بچه هایی که میخوان سال 92 آزمون دکترا شرکت کنن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Setayesh92

New member
امیدوارم جدی درس بخونید
ولی اگه میخونید حتما گزارش بدید و به دیگران هم انرژی بدهید

Setayesh92

New member
ظاهرا همه انجمن ها و تاپیک ها دچار رخوت شده اند
یا بچه ها دارن درس میخونن یا اینکه سرد شدن و فعلا کم میخونن
بهتره به هم انرژی بدیم تا هممون گرم تر پیگیر درس باشیم

ان شا ء ا...

Artmis.a

New member
12ص سلولی+ 16 ص میکروب+ 14ص ژنتیک+ 12 فلش کارت استعداد+ 48 لغت زبان

Setayesh92

New member
شروع کردی؟ درس میخونی؟ علوم یا بهداشت؟

من از همه دوستان میپرسم واسه علوم میخونید یا بهداشت، آخه کسی که 2 ماه دیگه بخواد واسه علوم بخونه خیلی با انگیزه تر میخونه تا کسی که یه سال دیگه امتحان بهداشت داره

به هر حال موفق باشید

golnaz

New member
سلام گلم
رشته بسیار خوبیه، بین بچه های دامپزشکی خیلی طرفدار داره، بیشتر شاگرد اولا میرن این رشته رو میخونن.
ولی قبولیش کار هر کسی نیست
منظورم این نیست که خدای نکرده شما قبول نمیشی ولی میخوام بگم کار سختیه
ولی گلم فقط غیر ممکن غیر ممکنه
آینده کاریه خوبی هم داره
راستی تمامه اساتید این رشته کسایی هستن که توی رده های پایین تر جز بچه زرنگا بودن
البته شما که یه بار خوندی و ارشد قبول شدی شاید کار برات راحت تر باشه:thumbsupsmileyanim:
بازارکارش چطوره فقط هییت علمی میشیم یاجاهای دیگه هم میشه کارکرد؟

nasrin32

New member
ستایش عزیز ممنونم بابت اینکه جوابم دادی راستش استادم بهداشت موادغذایی دامپزشکی بوده اما راضی نیست واین منو ناامید کرده بود ممنون راهنمایی کردی من ترم 1هستم بنظرت از الان شروع کنم ؟؟؟واسه زبان چی بخونم از زبان دکترا خیلی میترسم خاهشا راهناییم کن عزیزم:smilies-azardl (113

nasrin32

New member
سلام دوستان
خوبید؟
درس میخونبد؟ پس گزارشاتون کجاست؟
همین طوری گفتید من هستم، یا واقعا دارید میخونید که نیستید؟:smilies::smiliess (4):
بخدامن میخام بخونم همش یکی پیدا میشه نا امیدم میکنه از بورسیه دکترای بهداشت موادغذایی خبرنداری؟؟میتونیم خارج ازکشور تحصیل کنیم شرایطش چطوریه :painting:

بورسیه

نسرین جان والا تا جایی که من اطلاع دارم از بورسیه خبری نیست میگن خودمون دکترا میاریم کسیو بورسیه نمیکنیم.

nasrin32

New member
حدیث خانم شما بسلامتی واس دکتراداری میخونی؟میشه بگی ترم چندی؟راستی واس زبان دقیقاچیارومیخونی::smiliess (14):

Setayesh92

New member
بازارکارش چطوره فقط هییت علمی میشیم یاجاهای دیگه هم میشه کارکرد؟
جاهای دیگه هم میشه ولی مثل همه چیزای دیگه معرف میخواد، البته تا زمانی که امتحان جامع بدی حتما استادات طرفیت ها و قابلیت های شما رو شناختن که به جایی معرفیتون کنن
امیدوار باش
روزی همه در دست خداست فقط باید حرکت کردنمونو ببینه

Setayesh92

New member
ستایش عزیز ممنونم بابت اینکه جوابم دادی راستش استادم بهداشت موادغذایی دامپزشکی بوده اما راضی نیست واین منو ناامید کرده بود ممنون راهنمایی کردی من ترم 1هستم بنظرت از الان شروع کنم ؟؟؟واسه زبان چی بخونم از زبان دکترا خیلی میترسم خاهشا راهناییم کن عزیزم:smilies-azardl (113

به نظرم از همین حالا شروع کن، واسه زبان از تاپیک های مرتبط بپرس، اما وقتی پایه تو قوی کردی باید امتحانای mche , تافل رو بدی تا ببینی اوضات چطوره

Setayesh92

New member
بخدامن میخام بخونم همش یکی پیدا میشه نا امیدم میکنه از بورسیه دکترای بهداشت موادغذایی خبرنداری؟؟میتونیم خارج ازکشور تحصیل کنیم شرایطش چطوریه :painting:

امیدت به خدا باشه و پر انرژی شروع کن به فکر بورسیه هم نباش فعلا فقط به فکر قبولی باش واسه نخبه ها همیشه کار هست

Setayesh92

New member
انرژی مثبت بدید
حال ندارم چیه؟
دکترای آینده پشتکارشون خیلی بیشتر از ایناست
هیچ حس بدی نمیتونه این انگیزه رو از ما بگیره
دیگه باید شروع کنیم به درس خوندن
یا علی میگیم و همه با هم شروع میکنیم
یا علی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا