به کاندیدای خود رای دهید!

به کدام کاندیدا رای می دهید؟

• مجموع رای دهندگان
    0
تبلیغات انتخاباتی فامیل دور ! ! !

siFos3_450.jpg

به من رای بدهید، مطمئن باشید تمام مشکلاتتان را حل میکنم!
آیا مشکل گرانی دارید؟ آیا مشکل بیکاری دارید؟ آیا مشکل تولیدی دارید؟ آیا مشکل دارویی دارید؟ آیا مشکل صادرات و واردات دارید؟ آیا هوا گرم است؟ آیا از چروک های پوست خود خسته شده اید؟
کلید حل مشکلات شما؛ در دستان من است! به من رای بدهید.

“تا آزادی راهی نیست”

چاکر شما | فامیل دور

نظرسنجی انتخاباتی: حداد، قالیباف و خمینی در صدر

در این نظر سنجی غلامعلی حداد عادل، محمد باقر قالیباف، سید حسن خمینی، سعید جلیلی و علی لاریجانی در صدر قرار دارند

به گزارش خبرنگار سیاست نیمروز، اخیرا نظرسنجی ای توسط یکی از مراکز افکار سنجی کشور در شهریور ماه جاری با موضوع انتخابات ریاست جمهوری صورت گرفته است. در این نظرسنجی افراد بالای 18 سال مورد سوال قرار گرفته اند و حجم نمونه 15،800 نفر بوده است. در تهران 2200 نفر و در برخی استانها 400 نفر و برخی دیگر از استان ها 600 نمونه مورد سوال قرار گرفته اند.

این نظر سنجی در مناطقی هم چون 40 درصد مراجعه به منازل، 25 درصد میادین و خیابان ها، 15 درصد مراکز تجمع و پارک ها، ورزشگاهها و سینماها و 10 درصد هم در بازار مورد سوال قرار گرفته اند.

در نتیجه این نظرسنجی سوال شده که شما به چه کسی رای خواهید داد؟ که بر حسب اولویت رای ها به این شرح بوده است: غلامعلی حداد عادل 20.3 درصد، محمد باقر قالیباف 15 درصد، سید حسن خمینی 13.9 درصد، سعید جلیلی 9.7 درصد، علی لاریجانی 8.6 درصد، علی اکبر ولایتی 6.9 درصد، حمیدرضا حاجی بابایی5.5 درصد، کامران دانشجو 3 درصد، اسحاق جهانگیری 2.9 درصد، علی اکبر صالحی 2.9 درصد، محمد رضا عارف 2.4 درصد، اسفندیار رحیم مشایی 1.2 درصد، علی نیکزاد 1.9 درصد، کامران باقری لنکرانی1.4 درصد، منوچهر متکی1.2 درصد، رستم قاسمی 1.7 درصد، محمد نهاوندیان 0.04 درصد و سایر گزینه ها 0.06 درصد بوده است.

همچنین در این نظرسنجی از مردم پرسیده شده" اولویت اول برای رای ندادن شما چیست" که حاضران اینگونه پاسخ داده اند:

اسفندیار رحیم مشایی 25.4درصد، اسحاق جهانگیری 10 درصد، سعید جلیلی 7.5 درصد، حمیدرضا حاجی بابایی7.3درصد، غلامعلی حداد عادل 6.7 درصد، علی لاریجانی 5.6 درصد، کامران دانشجو 5.2 درصد، سید حسن خمینی 4.7 درصد، محمدباقر قالیباف 4.1، رستم قاسمی 3.7 درصد، علی اکبر ولایتی 3.11 درصد، محمد رضا عارف 3.1 درصد، محمد علی نجفی 3 درصد، منوچهر متکی2.7 درصد، کامران باقری لنکرانی2.3 درصد، محمد نهاوندیان 2.1درصد، علی اکبر صالحی 1.8 درصد، علی نیکزاد 1.6 درصد و سایر گزینه ها 0.02درصد بودند.

به گزارش خبرنگار نیمروز، در این نظرسنجی درباره " شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سوال شده که 40.5 درصد گفته اند قطعا در انتخابات شرکت می کنند و 21 درصد گفته اند به احتمال زیاد در انتخابات شرکت می کنند. همچنین در مجموع 61.5 درصد مطرح کرده اند که در انتخابات شرکت می کنند، 16.4 درصد عنوان کرده اند هنوز تصمیم نگرفته اند و 7.8 درصد پرسش شوندگان گفته اند احتمال کمی وجود دارد که در انتخابات شرکت کنند. همچنین4.14 درصد عنوان کرده اند قطعا در انتخابات شرکت نمی کنند.

همچنین شرکت کنندگان در این افکار سنجی در پاسخ به " تمایل به نامزد جایگزین نامزد مورد نظر گفته اند: محمود احمدی نژاد با 55.4درصد، علی اکبر هاشمی رفسنجانی 24.9درصد و سید محمد خاتمی 19.7 درصد را انتخاب کرده اند.

در این افکار سنجی در خصوص تمایل به نامزد مورد حمایت جریان های سیاسی سوال شده که 41.2 درصد به اصولگرایان،37.3 درصد به افراد مستقل و 21.5درصد به اصلاح طلبان رای داده اند.

گفتنی است در این نظر سنجی شرکت کنندگان در پاسخ به این پرسش که در صورت تمایل به چه گروههای اصولگرایی در انتخابات رای می دهید اینگونه جواب داده اند: جبهه پایداری 33.1 درصد، جریان ایثارگران و رهپویان 15.9 درصد، موتلفه و جامعه اسلامی مهندسین 15 درصد، جامعه مدرسین و روحانیت 14.4د رصد و هیچکدام 21.6 درصد بوده اند.

همچنین شرکت کنندگان در مورد رای ندادن به گروههای اصلاح طلب گفته اند: 34.3 درصد هیچکدام، 22.8 درصد حزب کارگزاران، 19.7 درصد حزب سازمان مجاهدین و مشارکت، 19.1درصد مجمع روحانیون و 4.2 درصد به طیف عبدالله نوری را انتخب کرده اند.

Martian

New member
اصلا کی گفته این 11 جناب شورای نگهبان خودشون صلاحیت دارن اصلا این جنابان دکترای تخصصی صلاحیتشون رو از کدوم دانشگاه گرفتن که میان تعین میکنند که کی صلاحیت داره یا کی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟
البته من قرار بود دیگه اینجا نظر ندم چون معتقدم بحث سر این موضوع بیخودیه ولی گفتم اینم بگم که آقایان جنتی و ....... شماها که این همه خودتون صلاحیت دارید یه کم از این صلاحیتتون به ما هم بدید همشون واسه خودتون نگه ندارید ما هم گناه داریم به خدا.....
:25r30wi:

آخرین ویرایش:

rozhan20

New member
قرار بود ما انجا نظر بدیم نه اینکه تبلیغ کنیم کسی که میخواد تبلیغ کنه بره ستاد انتخاباتی کاندیدای مورد نظرش

mj1919

New member
اصلا کی گفته این 11 جناب شورای نگهبان خودشون صلاحیت دارن اصلا این جنابان دکترای تخصصی صلاحیتشون رو از کدوم دانشگاه گرفتن که میان تعین میکنند که کی صلاحیت داره یا کی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟
البته من قرار بود دیگه اینجا نظر ندم چون معتقدم بحث سر این موضوع بیخودیه ولی گفتم اینم بگم که آقایان جنتی و ....... شماها که این همه خودتون صلاحیت دارید یه کم از این صلاحیتتون به ما هم بدید همشون واسه خودتون نگه ندارید ما هم گناه داریم به خدا.....
:25r30wi:

خیلی مسایل دیگه هم در کشور وجود داره که مورد سوال هست،
ولی در حال حاضر و در این تاپیک ما به دنبال معرفی همه ی این 8 کاندیدا هستیم، همین، نه نقد نظام و قوانین،

قرار بود ما انجا نظر بدیم نه اینکه تبلیغ کنیم کسی که میخواد تبلیغ کنه بره ستاد انتخاباتی کاندیدای مورد نظرش

ایرادی نداره عزیز من،
شناخت کاندیدا ها باید با معرفی شون صورت بگیره،
هر کسی کاندیدا ی مورد نظر خودشو و سایر کاندیداها رو معرفی کنه، این به شناخت مردم، کمک میکنه،

mj1919

New member
چند خبر

IMG20270163.jpg

محسن رضایی در برنامه با دوربین سیما:
بانک مردم درست می‌کنم/ قدرتمندترین کشور منطقه در تهیه گوشت و مرغ مانده است/ یارانه را 65 هزار تومان می‌کنم
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: برای 5 میلیون نفر در دولتم کسب و کار خانگی ایجاد کرده ، بانک مردم درست می کنم و به مردم وام می‌دهم که سودش را دولت می دهد.
خبرگزاری مهر :: Mehr News Agency - بانک مردم درست می‌کنم/ قدرتمندترین کشور منطقه در تهیه گوشت و مرغ مانده است/ یارانه را 65 هزار تومان می‌کنم

IMG13205377.jpg

غرضی در شبکه جام جم:
مردم به دولتی که می تواند تورم را متوقف کند رای ندهند خودشان مسئول تورم هستند
نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه اگر مردم به دولتی رای ندادند که این تورم را متوقف کند مسئول خود مردم هستند افزود: قضیه اتمی ایران فنی نیست سیاسی است به آمریکایی‌ها می‌گویم شما هرچه فشار بیاورید ملت زیر بار نمی‌رود ما باشما تعامل می کنیم ولی مذاکره نمی کنیم.
خبرگزاری مهر :: Mehr News Agency - مردم به دولتی که می تواند تورم را متوقف کند رای ندهند خودشان مسئول تورم هستند

بالا