با آخرین کسی که قهر کردی کی بوده و کی بوده ؟

آتشین

Well-known member
با آخرین کسی که قهر کردی کی بوده و کی بوده ؟
نیاز به توضیح بیشتر نیس دیگه
بچه ها خواستین دلیلشم بگین:p7977cujr38iyymsu8:

pari20

New member
با نوتر
همین 2یا3روز پیش
دلیلشم بگذریم.................

N@RVIN

Well-known member
با هیشکی
تا به حالا تو زندگیم قهر نموندم اگر کسی ازم قهر کرده سعی کردم از دلش درآرم اگر خودم ناراحت شدم گذشت کردم

ROJO

New member
با مامانم
چون میخواستن یجایی برن صبح منو نبردن، منم الان قهرم قراره شام نون و پنیر بخورم
334919_gaah.gif

ROJO

New member
خخخ اشکال نداره گریه نکن بزرگ میشی میبیرنت همه جا خخخخ

من بزرگم عیزم :riz277:منتها یه جلسه ی مهم خانوادگی بود منم میخواستم برم کسی بیدارم نکرده، من نمیدونم من جزو این خاندان نیستم یا سر راهی
desertsmile.gif
بودم خخخخخخ

pari20

New member
انیس دوست دارم اسپم بزارم هوم
من قراره فردا با انیس قهر کنم مگه نه انیس جون؟

mohammad63

Well-known member
من زیاد اهل قهر نیستم .................
ولی مامانم پریشب باهام قهر کرد ............... البته فقط چند ثانیه یسشتر نشد ....... چون یه یهو گزارش منو از تلویزیون پخش کرد ............. صدام زد محمد اینو که قبلا هم پخش کرده بودن ......... هههههههههههه

- - - Updated - - -

ولی مامانم پریشب باهام قهر کرد ............... البته فقط چند ثانیه یسشتر نشد ....... چون یه یهو گزارش منو از تلویزیون پخش کرد ............. صدام زد محمد اینو که قبلا هم پخش کرده بودن ......... هههههههههههه

آتشین

Well-known member

- - - Updated - - -

خیلی با حال بود خخخخخ

mohammad63

Well-known member
عاغا یادم رفت ................. من با لیلی قهرم ....................... نمیدونم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ ............................ به قول پسر عموم دلبخواهی قهرم ................ لیلی منو میکشه ........................

setayesh71

New member
آخرین بار با دوست صمیمیم ! به خاطر این که دلمو بد جوری شکسسسسسسسسسسسست .
بدترین حرفایی که میتونی به یه دوست بزنی رو بهم زد !
حدود یک سال و نیم پیش بود ...
البته الان بخشیدمش ... ولی دیگه هیچ وقت اون آدم قدیمی نمیشه ! شده یه غریبه که فقط یتونی بهش سلام کنی و دو کلمه باهاش حرف بزنی ....

- - - Updated - - -

خوب که فکر میکنم میبینم عبدالله من فردا باهات قهرم

چرا فردا ؟ از همین الان شروع کن !!!

pari20

New member
چرا فردا ؟ از همین الان شروع کن !!![/quote]
نمیشه باید فردا قهر کنم

بالا