اگه قرار باشه فقط یکی کاربرای سایتو از نزدیک ببینی کدومشونو انتخاب میکنی؟؟

sepideeee

New member
سپید جون این که مشتاق دیدارت باشن خرج داره انگار..ما که ثوابش را به لقایش بخشیدیم...هههه

اولا من سپید نیستم و سپیده هستم ( تقریبا دیگه زبونم مو درآورد) :5:
حالا خرجش چقد میشه :riz481: شاید من لقایش را به ثوابش بخشیدم :5:

eli 72

Member
اولا من سپید نیستم و سپیده هستم ( تقریبا دیگه زبونم مو درآورد) :5:
حالا خرجش چقد میشه :riz481: شاید من لقایش را به ثوابش بخشیدم :5:
معذرت عزیزم..سپیده جون باید ببینی مظنه ی بازار چنده؟!
فک کنم از جناب کاوه و کریزی بپرسی در جریان باشن...ههه

mexin

Well-known member
[Qاولا من سپید نیستم و سپیده هستم ( تقریبا دیگه زبونم مو درآورد)
حالا خرجش چقد میشه :: شاید من لقایش را به ثوابش بخشیدم :5:[/S

حالا مگه سفیده با سپیده یا سفید و سپید چه فرقی دارن هی میگی نگید سپیده بگید سفیده؟! هوم؟!:21: سفیده و سپیده و وایت (به انگلیسی ) همشون همون سپید و سفید هستند سفیده خانوم...بله..:motat::tonguesmiley:

sepideeee

New member
[Qا:5:[/S

حالا مگه سفیده با سپیده یا سفید و سپید چه فرقی دارن هی میگی نگید سپیده بگید سفیده؟! هوم؟! سفیده و سپیده و وایت (به انگلیسی ) همشون همون سپید و سفید هستند سفیده خانوم...بله..

فرقی که نداره واسه همین ما هم اصرار داریم که maxin و mexin هم فرقی نداره :tonguesmiley:

mexin

Well-known member
دقتم بیشتر از این نمیاد..اصا بلدی خودت بگو ببینم...

maxin در اصل ماکسیما بوده بعدش به مرور زمان ماکسی شده همون لباس ماکسی ..بعدش گفته که با همون ماکسی و مکسین اشتباه نشه ماکسین کرده خودشو ...
و اینکه mexin در اصل مکسین بوده و وهست و میباشد ..همین ..:motat:

eli 72

Member
maxin در اصل ماکسیما بوده بعدش به مرور زمان ماکسی شده همون لباس ماکسی ..بعدش گفته که با همون ماکسی و مکسین اشتباه نشه ماکسین کرده خودشو ...
و اینکه mexin در اصل مکسین بوده و وهست و میباشد ..همین ..:motat:
اصا تو عمرم در این حد مطلبی منو قانع نکرده بود...ههه

mexin

Well-known member

mahdieh75

New member
خیلی دوس دارم برم جلو اینه کاربر دهه هفتادی مخصوصا mahdieh75 رو ببینم خخخخخخخخخخخخ
ایقد ماهههههههههه که نگئووووووووووووووووووووووووووو

@... zahra

New member
منم که هیشکی نخاس ببینه..نه صواب میخاین نه پول...دیگه چیکار کنم...منم انصراف دادم...

firoozeh

New member
دوس دارم maxin و mexin رو از نزدیک ببینم کنار هم قرارشون بدم ببینم چه فرقایی باهم دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و البته انگیزشون رو از انتخاب این نامها بپرسم ............:4d564ad6:

بالا