بچه هایی که میخوان سال 92 آزمون دکترا شرکت کنن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

نوتر

New member
راستی واسه زبان چی بخونم؟ کدوم ازمون بهتره؟
برا بچه های وزارت بهداشت آزمون MHLE بهتره ولی این آزمون فقط تو تهران هستو ما شهرستانیا .....:65d6a5d6s:
ولی برا ما شهرستانیا MCHE راحترینشه که البته متنای این آزمونو ببینی کلا....:14:
در کل باید بگم..:13::13:

نوتر

New member
[QUOTE ب=kasian_vet;119047]ستایش جون کجایی پس؟ گزارش نمیدین؟[/QUOTE]
این چند روزه گزارش کار من
بیوشیمی 0 صفحه
فیزیولوژی 0 صفحه
تغذیه 0 صفحه:65d6a5d6s:

کلا باید یکی باشه به من :eek:t0837h0nn8zfqu8ult:eek:t0837h0nn8zfqu8ultیکم نصیحت بده:riz277:

Setayesh92

New member
سلام به دوست جونای عزیزم
خوبین؟
منم این چند روز چیزی نخوندم، متاسفانه آخر هفته هم شدیدا کار و مهمون دارم ونمیرسم چیزی بخونم اما به هفته آینده خیلی امیدوارم، امروز و فردا هم سعی خودمو میکنم
بچه ها لطفا برام دعا کنین تا مسائلم حل بشه دیگه واقعا دارم کم میارم، نپرسین چرا ؟ خودم بعدا مفصل براتون توضیح میدم

دوستای گلم ،
مگه همه شما قول ندادید با هم شروع کنیم به درس خوندنو بیایم گزارش بدیم؛ پس چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟
خداییش به جز حدیث همه مون تنبلی کردیم
حدیث تو باید یه اولتیماتومی به همه ی ما بدی

اونایی که نمیخونن دیگه جایی توی تاپیک ندارن ( با خودمم)
اونایی که زیادی وقت تلف میکنن و الکی همه ی تاپیکای انجمنو میخونن دیگه نیان لطفا (از جمله خودم)
اونایی که زود ناامید میشن و به جای افزایش تایم درس خوندن همه ی زندگی و کاراشونو به حالت آفففففففففففف در میارن...... بیان ولی نه واسه آه و ناله کردن بیان که انرژی بگیرن از دوستای خوبشون ( مخصوصا خودم)
بچه ها تورو خدا درس بخونید این وقتا و لحظه ها دیگه برنمیگردن سال به سال هم شرایط سخت تر و امتحانا مفهومی تر میشن
لطفا درس بخونید حتی اگه حوصله ندارید به خاطر روحیه دادن و راه انداختن دیگران بخونید تا کم کم خدا کمک کنه تا خودتونم جدی راه بیفتید

و در آخر قبل از همه ی اینا به خدا توکل کنید و از خودش کمک بخواید:riz513:

Setayesh92

New member
اینا رو نگفتم که به کسی بر بخوره و بگه دیگه نمیام اینا رو گفتم تا همه مون به خودمون بیایم و متوجه باشیم که چطوری داریم وقت تلف میکنیم
بیشتر از همه با خودم بودما

خواهشا بخونیدا

خوشحالی و انرژی مثبت هر کدوممون از درس خوندن باعث ایجاد انگیزه در دیگران میشه

Artmis.a

New member
سلام دوستان

منم خیلی وقتا نمیرسم بخونم

گاهی میام انجمن و گیر میوفتم و کلی وقتم هدر میره

گاهی میگرنم عود میکنه و جدیداً به مسکن هم کم جواب میده

گاهی اینطرف و اونطرف دنبال آزمایشگاه میگردم که برم کارآموزی

گاهی توی خونه مشکل دارم

گاهی خاطرات بد به ذهنم هجوم میاره

گاهی خسته ام

گاهی تنبلیم میاد
گاهی مجبورم برم مهمونی

گاهی خیلی ناامید میشم

گاهی آرزوی مرگ میکنم

و ....

ولی خودمو موظف میکنم لااقل 10ص هم که شده درس بخونم وگرنه حق خواب ندارم

مثل امشب که تا 3:40 بیدار موندم چون از صبح تا 7:30 شب مهمونی بودم و نرسیدم بخونم

مسلمآ هممون مشکل داریم

همه ناامید میشیم خسته میشیم ولی نباید کم بیاریم

من دیگه به نتیجه فکر نمیکنم فقط میخونم چون به خوندن غلاقه پیدا کردم و جزئی از زندگیم شده چون تنها کاریه که بلدم

شماهم بخونید بدون توجه به نتیجه بلاخره خدا اون بالا هست و زحمتهای ما رو می بینه و هیچ زحمتی رو بدون اجر نمیذاره.:28::smilies-azardl (113:rose::auizz3ffy9vla57584x

نوتر

New member
از ته قلبم براتون آرزوی سلامتی دارم خانم حدیث و امیدوارم ایشالاه حالتون خوب شه و ایشالاه میگرنتون زود زود عود نکنه. الهی آمین//
به نظرم شما میتونید لاقل برا من یکی الگو باشین. منم مشکلات زیادی دارم و در حال انجام پایان نامم هستم و استرس زیادی بهم وارد میشه.
ولی سعی دارم بخونم. راستی من سی وی قوی ندارم چون هر حال من میخام سال اول قبول شم باید هر چی میخام جمع کنم از کتبی جمع کنم و برم مصاحبه/ (هرچند آرزو بر جوانان عیب نیست) :65d6a5d6s:
در کل تو این راه سخت به راهنماییی های شما عزیزان هم نیاز دارم.:riz277:
برای همتون آرزوی سربلندی و موفقیت دارم.:riz304:

Artmis.a

New member
سلام

20ص سلولی+16ص مولکولی+25ص میکروب+14ص ژنتیک+48 کلمه زبان

varia

Well-known member
نوتر جان نميدونم حكمتش چيه ولي تو اين جامعه همه مشكل دارن!ولي ماها چاره اي نداريم جز مثبت انديشي و سعي در رفع اصولي مشكلات و مسائل زندگيمون. حالا اگه احساس ميكني كمكي از من برمياد من در خدمتم! واسه همتون آرزوي توفيق دارم.

نوتر

New member
نوتر جان نميدونم حكمتش چيه ولي تو اين جامعه همه مشكل دارن!ولي ماها چاره اي نداريم جز مثبت انديشي و سعي در رفع اصولي مشكلات و مسائل زندگيمون. حالا اگه احساس ميكني كمكي از من برمياد من در خدمتم! واسه همتون آرزوي توفيق دارم.

حتما گلچین جان. حتما. شمام موفق باشین

Artmis.a

New member
سلام

امروز خیلی بازیگوشی کردم معذرت:dadad4:

20ص میکروب+ 76 کلمه زبان

mahnam

New member
سلام

امروز خیلی بازیگوشی کردم معذرت:dadad4:

20ص میکروب+ 76 کلمه زبان

حدیث جون میشه بگی چه جوری 76 تا کلمه ی زبان رو تو یه روز می خونی؟ لغات تکراری هم هستن یا همه جدیدن؟ چه قدر طول میکشه؟ نحوه خوندنت چه جوریه؟ یعنی لغتارو با مثال می خونی یا اینکه فقط معنی هاشونو می خونی؟

Artmis.a

New member
حدیث جون میشه بگی چه جوری 76 تا کلمه ی زبان رو تو یه روز می خونی؟ لغات تکراری هم هستن یا همه جدیدن؟ چه قدر طول میکشه؟ نحوه خوندنت چه جوریه؟ یعنی لغتارو با مثال می خونی یا اینکه فقط معنی هاشونو می خونی؟

سلام دوست خوبم

مدل خوندن من اینطوریه که باید فقط خود لغتو توی دور اول کتاب بخونم و باهاش آشنا بشم الانم دور اول 504 ام یعنی آخراش 2-2:30 ساغت شبها قبل خواب

kasian_vet

New member
منم یه چند روز کارام ریخته بود به هم و کتابم نداشتم هیچی نخوندم. ولی دیشب تصمیم کرفتم بخونم. تا الانم بخش اول ضروریات بیوشیمی رو تموم کردم. یعنی دیشب. تصمیم دارم خوب بخونم. فیزیو گایتون ترجمه کی رو بخونم؟ واسه زبان 504؟ منم سی وی قوی ندارم یعنی هیچی ندارم. نمره زبانم 46 :sad:

kasian_vet

New member
شما هم دارین واسه phd می خونین؟ سی وی دارین؟

varia

Well-known member
منم یه چند روز کارام ریخته بود به هم و کتابم نداشتم هیچی نخوندم. ولی دیشب تصمیم کرفتم بخونم. تا الانم بخش اول ضروریات بیوشیمی رو تموم کردم. یعنی دیشب. تصمیم دارم خوب بخونم. فیزیو گایتون ترجمه کی رو بخونم؟ واسه زبان 504؟ منم سی وی قوی ندارم یعنی هیچی ندارم. نمره زبانم 46 :sad:

من فقط بهتون يه توصيه ميكنم كه خوب بخونيد چون قبولي تو تغذيه سخته ها!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا