بچه هایی که میخوان سال 92 آزمون دکترا شرکت کنن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Setayesh92

New member
سلام دوستان
خیلی کم خوندم ولی چون قرار گذاشتیم حتما گزارش بدیم اومدم که بگم:14:

گزارش دیروز:
ویتامین a از تغذیه و بیوشیمی

kasian_vet

New member
جزوه طریقت رو از خودش بگیرین بهتره. تا اونجایی که من میدونم ایشون تو شیراز هم شعبه داره
من فصل غشا و قلب گایتون رو تا اینجا خوندم. البته باید به مرز آمادگی بیشتر برسونم خودمو. تغذیه هم کلا یه بیس کلی دارم ازش.ولی تغذیه هر چقد بخونی انگار کم خوندی. منم صرفا شب ساعت 12 و 6 عصر میتونم سر بزنم. به امید موفقیت همه دوستان با اراده و درس خوان

اسمه موسسه طریقت هست؟ اگه شماره ازش دارین ممنون میشم. حتی تهران.

kasian_vet

New member
منم شروع کردم. دیروز دو فصل مقدماتی اولی لنینجر رو خوندم.:smilies-azardl (181

kasian_vet

New member
راستی این کتابی که می خونم ترجمه دکتر رضا محمدی هستش. (اصول بیوشیمی لنینجر) همین رو باید بخونم یا چیز دیگه؟

نوتر

New member
راستی این کتابی که می خونم ترجمه دکتر رضا محمدی هستش. (اصول بیوشیمی لنینجر) همین رو باید بخونم یا چیز دیگه؟
ببخشید میتونم بپرسم چرا لنینجر رو میخونید برا بیوشیمی؟؟؟؟؟ میشه دلایلی رو که میخونید رو بدونم؟؟ ممنون میشم اگه جواب بدین!

نوتر

New member

به نظر شخص من، بیوشیمی دکترا بیشتر بالینی هستش تا عمومی! من با بررسی کتاب های بیوشیمی لنینجر/استرایر/هارپر/ضروریات بیوشیمی برای ارشد و دکترای رضا محمدی/ و کمک گرفتن از دانشجویان ارشد بیوشیمی /و بررسی سوالات بیوشیمی تغذیه در چند سال اخیر به این نتیجه رسیدم که با کتاب های هارپر و ضروریات رضا محمدی میشه به اون هدف نهایی در این درس دست یافت. البته این فقط یک نظر بود. شاید عزیزان دیگه نظرشون متفاوت باشه که اگه لطف کنن مطرح کنن از همشون ممنون میشم.

آخرین ویرایش:

Artmis.a

New member
سلام

14ص سلولی+8ص مولکولی+16 ص میکروب+12 ص ژنتیک+48 کلمه زبان

kasian_vet

New member
ببخشید میتونم بپرسم چرا لنینجر رو میخونید برا بیوشیمی؟؟؟؟؟ میشه دلایلی رو که میخونید رو بدونم؟؟ ممنون میشم اگه جواب بدین!

دلیل خاصی ندارم. چون نمی دونستم چی بخونم و تنها کتابیه که الان دارم.می خواستم تا زمانی که کتاب و جزوه پیدا کنم یه چیزی خونده باشم. همین :65d6a5d6s:

kasian_vet

New member
30-40 ص بیوشیمی خوندم دیروز. ولی انگار مسیرم اشتباهه. امروز باید برم کتاب بگیرم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا