بچه هایی که میخوان سال 92 آزمون دکترا شرکت کنن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

kasian_vet

New member
ستایش جون ما شرایط تقریبا یکسانی داریم میشه شما هم راهنمایی کنین؟ چی خوندین، شروع کردین؟

kasian_vet

New member
با سلام. صرفا نظر من هست
تغذیه میتونید از جزوه طریقت تا 80 درصد هم بزنی. مطمئنم
بیوشیمی: لنینجر رو واسه دکترا نباید بخونین چون بخش بالینی تو سوالات دکترا زیاد هست. در حالی که تو لنینجر کم . کتاب هارپر و ضروریات بیوشیمی رضا محمدی (برای مقطع دکترا) میتونه براتون مفید باشه. کتاب تست آی کیو بی هم یادتووون نره
فیزیو همه فصل ها بجز فصل اعصاب از گایتون. فصل متابولیسم هم نمیخواد. فیزیولوژی ورزشکاران و غواصی هم نمیخوادسلول رو از گانوگ هم بخونید میتونه کمک حالتون باشه. اعصاب رو از 2ای بخونید بهتره. آی کیو بی فیزیولوژی رو حتما بخونین.
جزوه طریقت رو از کجا میتونم تهیه کنم؟ ساکن شیرازم. بازم مرسی

Setayesh92

New member
ستایش جون ما شرایط تقریبا یکسانی داریم میشه شما هم راهنمایی کنین؟ چی خوندین، شروع کردین؟

سلام دوست خوبم
من تازه دارم شروع میکنم میخوام از تغذیه شروع کنم و از ویتامین ها و املاح
کم کم گزارشای منم شروع میشه
من قبلا امتحان زبان دادم مهلتش داره تموم میشه باید دوباره بخونم و امتحان بدم
موفق باشی

Setayesh92

New member
دوستای خوبم
مهرناز ، حدیث ، زهرا، نوتر و ............................................ پس گزارشاتون کجاست؟
خوبید؟ درس میخونین یا نه؟

kasian_vet

New member
با سلام. صرفا نظر من هست
تغذیه میتونید از جزوه طریقت تا 80 درصد هم بزنی. مطمئنم
بیوشیمی: لنینجر رو واسه دکترا نباید بخونین چون بخش بالینی تو سوالات دکترا زیاد هست. در حالی که تو لنینجر کم . کتاب هارپر و ضروریات بیوشیمی رضا محمدی (برای مقطع دکترا) میتونه براتون مفید باشه. کتاب تست آی کیو بی هم یادتووون نره
فیزیو همه فصل ها بجز فصل اعصاب از گایتون. فصل متابولیسم هم نمیخواد. فیزیولوژی ورزشکاران و غواصی هم نمیخوادسلول رو از گانوگ هم بخونید میتونه کمک حالتون باشه. اعصاب رو از 2ای بخونید بهتره. آی کیو بی فیزیولوژی رو حتما بخونین.
جزوه طریقت رو از کجا میتونم تهیه کنم؟ ساکن شیرازم. بازم مرسی

Setayesh92

New member
بچه ها من مشکلاتم تموم بشه اینجا رو با گزارشام میترکونما
پس شما هم خوب بخونید

kasian_vet

New member
من صبحا از ساعت 9 تا 12 میتونم گزارش بدم. عصرا دسترسی به اینترنت ندارم. منتظر راهنمایی هاتون هستم. مرسی

نوتر

New member
جزوه طریقت رو از خودش بگیرین بهتره. تا اونجایی که من میدونم ایشون تو شیراز هم شعبه داره
من فصل غشا و قلب گایتون رو تا اینجا خوندم. البته باید به مرز آمادگی بیشتر برسونم خودمو. تغذیه هم کلا یه بیس کلی دارم ازش.ولی تغذیه هر چقد بخونی انگار کم خوندی. منم صرفا شب ساعت 12 و 6 عصر میتونم سر بزنم. به امید موفقیت همه دوستان با اراده و درس خوان

آخرین ویرایش:

varia

Well-known member
بچه ها واسه همتون آرزوی موفقیت دارم. من کل گایتونو یه بار خوندم. درسته بعضی فصلهاش ذهن آدمو خسته میکنه ولی انصافا آدم از خوندنش خسته نمیشه! راستی خوبه به گانونگ هم یه نگاهی بندازید بعضی نطالب نسبت به گایتون خیلی فرق داره! به هر حال خیلی دوست داشتم منم امسال باهاتون همراه باشم!! ایشالا موفق باشید.

Artmis.a

New member
گزارش کار دیشبم که اینترنت نداشتم:

22 ص سلولی+ 12 ص میکروب

Artmis.a

New member
سلام ستایش جان. آره عزیزم میخونم ولی فعلا کم کم!!!!!

سلام یعنی از منم کم کم تر
363419_fingerscrossed.gif

n.b.m

New member
سلام یعنی از منم کم کم تر
363419_fingerscrossed.gif

سلام حدیث جون.............

آره حدیث باز تو با برنامه میخونی، مثلا میگی من چند صفحه از فلان درسو خوندم! اما من چی؟ قروقاطی میخونم! یه روز 10 صفحه میکروب، یه روز چند صفحه زبان، یه روز هیچییییییی!!!!!!!!!!

ولی خوب بذار این ترمم تموم بشه، دیگه از بعد عید اگه خدا بخواد خووووووووب و با برنامه میخونم!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا