به کاندیدای خود رای دهید!

به کدام کاندیدا رای می دهید؟

• مجموع رای دهندگان
    0

saeedms

New member
به نظرتون کدامیک از این 8 نفر بهتر و بیشتر از بقیه بله قربان گو هست؟؟؟
جواب سوال میشه رئیس جمهور آینده.

mj1919

New member
سلام.تجربه نشون داده اقایانی که دم ازساده زیستی میزننددرجامعه دزدپرورمیشند.هیچ کس دلش به حال مردم نمیسوزه.تحریم هاوگرانی هاقدرت خریدسران کشور راکم کرده؟اقازاده هشون کیف دنیارامیبرند/هرکس یقه اش اخوندی شدوپیشانیش مهری هست بایدادم خوبی باشه؟یکی نیست بگه بسه دروغ گویی ومنفعت طلبی.مردم سپربلای این اقایون دزدپرورشدند.صدهانفربراثرسوتغذیه مردندواقایان ادعادارندمامقتدرترین وعادل ترین نظام هستیم.بیچاره مردم /انتخابات خوبه ولی به شرطی که افرادسابقه خوبی داشته باشند.کسانی براثرفقربه گناه کشیده میشوندوممیرندگناهش به عهده چه کسی هست؟پس چراسران کشورهروز فربه ترمیشندواحساس فقرنمیکنن؟

به نظرتون کدامیک از این 8 نفر بهتر و بیشتر از بقیه بله قربان گو هست؟؟؟
جواب سوال میشه رئیس جمهور آینده.

یکبار دیگه هم عرض کردم،
عنوان تاپیک مشخصه و هدف هم معین: یک انتخابات در آستانه ی برگزاری است، ریاست جمهوری یازدهم! 8 نفر کاندیدا شده اند، و عده ای هم قصد رای دادن دارند،
برای معرفی بیشتر این کاندیداها، و دلایل انتخاب آنها، این تاپیک ایجاد شده است، و نیز یک نظر سنجی از مردم برای انتخابات.
اینجا ما نمی خواهیم مشکلات موجود رو بگیم، مشکلات قانونی و یا واقعیتهای تلخ رو.
به جز این 8 نفر، کس دیگه ای رو هم نقد نمی کنیم، و دنبال توهین و بی احترامی هم نیستیم.

خواهشا مطالب مرتبط ارسال نمایید،
می دانیم مسکلات هست و خلاء های قانونی و اجرایی هست، ولی اینجا جاش نیست!

اولا کسی که تایپیک درست کرده نباید گزینه در انتخابات شرکت نمی کنم را می گذاشت

دوم اینکه ما در نظام اسلامی زندگی می کنیم اگر برای ما نامزد احراز صلاحیت کنند در راستای نظام اسلامی است

سوم این هایی که نامزد شدند افراد درستی هستند یا حداقل درست بودند سعی شده که افراد درست انتخواب شوند و هرکدام اینها برای انقلاب خیلی زحمت کشیدند

چهارم کسایی که انقلاب کردند برای این بود تا حق انتخابات را بدست بیاورند

به رابطه دوستانه هم اعتقادی ندارم

!!!!!!!اونی که رد صلاحیت شد برای انقلاب زحمت نکشیده بود؟؟!!!!!
اون که خودش در راس انقلاب بود. اگه امام هم بودند یا شهدا میتونستن شرکت کنن حتما اونا هم رد صلاحیت میشدن

من یک فرضیه سیاسی در این مورد دارم، نمی دونم چطوره درست از آب در میاد یا نه! (چند روز قبل حدس زدم که رفسنجانی هیچ واکنشی نشون نمیده، که نشون نداد! در واقع رفسنجانی با این ثبت نام کردن در دقیقه ی 90، و بعد عدم واکنش به رد صلاحیتش، آب رفته رو به جو برگردوند! در این بل بشویی که نسل جدید پیروان رهبری داعیه ی ریاست جمهوری دارند، خودش رو در صف پیروان رهبری قرار داد، و دهن همه ی منتقد انش رو بست، به نوعی با سیاست هر چه تمام، از موضوع کاندیداتوری اش بهره برداری کرد!)
و اما، حدس می زنم، که اصلاح طلبهای کم طرفدار ، روحانی و عارف، در بازی شطرنج، مهندسان انتخابات، دارند بازی می کنند، به اینها اجازه داده شده در انتخابات شرکت کنند به 2 دلیل: یکی اینکه رای نیاورند و بدون هر گونه هزینه ای، از انتخابات عبور بشه، دوم اینکه، این فرصت به اصلاح طلبها داده بشه که نظام رو نقد کنند، و در مواردی نیز افراد رو زیر سوال ببرند، این کار مشارکت رو بالا می بره، و نیز مقبولیت آنرا افزایش میده، به قول فلانی، میشه یک سوپاپ اطمینان.

میشه با ذکر رابطه نام ببرید،
حداد، میشه پدر داماد رهبری،
دیگه؟

خوب اینجوری نظر سنجی واقعی تر میشه، میشه توی این نظر سنجی، از میزان مشارکت هم نظر سنجی کرد دیگه!!!

حداد پدر داماد
ولایتی کسی که رهبری در مخالفت با نخست وزیری موسوی برای نخست وزیری پیشنهاد کرد
غرضی کسی که بعد از رد شدن ولایتی از طرف رهبری پیشنهاد شد (ولی در نهایت امام موسوی رو انتخاب کردن)
اینا رو من میدونستم بقیه رو دیگه نمیشناسم ولی انصافا قبول کنید همه بجز 2 نفر هم عقیده و دوستن باهم
به قول شما اون دو نفرم مهره های بازی انتخابات و بالا بردن مشارکتن. کسایی که خیلی خطرناک نشن و در عین حال باعث بالارفتن مشارکت بشن

rozhan20

New member
چرا نباید میذاشت البته فکر میکنم چون رای بالایی آورده شما نگرانی!!!!!!!!1 دوما اسلام رو قاطی بازی های آقایون نکنین خیلی بهتره

bahramian0935

New member
سلام.تجربه نشون داده اقایانی که دم ازساده زیستی میزننددرجامعه دزدپرورمیشند.هیچ کس دلش به حال مردم نمیسوزه.تحریم هاوگرانی هاقدرت خریدسران کشور راکم کرده؟اقازاده هشون کیف دنیارامیبرند/هرکس یقه اش اخوندی شدوپیشانیش مهری هست بایدادم خوبی باشه؟یکی نیست بگه بسه دروغ گویی ومنفعت طلبی.مردم سپربلای این اقایون دزدپرورشدند.صدهانفربراثرس� �تغذیه مردندواقایان ادعادارندمامقتدرترین وعادل ترین نظام هستیم.بیچاره مردم /انتخابات خوبه ولی به شرطی که افرادسابقه خوبی داشته باشند.کسانی براثرفقربه گناه کشیده میشوندوممیرندگناهش به عهده چه کسی هست؟پس چراسران کشورهروز فربه ترمیشندواحساس فقرنمیکنن؟

Persian-Masoud

New member
دیگه همه ملت اینارو خوب شناختن و هیچکسی توانایی توجیه کارهاشونو نداره. از سانسور حرف های رضایی تا قطع کلی برنامه عارف در صدا وسیما (؟) بگیر تا رد صلاحیت هاشمی و تایید صلاحیت سعید جلیلی!!!!!
اونطرف هم جنتی میگه کاندیداها بهتره جوک تعریف نکنن چون رئیس جمهور هم بشن هیچکارن!
امید دارین بعضی هاتون؟
:smiliess (7):

rozhan20

New member
دیگه همه ملت اینارو خوب شناختن و هیچکسی توانایی توجیه کارهاشونو نداره. از سانسور حرف های رضایی تا قطع کلی برنامه عارف در صدا وسیما (؟) بگیر تا رد صلاحیت هاشمی و تایید صلاحیت سعید جلیلی!!!!!
اونطرف هم جنتی میگه کاندیداها بهتره جوک تعریف نکنن چون رئیس جمهور هم بشن هیچکارن!
امید دارین بعضی هاتون؟
:smiliess (7):

ملت ایران خیلی وقته امیدشون نا امید شده انقدر بدبخت شدیم که دیگه افغانستانم قبولمون نداره مصداق کامل از عرش به فرش رسیدن ما ایرانیا هستیم کاش این کلمه جمهوری رو نمیذاشتن کنار این مدل حکومتی حداقل آبرومندانه تر بود به خدا مثلا من زرتشتی و کرد زبان برم به چه امیدی رای بدم وقتی هیچ وقت حق و حقوقی تو کشور خودم ندارم

bahramian0935

New member
Top | #187

bahramian0935

--------------------------------------------------------------------------------

عنوان کاربر: کاربر عادی

میانگین پست در روز: 0.33

سلام.تجربه نشون داده اقایانی که دم ازساده زیستی میزننددرجامعه دزدپرورمیشند.هیچ کس دلش به حال مردم نمیسوزه.تحریم هاوگرانی هاقدرت خریدسران کشور راکم کرده؟اقازاده هشون کیف دنیارامیبرند/هرکس یقه اش اخوندی شدوپیشانیش مهری هست بایدادم خوبی باشه؟یکی نیست بگه بسه دروغ گویی ومنفعت طلبی.مردم سپربلای این اقایون دزدپرورشدند.صدهانفربراثرس� �� �تغذیه مردندواقایان ادعادارندمامقتدرترین وعادل ترین نظام هستیم.بیچاره مردم /انتخابات خوبه ولی به شرطی که افرادسابقه خوبی داشته باشند.کسانی براثرفقربه گناه کشیده میشوندوممیرندگناهش به عهده چه کسی هست؟پس چراسران کشورهروز فربه ترمیشندواحساس فقرنمیکنن؟

mj1919

New member
جناب بهرمائیان!
آقا!
خانم!
مهندس!
جناب!
گرام!
عزیز دل برادر!
کلا ملت متوجه شدند که تجربه چیو نشون میده، از بس گفتی
لطفا اینقدر این پستت رو هی کپی پیست نکن!

mj1919

New member
سلام دوستان

بعضی از کاندیداها در مورد سیاست خارجی خیلی حرف زدند و عمدتا از سیاست خارجی گفتند وبعضی در مورد سیاست خارجی چیزی نگفتند

به نظر شما ریس جمهور باید چند درصد سیاست اقتصادی داشته باشد و چند درصد سیاست خارجی؟

سلام
به نظر من،
رئیس جمهور نباید در همه ی زمینه ها خودش رو متخصص بدونه، اگه اینجوری باشه میشه دولت نهم و دهم، همه ی وزیر ها عوض شدند، هیچ کدوم مستقل نبودند، و حتی پدیده ی سنگالیزاسیون رو در این دولت دیدیم!
بلکه، باید مدیر باشه،
یعنی بنا به گفته ی قالیباف در برنامه ی دیشب، سیاست خارجی یک اصل است، تغییر نمی کند (یا تغییرش در دست رئیس جمهور نیست) بلکه رئیس جمهور دستگاه دیپلوماسی رو هدایت می کنه،...
خوب اینجوری میشه که ما وزیر امور خارجه داریم،
که با نظارت و هدایت رئیس جمهور (نه با کنترل رئیس جمهور) کار می کنه،

رئیس جمهور باید مدیر باشه، نه آقای همه چیز دان، کارشناس ارشد!!!!

وقتی میبینم این همه دشمنا و کانالای .... تبلیغ میکنن به رای ندادن، فکر میکنم باید برم رای بدم. وقتی فکر میکنم به 8 سال پیش ، حتی حاضر نیستم رای سفید بندازم. همه کاندیداها هم حرفای خوب زیاد میزنن. به نظرم هر کی رئیس جمهور بشه (هرکی) اوضاع ازین بهتر میشه. چون آقای احمدی نژاد به هرجا دست زد خراب ترش کرد.هیچکاری نمیکرد خیلی بهتر بود. فقط دوره ای بود که عجیب ترین فسادهای مالی و اختلاس ها انجام شد و ازین نظر تو دنیا رکورد زدیم.
فکر میکنم اگر قالیباف، عارف و روحانی رئیس جمهور شن اوضاع با سرعت بهتری درست میشه تا ولایتی و حداد عادل.
جلیلی همون طرز فکر و خط مشی احمدی نژادو داره فقط مدل حرف زدن بیشتر به رئیس جمور و آدمای درس خونده میاد. خیلیا فکر میکردن رهبری از جلیلی حمایت میکنن ولی بعدا معلوم شد تحت حمایت احمدی نژاده و رهبری چند جا به صراحت اعلام کردن که از هیچ کاندیدی حمایت نمیکنن.
من رای نمیدم ولی اگه بخوام اولویت بندی کنم دوست دارم احتمال برد به این ترتیب باشه:
1. عارف 2. روحانی 3. قالیباف
4. ولایتی 5. حداد عادل
و دوست ندارم جلیلی بشه چون ناتوانه و بله قربان گو و همچنین همون طرز فکر احمدی نژادو داره و اگه بیاد چیزی عوض نمیشه فقط دیگه ضایع بازی های احمدی نژادو نداریم.

وقتی میبینم این همه دشمنا و کانالای .... تبلیغ میکنن به رای ندادن، فکر میکنم باید برم رای بدم. وقتی فکر میکنم به 8 سال پیش ، حتی حاضر نیستم رای سفید بندازم. همه کاندیداها هم حرفای خوب زیاد میزنن. به نظرم هر کی رئیس جمهور بشه (هرکی) اوضاع ازین بهتر میشه. چون آقای احمدی نژاد به هرجا دست زد خراب ترش کرد.هیچکاری نمیکرد خیلی بهتر بود. فقط دوره ای بود که عجیب ترین فسادهای مالی و اختلاس ها انجام شد و ازین نظر تو دنیا رکورد زدیم.
فکر میکنم اگر قالیباف، عارف و روحانی رئیس جمهور شن اوضاع با سرعت بهتری درست میشه تا ولایتی و حداد عادل.
جلیلی همون طرز فکر و خط مشی احمدی نژادو داره فقط مدل حرف زدن بیشتر به رئیس جمور و آدمای درس خونده میاد. خیلیا فکر میکردن رهبری از جلیلی حمایت میکنن ولی بعدا معلوم شد تحت حمایت احمدی نژاده و رهبری چند جا به صراحت اعلام کردن که از هیچ کاندیدی حمایت نمیکنن.
من رای نمیدم ولی اگه بخوام اولویت بندی کنم دوست دارم احتمال برد به این ترتیب باشه:
1. عارف 2. روحانی 3. قالیباف
4. ولایتی 5. حداد عادل
و دوست ندارم جلیلی بشه چون ناتوانه و بله قربان گو و همچنین همون طرز فکر احمدی نژادو داره و اگه بیاد چیزی عوض نمیشه فقط دیگه ضایع بازی های احمدی نژادو نداریم.

جلیلی تحت حمایت احمدی نژاد نیست

!!!!!!!اونی که رد صلاحیت شد برای انقلاب زحمت نکشیده بود؟؟!!!!!
اون که خودش در راس انقلاب بود. اگه امام هم بودند یا شهدا میتونستن شرکت کنن حتما اونا هم رد صلاحیت میشدن

ولی نظر امام خمینی اینه: هر کس با رای شورای نگهبان مخالفت کند مفسد است :)
شرمنده اخلاق انتخاباتی تون...

شرمنده مگر شورای نگهبان پیغمبر هستند و عصمت دارن که هرچی بگن حکم شرعی باشه.
و همچنین اون جمله امام هم بگیم که گفتن از همین شورای نگهبان میترسن. گفتن میترسن که شورای نگهبان همین کارایی رو انجام بده که امروز انجام میده. به سلیقه شخصی از حرفای امام استفاده نکنیم. همشو با هم ببینیم.

شرمنده مگر شورای نگهبان پیغمبر هستند و عصمت دارن که هرچی بگن حکم شرعی باشه.
و همچنین اون جمله امام هم بگیم که گفتن از همین شورای نگهبان میترسن. گفتن میترسن که شورای نگهبان همین کارایی رو انجام بده که امروز انجام میده. به سلیقه شخصی از حرفای امام استفاده نکنیم. همشو با هم ببینیم.

امام رهبر بودن این جمله رو گفتن دیگه شورای نگهبان هم زیر دست رهبری کار می کنه

و اینم بگم. من حاضرم مفسد باشم ولی نظرمو بگم. نظرم اینه که شورای نگهبان خرابکاری کرده. اگه قرار بشه لال بشم و هیچی نگم اونوقت آیا من اون مسلمونی هستم که قرآن گفته نباید در مقابل ظلم ساکت بمونم؟ اگه ساکت بمونمو بزنن توی سرم و اختیاراتمو بسپرم دست دیگران که صاف میرم جهنم. شما چون کاندیدات انتخاب شده نفستون از جای گرم درمیاد. بنازم به حضرت علی که به فکر دشمناشم بود.

بالا