اگه قرار باشه فقط یکی کاربرای سایتو از نزدیک ببینی کدومشونو انتخاب میکنی؟؟

marlik

New member
معلومه دیگه:عشقم،آبجیم،بهترین دوسم ینی مارلیک عزیزمممممم
اون لحظه بهترین لحظه عمرمه...

- - - Updated - - -

معلومه دیگه:عشقم،آبجیم،بهترین دوسم ینی مارلیک عزیزمممممم
اون لحظه بهترین لحظه عمرمه...
الهی قربونت برم آبجی جونم.میدونی منم آرزوم دیدن تو هس.و واسه دیدنت لحظه شماری میکنم آبجی مهربونم.ایشالا هرچه زودتر برسه اونروز.واسه منم بهترین لحظه زندگیمه وقتی ببینمت نفسم.خیلی دوست دارم عزیز دلم.ذوق مرگم از داشتنت آسمونم وشاکر اون خدا هستم که تو رو به من داد

آخرین ویرایش:

MOHAMMAD.R

New member

خیلی از دوستان هستن که دوس دارم ببینم ولی اگه قرا باشه یک نفر رو ببینم دوس دارم دریا خانم رو ببینم و به خاطر دعاهای خوبشون تشکر کنم..

ممنون خواهر خوبم...:riz304:

mohammad63

Well-known member
کلا چون آدمها تو فضای مجازی بیشتر جذاب هستند، من همین فضای مجازی رو ترجیح میدم .......... البته صمیمیتی با فرد خاصی ندارم که بخوام اونو ببینم یا اون منو ببینه ......... کلا من دوس دارم ادمها تو همون حصار خوبی که دارن بمونن ....... برا مثال من رادیو رو به تلویزیون ترجیح میدم ...... چون مخاطبم فقط صدام و گرمی صدامو حس میکنه و با اون منو شبیه سازی میکنه اما تو تلویزیون نه ............ ولی تمام تمام تمام بچه های سایت برای ما عزیزن ......

biotechnologist

New member
راستی دانشگاه ما هفته دیگه جشنواره خیریه غذا داره، احتمالا 4شنبه هفته دیگه یعنی 3 اردیبهشت ساعت 12 نوبت ما باشه.از همه بچه های علوم پزشکی همدان و سایر دوستان دعوت می کنم تشریف بیارن. تو این کار خیر هم سهیم باشن.:riz304:

@... zahra

New member
من درموردش فک کردم...BBT وmoj میخام ببینم...دو تا شخصیت خیلی متفاوتن به نظرم و خیلی جالب...:riz304:

@... zahra

New member
راستی آجی شفق و محنا رو خیلی دلم میخاد ببینم...چون از نزدیک باهم باشیم فک کنم دوستی پایداری باهاشون داشته باشم...بزن لایک قشنگ برا همه آجی های گلم..:rose:البته خالی از لطفه داداشای باغیرتمونو نگیم...همیشه پیروز باشین...:rose:

@... zahra

New member
محنا آجیم آواتارم که...دوباره عکس بچگی منو گذاشتی...عاشقتم..:applause:

Taraa

Well-known member
ممنون از همه دوستان عزیزی که به بنده اظهار لطف کردن و بارها و بارها درخواست ملاقات حضوری با بنده رو داشتن،میدونم روتون نشده اینجا بگید میخواید منو ببینید ولی من همینجا خدمتتون عرض میکنم هنوز در حال بررسی پیشنهادات دوستانی هستم که زودتر بهم پیام دادن.انشاا... فرصت شد دعوتنامه بقیه رو هم بررسی میکنم و براساس اولویت ،زمان دیدار رو براتون پیام خصوصی میزنم.شاید هم بار عام دادم تا توفیق زیارت نصیب همگی بشه.این گلهارو هم به همه هوادارانم تقدیم می کنم:riz304::riz304::riz304::smilies:

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ .. ینی اصن اینا رو گفتی دلم خواست ببینمت ... خخخخخخخخخخ

elham2012

New member
منم همه دوستامو دوست دارم ببینم...
اووومممم بیشتر ازهمه از آجیا:مرضی جونم,آجی شفق,شوکا از داداشامم :داداش دکتر محمد,و عاغا دکتر نوتر...

ساحل

New member
:whistle: only admin :motat:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
فقط محض شوخی، و گرنه ادمین ندیده که نیستیم :tonguesmiley::ad54ad:

@... zahra

New member
گفتن یه نفر رو بگو نه همه به جز یه نفر....:whistle:[/QUOTE]

بزار مکسین و بگم...خوبه؟؟؟؟مکسین جان:ad54ad:

ساحل

New member
only admin

فقط محض شوخی، و گرنه ادمین ندیده که نیستیم [/B

چرا فقط ادمین؟هوم؟!:smiliess (11):

چراش که واضحه، گفتن نداره دیگه ( به این میگن پیچوندن):motat:
حالا چرا از بقیه نپرسیدی چرا و فقط ادمین واست چرا شد؟؟؟ هوم؟؟؟:smiliess (11):
اگه میگفتن دو نفر از کاربرای سایت، دومیش مکسین
(آنتی دختر) بود، خوبه؟؟؟
:tonguesmiley:

mexin

Well-known member
گفتن یه نفر رو بگو نه همه به جز یه نفر....:whistle:

بزار مکسین و بگم...خوبه؟؟؟؟مکسین جان:ad54ad:[/QUOTE]

اول باید نوبت بگیرید .همینجوری که نمیشه .. .. شماره چندی ؟!1:tonguesmiley::motat:

آخرین ویرایش:

mexin

Well-known member
[/COLOR][/B][/SIZE]

چراش که واضحه، گفتن نداره دیگه ( به این میگن پیچوندن):motat:
حالا چرا از بقیه نپرسیدی چرا و فقط ادمین واست چرا شد؟؟؟ هوم؟؟؟:smiliess (11):
اگه میگفتن دو نفر از کاربرای سایت، دومیش مکسین
(آنتی دختر) بود، خوبه؟؟؟
:tonguesmiley:

دومی نداره ... اینور و اونور چته ..بشین درست رو بخون :tonguesmiley:

melinaa

New member
من چونکه میخوام یک ملت تو کفم بمونن خودمو فعلن آفتابی نمیکنم تا ملتی ب بزرگیه این انجمن اندر خم بنده بمووووووووونننننند...
انشالله که یروزی سعادت دیدن بنده نصیب همتون خواهی شد...
اول از همه نیز خود بنده میخواستیم جناب آقای نوتر خان با آن همه دبدبه و کبکبه و آن کله تاس و بیمویشان را زیارت کنیم و سشواری نیز برای ایشان خریداری کرده و خواستیم تقدیمشان بنماییم...
اما فهلن باید اندرخم آن سشوار بمانی ای برادر.......
تا ما به تبریز آمده و در کافی شاپ نزدیک دانشکده تقدیم شما بنماییم...
اما آن دسته گل بزرگی که قرار است برای ما بیاوری یادت نرود..
چون در آنصورت آن دو تار شوید مویی که بر سرت مانده است را با همین دستان خودم خواهم کند...
ترجیحه گلتم از قبرستون نیار ....
برو یذره خرج کن...دست در جیب مبارکت کن...آقای خسیسسسسسس

بالا