باید جمعیت زیاد شود/ ما برای رفاه انقلاب نکردیم !!!

parvin nikkhah

New member
افزایش جمعیت با این اوضاع و احوال اشتباه محضه....... حتی درموردش حرف زدنهم آدمو دچار دلهره می کنه... آخه به کجا قراره برسیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:

skyy

New member
:eek:t0837h0nn8zfqu8ult
...............................................................................................................................

skyy

New member
آفتاب - "باید جمعیت زیاد شود/ ما برای رفاه انقلاب نکردیم"

زهرا سجادی معاون امور زنان و خانواده مرکز امور زنان ریاست جمهوری گفت :

برخی گمان می کنند با داشتن یک یا دو بچه رفاه بیشتری خواهند داشت اما مگر ما برای رفاه قیام کردیم ،انقلاب اسلامی ما هدفش کسب رفاه نبود و ما باید به فکر سربلندی کشورمان باشیم.

حداقل خواسته ما این است که کتاب تنظیم خانواده از کتاب های دانشگاهی حذف شود.

خب دوستان علوم پزشکی ، کمک میکنید به خانوم سجادی تا ایران رو منفجر کنه ؟؟
:25r30wi:

اول به ما بگو سربلندی کشورت چجوری حاصل میشه
بعدا بیا تز بده
نمیزارن یه ذره اعصابم داشته باشیم اه

حرف این خانم نادرست ولی هیچ توجه کردید تنها کشوری که در دنیا فرزند کمتر زندگی بهتر رو رعایت کرده ایران بوده؟ مدال کوشش هم گرفتیم اگه فرزند کمتر خوب بود چرا خودشون رعایت نکردن؟ تو اسراییل حداقل تعداد فرزند 4 تاست و در اونجا فرزند بیشتر مالیات کمتر حاکم هست نه روسیه نه خاله قزی!!! نه قوری قوری جون!!! هیچکدوم رعایت نکردن ده سال دیگه یا بیشتر ایرانی وجود نخواهد داشت که با رفاه!!! سر و کله بزنه...

آخرین ویرایش:

ساحل

New member
آفتاب - "باید جمعیت زیاد شود/ ما برای رفاه انقلاب نکردیم"

زهرا سجادی معاون امور زنان و خانواده مرکز امور زنان ریاست جمهوری گفت :

برخی گمان می کنند با داشتن یک یا دو بچه رفاه بیشتری خواهند داشت اما مگر ما برای رفاه قیام کردیم ،انقلاب اسلامی ما هدفش کسب رفاه نبود و ما باید به فکر سربلندی کشورمان باشیم.

حداقل خواسته ما این است که کتاب تنظیم خانواده از کتاب های دانشگاهی حذف شود.

خب دوستان علوم پزشکی ، کمک میکنید به خانوم سجادی تا ایران رو منفجر کنه ؟؟
:25r30wi:[/QU

وقتی آدم بی سوادی که نمیتونه یه قدم جلوترش رو ببینه تو کشور به همچین جایی میرسه نباید بیشتر از این انتظاری داشت...
درست، واسه رفاه انقلاب نکردیم ولی به دنیا آوردن بچه های زیاد تو این اوضاع بد اقتصادی ، فرهنگی ، سیاسی،اخلاقی و معنوی که تو کشوره چه سودی میتونه داشته باشه ؟ بچه هایی که تو این شرایط به دنیا میان به کجا میرسن؟؟؟البته مطمئنا عقلشون به این آینده نگریها قد نمیده وگرنه طی سی سال اینقد سیاست جمعیتی کشور تغییر نمیکرد، سیاست بچه بیار، حالا بچه نیار، حالا دوباره بچه بیار و ...!!! وقتی تو مدیریت همین جمعیت موندیم و کم و کاستی های مادی و معنوی از زمین و آسمون میباره من موندم چه اصراری به این افزایش جمعیت دارن؟؟؟

جالبه! مدام تکرار میشه که ما واسه رفاه انقلاب نکردیم و طوری حرف میزنن که انگار رفاه بد و گناهه و تو فقر و محرومیت زندگی کردن یه نعمته که این کشور لطف کرده و دو دستی به ما تقدیم کرده!!!(وقتی خودشون تو رفاهن معلومه که درکی از فقر ندارن و به راحتی رفاه رو بی اهمیت و غیرضروری نشون میدن ،کاش میرفتن چندتا حدیث و روایت هم در مورد فقر و آثار اون میخوندن) .
حالا که دارن از اهداف انقلاب حرف میزنن کاش به ما بگن که به کدوم یک از اهداف انقلاب رسیدیم؟
:1dco2x0p1lilzhfpg1t

mohamad21

New member
وقتی آدم بی سوادی که نمیتونه یه قدم جلوترش رو ببینه تو کشور به همچین جایی میرسه نباید بیشتر از این انتظاری داشت...
درست، واسه رفاه انقلاب نکردیم ولی به دنیا آوردن بچه های زیاد تو این اوضاع بد اقتصادی ، فرهنگی ، سیاسی،اخلاقی و معنوی که تو کشوره چه سودی میتونه داشته باشه ؟ بچه هایی که تو این شرایط به دنیا میان به کجا میرسن؟؟؟البته مطمئنا عقلشون به این آینده نگریها قد نمیده وگرنه طی سی سال اینقد سیاست جمعیتی کشور تغییر نمیکرد، سیاست بچه بیار، حالا بچه نیار، حالا دوباره بچه بیار و ...!!! وقتی تو مدیریت همین جمعیت موندیم و کم و کاستی های مادی و معنوی از زمین و آسمون میباره من موندم چه اصراری به این افزایش جمعیت دارن؟؟؟

جالبه! مدام تکرار میشه که ما واسه رفاه انقلاب نکردیم و طوری حرف میزنن که انگار رفاه بد و گناهه و تو فقر و محرومیت زندگی کردن یه نعمته که این کشور لطف کرده و دو دستی به ما تقدیم کرده!!!(وقتی خودشون تو رفاهن معلومه که درکی از فقر ندارن و به راحتی رفاه رو بی اهمیت و غیرضروری نشون میدن ،کاش میرفتن چندتا حدیث و روایت هم در مورد فقر و آثار اون میخوندن) .
حالا که دارن از اهداف انقلاب حرف میزنن کاش به ما بگن که به کدوم یک از اهداف انقلاب رسیدیم؟
:1dco2x0p1lilzhfpg1t
[/QUOTE]
افرین هزارتا لایک

roshan

New member
حرف این خانم نادرست ولی هیچ توجه کردید تنها کشوری که در دنیا فرزند کمتر زندگی بهتر رو رعایت کرده ایران بوده؟ مدال کوشش هم گرفتیم اگه فرزند کمتر خوب بود چرا خودشون رعایت نکردن؟ تو اسراییل حداقل تعداد فرزند 4 تاست و در اونجا فرزند بیشتر مالیت کمتر حاکم هست نه روسیه نه خاله قزی!!! نه قوری قوری جون!!! هیچکدوم رعایت نکردن ده سال دیگه یا بیشتر ایرانی وجود نخواهد داشت که با رفاه!!! سر و کله بزنه...

ببخشید اونا که رعایت نکردن نیومدن بگن ما میخوایم رفاهو از مردم بگیریم ... داری میگی مالیات کمتر و حتمآ رفاه بیشتر و ... هم به خانواده با بچه بیشتر تعلق میگیره ... اینجا دارن میگن بچه دار بشین که رفاه نداشته باشین متوجه تفاوت شدین انشاالله که؟؟؟
بعدشم آیا بدون برنامه ریزی میشه یهو جمعیت رو زیاد کرد؟؟؟ اگر قراره همون مصائبی که به علت انفجار جمعیت در دهه شصت بر سر ما اومد دوباره تکرار بشه همون بهتر که ایرانی ای وجود نداشته باشه

shima.p

New member
دوستان خون خودتونو کثیف نکنین
گفتن بیارین بالا سرتون که اسلحه نگه نداشتن.خوب نیارین چیزی که زیاده روش جلوگیری و ماشالا همه هم استاد
اونی که بخواد بیاره میاره
اونی هم که نخواد نمیاره

maryam.82

New member
گفتن بیارین بالا سرتون که اسلحه نگه نداشتن.خوب نیارین چیزی که زیاده روش جلوگیری و ماشالا همه هم استاد
اونی هم که نخواد نمیاره

شیما جان عجب حرفی میزنیا :5: بهتره نیست با دید کلی تری به قضیه نگاه کنی؟ بحث فقط من و شما و افراد تحصیلکرده این انجمن نیست بحث کل جامعه ایران و کل قشرهای ایرانه، بحث آینده ی کشورمون و هزاران انسانیه که با یه سیاست غلط به دنیا میان و معلوم نیست چی به سرشون میاد،میدونید که تو مسئله ازدیاد جمعیت همیشه قشر متوسط به پایین پیشتاز بودن قشری که معمولا حتی از بس نیازهای اساسی بچه هاشون نمیتونن بر بیان
"اونی بخواد میاره اونی که نخوان نمیاره" جمله چندان درستی نیست، چون روی این خواستن نخواستن افراد خیلی از مسائل مثل همین سیاست های رایج کشوری تاثیر داره

mehran35

New member
کاملامخالفم!!!!!!!!!!!!!!نسل ما دهه شصتی ها همیشه موش ازمایشگاهی بودیم چرا؟الان توضیح میدم!
دقیقا در این دهه بود که طرح افزایش جمعیت مطرح شد که علتش جنگ بود نتیجش چی شد؟این که وقتی رفتیم مدرسه هر کلاس سی چهل نفر دانش اموز داشت چون تازه چند سال از جنگ گذشته بود وحداقل امکانات واسه حداکثر جمعیت وجود داشت حتی زمانی هم که به سن کنکور رسیدیم پیک جمعیت در اون سالها بود صرف نظر از اینکه تازه شروع تغییرات کنکور مفهومی شدن سوالات بود الان در سن ازدواجیم مشکلات کار مسکن تورم هم چنان گریبانگیر این نسله حالا با این طرح میتونیم تمام مشکلاتی که تجربش کردیم رو به نسل بعدمون هدیه بدیم!

shima.p

New member
شیما جان عجب حرفی میزنیا :5: بهتره نیست با دید کلی تری به قضیه نگاه کنی؟ بحث فقط من و شما و افراد تحصیلکرده این انجمن نیست بحث کل جامعه ایران و کل قشرهای ایرانه، بحث آینده ی کشورمون و هزاران انسانیه که با یه سیاست غلط به دنیا میان و معلوم نیست چی به سرشون میاد،میدونید که تو مسئله ازدیاد جمعیت همیشه قشر متوسط به پایین پیشتاز بودن قشری که معمولا حتی از بس نیازهای اساسی بچه هاشون نمیتونن بر بیان
"اونی بخواد میاره اونی که نخوان نمیاره" جمله چندان درستی نیست، چون روی این خواستن نخواستن افراد خیلی از مسائل مثل همین سیاست های رایج کشوری تاثیر داره

حاضرم بهت قول بدم با این وضع اقتصادی خراب که بعضی نون شب ندارن و از گرسنه گی میمیرن حرف کسی برا مردم مهم نیس
کسی که نخواد بیاره نمیاره اگه هم باردار بشه با اینکه گناه بزرگی مرتکب میشه و توو کار خدا دس میبره ولی دس به سقط میزنه
بارها و بارها شده به من مراجعه شده برای سقط .به خاطر بی پولی و بارها دبدم که ناخواسته باردار شدن و نگه داشتن
الان با این آگاهی که مردم دارن کسی زیر بار حرف زور نمیره
کسانی که در حال حاضر در سن باروری هستن جوونای هم سن ما هستن.آیا ما رو میشه با زنای زمان بچه گیمون که فرت فرت زاییدن مقایسه کرد از نظر سطح سواد و آگاهی؟

آخرین ویرایش:

Taraa

Well-known member
کاملامخالفم!!!!!!!!!!!!!!نسل ما دهه شصتی ها همیشه موش ازمایشگاهی بودیم چرا؟الان توضیح میدم!
دقیقا در این دهه بود که طرح افزایش جمعیت مطرح شد که علتش جنگ بود نتیجش چی شد؟این که وقتی رفتیم مدرسه هر کلاس سی چهل نفر دانش اموز داشت چون تازه چند سال از جنگ گذشته بود وحداقل امکانات واسه حداکثر جمعیت وجود داشت حتی زمانی هم که به سن کنکور رسیدیم پیک جمعیت در اون سالها بود صرف نظر از اینکه تازه شروع تغییرات کنکور مفهومی شدن سوالات بود الان در سن ازدواجیم مشکلات کار مسکن تورم هم چنان گریبانگیر این نسله حالا با این طرح میتونیم تمام مشکلاتی که تجربش کردیم رو به نسل بعدمون هدیه بدیم!

این مشکلات همیشه بوده و هست و خواهد بود

فقط هم مال ایران و کشورای خاص نیس

mehran35

New member
این مشکلات همیشه بوده و هست و خواهد بود

فقط هم مال ایران و کشورای خاص نیس
شما یه دوجین بچه بیار بعد هم در مفابل خواسته هاشون بگو این مشکلات زمان ماهم بود باید باهاشون کنار بیاین!!!!!!!!!!!!

Taraa

Well-known member
شما یه دوجین بچه بیار بعد هم در مفابل خواسته هاشون بگو این مشکلات زمان ماهم بود باید باهاشون کنار بیاین!!!!!!!!!!!!

