با آخرین کسی که قهر کردی کی بوده و کی بوده ؟

N@RVIN

Well-known member
آتشی پست چند ماه پیشمو خوندم دلم برا جوونیام تنگ شد قبل آمدن در انجمن نمیدونستم قهر ینی چی؟قهر موندن ینی چی..اصن ینی کی؟!!!

اینجا متاسفانه یه ویژگی بدش اینکه آدم میفهمه قهر ینی چی..من با کسی قهر نیستم ولی فکر کنم سه نفر از من قهرن انجمن ...

آتشین

Well-known member
آتشی پست چند ماه پیشمو خوندم دلم برا جوونیام تنگ شد قبل آمدن در انجمن نمیدونستم قهر ینی چی؟قهر موندن ینی چی..اصن ینی کی؟!!!

اینجا متاسفانه یه ویژگی بدش اینکه آدم میفهمه قهر ینی چی..من با کسی قهر نیستم ولی فکر کنم سه نفر از من قهرن انجمن ...

اخی عزیزم اخه چرا
تو به این ماهی
کی دلش میاد از تو قهر کنه

yara

New member
جي بم والا.....امروز يه بنده خدايي دلش ميخواست با من قهر كنه...بسلامتي يه بهونه جور كرد و نامرت جفت با رفت توي احساسم...

نامرت....نميبخشمش...يعني بميرما نميبخشم.......:sad:

ستاره70

New member
من تا حالا با کسی قهر نکردم!
ولی چندنفر رو ناراحت کردم و اونام منو ناراحت کردن..
ولی از هرکسی که ناراحتش کردم از پشت همین تریبون معذرت میخوام و میخوام بگم دوسش دارم!:heart:

- - - Updated - - -

جي بم والا.....امروز يه بنده خدايي دلش ميخواست با من قهر كنه...بسلامتي يه بهونه جور كرد و نامرت جفت با رفت توي احساسم...

دیگران را ببخش نه به خاطر اینکه آنها لایق بخشش تو اند/بلکه به خاطر اینکه تو لایق آرامشی...

ROJO

New member

کی بوده تا خودم با پا و دست و کله برم تو شیکمش :| یارای منو اذیت کرده :| هر کی بوده نمیدونسته یارا چ گلیه تازه دخترشم کلی خواستگار دکتر مهندس داره :)):bunnyearsmiley:

yara

New member
کی بوده تا خودم با پا و دست و کله برم تو شیکمش :| یارای منو اذیت کرده :| هر کی بوده نمیدونسته یارا چ گلیه تازه دخترشم کلی خواستگار دکتر مهندس داره :)):bunnyearsmiley:

فدات روجوي عزيزم...قربونت...كم شرمندم كن باجي..خوبي از خودته....

خخ اينو خوب اومدي دخترم يك خانوم ماهيه..اصلا يه جيز ديكه س(بازار كرمي براي دخملم)____:)):riz304::riz304:

mexin

Well-known member

حب بنده خدا شاید با شوهرش دعواش شده ...چی چیو زودی میخوای با جفت پا بری تو شکمو صورتش؟!:whistle:

yara

New member
حب بنده خدا شاید با شوهرش دعواش شده ...چی چیو زودی میخوای با جفت پا بری تو شکمو صورتش؟!:whistle:

عههه مكه شمام ميدونيد من مزدوج شدم..خخخ خبرا جه زود ميرسه.....نه باووو ههمسرم نيست بنده خدا.....:))))

ROJO

New member

ادم با شوهرش قهر کنه میگه بمیرمم نمیبخشمش?! گمون نکنم ، مگه اینکه شوما با شوهرتون اینجوری قهر کنین مگزین:25r30wi::whistle:

mexin

Well-known member
ادم با شوهرش قهر کنه میگه بمیرمم نمیبخشمش?! گمون نکنم ، مگه اینکه شوما با شوهرتون اینجوری قهر کنین مگزین:25r30wi::whistle:

بله دیگه ..اونوقته دیگه ازهم جدا میشن ...خخخخخ
در ضمن ما در آینده شوهر میشویم نه اینکه با شوهرمون قهر کنیم ...بعله.:motat:

ستاره70

New member
یا خدا!یعنی هروقت میبینم داداش مکسین پیام ی نفرو لایک کرده شستم خبردار میشه که تا آخر حاضر جوابی نکنه,دست بردار نیست!خخخخخخخ:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

mexin

Well-known member
عههه مكه شمام ميدونيد من مزدوج شدم..خخخ خبرا جه زود ميرسه.....نه باووو ههمسرم نيست بنده خدا.....:))))

آخرش نفهمیدیم بنده خدا بود یا نامرد اینی که با شما دعوا کرده و شوهر شما نمیباشه و روجو میخواد با جفت پا بره تو شیکم و صورتش؟! هوم؟:smiliess (11):

yara

New member
هم اتاقیم........نزدیکه یه ماهی میشه....... البته ناگفته نماند اون بود که قهررو شروع کرد وگرنه خودم اگه اهل قهر بود که با دنیا قهر میکردم......

دوستان. ...ماجراي قهر ديشب مربوط به اين هم اتاقي عزيز ميباشد:dadad4:

اين هم اتاقيم هم چون خيلي برام عزيزه ازش انتظار بيشتر داشتم ..همين:)))

قديما حرف قشنگي ميزنن:توبه گرگ مرگه(خيلیم نبايد به كسي رو داد و بخشيدش...عندالزوم بايد تند برخورد كرد كه حساب كار دستش بياد)

روجوجونم بدو بیا این دوستمو بزنش دلم خنک شه والا...........
پ نوشت: لطفا نقل برنداريد از نوشتم خوشم نميات....

آخرین ویرایش:

هانیه

Well-known member
یک نفر باهام قهر کرد از بچه های انجمن حساب کردم دیدم سه بار ازش عذرخاستم دلم طاقت نیاورد گفتم بازم قهرید عایا؟گفت مهم نیس...احساس کردیم خودمان را بیخود کوچک کردیم ماهم از او دلمان گرفت..تو دلم گفتم باشه میگذارم پای حساسیت هفته قبل کنکور............بعدم رفتم پروف یک نفر دیگه یک چیزی دیدم که دلمان مکدر شدش(چندماه قبلش چون من اون کاررو انجام داده بودم کلی دعوام کرده بود حالا دیدم خودش همون کار رو کرده بود که از نظر من کاری درست ولی از نظر خودش کاری اشتباه بود......)واینگونه بود که هانیه دلش از دونفر مکدر شده است:dadad4::dadad4::smiliess (6)::5:

ROJO

New member
این دوست یاراهه داله ویولون میزنه من از راه میرسم ویولونو تو سرش خورد میکنم :)))))))))
bore.gif

بعد اون گریه میکنه
dramaqueensmil.gif

بعد من ابنباتمو میخولم میگم حخت بود بیتبیت
lollipopsmiley.gif

یارا خوب بید? :25r30wi:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yara
بالا