با آخرین کسی که قهر کردی کی بوده و کی بوده ؟

آتشین

Well-known member
ماشالا همه تو قهر استادن اینجا.خب به ما هم یاد بدین نامرتا.من انقد تو این زمینه بی استعدادم به خصوص ک خشمم زود فرو کش میکنه.یادم میره دعوامون سر چی بوده!تازه با پررویی تمام میرم باهاش حرفم میزنم:riz481:

جالب اینجاس این تاپیک مال تقریبا 6 ماه پیش
پستای اون موقع رو بخون
هیشکی با هیشکی قهر نیس خخخخ
همه با قهر بیگانه اند خخخخ

@... zahra

New member
تو دنیای واقعی با کسی قهر نیسم آخه من نمیتونم قهر کنم متاسفانه جزو ویزگی های بد من هس کاش بلد بودم قهر بازی...
فقط اینجا با یکی قهر شدم اونم یادم رفته بود دیر به دیر میومدم براهمین یادم رفته بود لایکش کرده بودم...ایشونم برا آشتی سطحی پیش قدم شدن یادم افتاد....... منم آشتی....خودش میدونه کیه مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:riz304:

@... zahra

New member
راستی من با 1نفرم قهرم اصن نمیدنم قهر میگن بهش یا نه...من تند برخورد کردم دیگه ایشونم ازم دلخور شدن؟؟؟اگه خودت شناختی تورو میگم؟؟؟اپرچم سفیدتو بالا بیار؟؟؟:bunnyearsmiley::auizz3ffy9vla57584x

هانیه

Well-known member
منم واسطه میشم اشتیتون بدم..(همش واسه ثوابشه ها وگرنه من از شماها اصلن انتظار شیرینی خامه ای ندارم......):smilies-azardl (113:4d564ad6::4d564ad6:

biotechnologist

New member
قهر کردن هم دیگه بچه بازی شد:riz481: والا. آدم دیگه لازم هم بشه روش نمیشه قهر کنه با این وضعیت :smilies:

yara

New member
انيسسسسسس من خوووو قبلا هم كفتم قهربلت نيستم بكنم...به قول كريزي زود فراموشم ميشه اصلا خخخ

يه مدت بيش به يه مديري سوء تفاهم بيش امد.....اصلا خواب نداشتم تا اينكه كفت بخشيده و ديكه دلخور نيس والا راست ميكم...شاهد موخاي...شفقققققققق كوجاي باجي بيا شهادت بده......:)))))):4d564ad6::rolleyessmileyanim:

hasti69

New member
والامن یادم نمیادباکسی قهرکرده باشم نهایتش ازکسی خیلی ناراحت باشم رابطه موباهاش کم میکنم،ولی خیلی پیش میادباداداشام ازاین قهرهای چنددقیقه ای میکنیم که بامنت کشی برادران ختم میشه

آتشین

Well-known member
حقیقتش من خیلی قهر قهرو هستم
چون همیشه همه با دلم راه اومدن خخخخ یکم جزیی لوس شدم
عجیبیه اینجا تا حالا با کسی قهر نکردم خخخخخ
تنها کسی که یکم حرصم داد یه ابان ماهی بود اونم برطرف شد خخخ
مدیونین فک کنین مکسین

ROJO

New member
روجو من پشیمون شدم نمیتونم بات قهرکنم خو دوست دارم دیوونه. :black_eyed::28:

هههه ن کریزی بیا قهر کن، اگه من دیگه اومدم تو اون تاپیکا :smiliess (7):اگه دیگه واسه مادرشوهرت نقشه کشیدم خخخخخخخخ

mohammad63

Well-known member
من با واتس اپ؛ حدود دو دو روزی میشه ............... به جان خودم ... باورتون نمیشه به کلیپس نداشته بابابرقی ...

آتشین

Well-known member
من الان اعصافم خورده دلم موخاد با همه بقهرم
مخصوصا nike313
:65d6a5d6s:

love virology

New member
وووووولک آتشین مو رو از چی میترسونی میخای با دلار حساب کنوم خخخخخخخخخخخخخ

love virology

New member
حالا بچه کجاااااااااانی جنوبی یا بختیاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ حالا غیرتی نشو با یورو حساب میکونووم ههههههههههه

بالا