از نظر علم روانشناسی کسی که تو گفتگوها منطقش رو از دست میده و به بقیه توهین میکنه معمولا به اندازه کافی صداقت نداره و در نتیجه صلاحیت گفتگو نداره!
ا
نشاالله که تو این انجمن که همه تحصیلکرده ان اینجور آدما وجود ندارن

مشکل اکثر ایرانیا (که من و شمام جزءشونیم) اینه که همیشه ناراضین و مینالن
من با حرف اون خانوم موافق نیستم ولی حرفای شما رو هم قبول ندارم
وقتی خودمون بزنیم تو سر خودمون مسلما به هیچ جا نخواهیم رسید

آخرین ویرایش:
ببخشید اونا که رعایت نکردن نیومدن بگن ما میخوایم رفاهو از مردم بگیریم ... داری میگی مالیات کمتر و حتمآ رفاه بیشتر و ... هم به خانواده با بچه بیشتر تعلق میگیره ... اینجا دارن میگن بچه دار بشین که رفاه نداشته باشین متوجه تفاوت شدین انشاالله که؟؟؟
بعدشم آیا بدون برنامه ریزی میشه یهو جمعیت رو زیاد کرد؟؟؟ اگر قراره همون مصائبی که به علت انفجار جمعیت در دهه شصت بر سر ما اومد دوباره تکرار بشه همون بهتر که ایرانی ای وجود نداشته باشه

من مقاله علمی دارم من عرض کردم حرف این خانم نادرست من دارم با مستندات دیگری ادله میارم!!! متوجه تفاوت شدین انشاالله که؟؟؟
این مقاله تاثیر گذار 10 صفحه ای pdf رو چطور بذارم اینجا؟ تو فکرشم...:smiliess (11):

paradise80

New member
خوبه معنی سربلندی ایران رو فهمیدیم!!!!!!!!!!!!!
زودتر میگفتن این خانوم سجادی تا مردم آگاه باشن !!!!!!!!!!!!!!!!:33:

اونی هم که نخواد نمیاره

نه عزیزم تمام وسایل پیشگیری از پایگاه های بهداشت جمع آوری شده همه آموزش ها برداشته شده خودت که بهتر می دونی اگر هم کسی بخواد تهیه کنه جنس قاچاق 10 برابر قیمت!!!

shima.p

New member
نه عزیزم تمام وسایل پیشگیری از پایگاه های بهداشت جمع آوری شده همه آموزش ها برداشته شده خودت که بهتر می دونی اگر هم کسی بخواد تهیه کنه جنس قاچاق 10 برابر قیمت!!!
نه عزیزم جمع نشده
اون یه مدت کوتاه بود تازه نه همه ی روشها.
از یکی از دوستام که مرکز بهداشت کار میکنه پرسیدم

تعداد بچه های هر خانوار کم شد چیکار کردیم؟ بیشتر دور خودمون دیوار کشیدیم همه تو اتاق جدا... فاصله من با خواهرم یه دیوار... همه تنها شدن... همه چی داشتیم ولی هیچی نداشتیم!!! شاید ما رفاه بیشتری رو تجربه کرده باشیم ولی معنای خیلی چیزا هم با کم شدن تعدادمون کمرنگ تر و کمرنگ تر شد دیگه خواهر برادری نداشتن که مسوولیت و فداکاری رو براشون معنا و زنده کنه!!! همه خودخواه تر شدن... نتیجه افزایش آمار طلاق، نتیجه افزایش جوانان بی مسوولیت، نتیجه افزایش آمار خودکشی...

رفاه حرف اول و آخر رو نمی زنه!

شاید به این فکر کرده باشی که برای خوشبختی شغل و حقوق مناسبی داشته باشی، خونه، ماشین، عروسی مجلل، ولی کمتر به این فکر کردی که چطور یک عمر میشه شریک زندگی ام با من بمونه و من با او... جواب هر چی که هست رفاه نیست عزیز من

توی اون مقاله نوشته بود برای نسل کشی مسلمانها برای یه کشور اسلامی واکسن فلج اطفال فرستادن همین آمریکا جون شما تمام زنان سنین باروری(15-49) عقیم شدن!!!

آخرین ویرایش:
ما مشکل داریم بله ولی این یک باور غلطه که اگه تعدادمون کم بشه مشکلاتمون کمتر می شه...
رازی شدیم به نبوده همدیگه؟؟؟ چرا اینطوری حرف می زنیم؟ این بلایی نبود که رفاه سرمون آورد؟ ما همه باهم در کنار هم با تعداد بیشتر بهتر زندگی خواهیم کرد به خدا اعتماد داشته باشید نه اعداد و ارقام

متشکرم

بالا