet

New member
از راهنماییتون سپاسگزارم.من از جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران جزوه تغذیه رو گرفتم. هنوز به دستم نرسیده. نمره زبانم هم خیلی پایینه به نظرتون دوباره امتحان بدم؟ تست ای کیو رو از کجا میشه تهیه کرد؟ کتاب رضا محمدی رو دارم همون اصول بیوشیمی لنینجره دیگه! اول از چه درسی شروع کنم؟ روزی چند ساعت خوبه؟ شاغل هستم. خیییییییییییییییییلی مرسی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا