اگه قرار باشه فقط یکی کاربرای سایتو از نزدیک ببینی کدومشونو انتخاب میکنی؟؟

biotechnologist

New member
بچه های همدان، بازارچه خیریه غذا،جهت کمک به بیماران سرطانی نیازمند، امروز ساعت 14_12، غرفه همدان.
تشریف بیارید با خرید غذا تو این کار مشارکت کنید.:rose:
دست پخت مارو هم امتحان کنید

eli 72

Member
بچه های همدان، بازارچه خیریه غذا،جهت کمک به بیماران سرطانی نیازمند، امروز ساعت 14_12، غرفه همدان.
الان بصورت نامحسوس دعوت کردین بیان واسه دیدنتون؟؟؟:smiliess (8):

- - - Updated - - -

ZOT

New member
واسه اینکه کسی دچار ناراحتی نشه میگم همه! هههه
اما میدونم هیچکی نگفته تا حالا که بخواد منو ببینه! اونوقت من همچین آدم دست و دل بازی هستم که می خوام همه رو ببینم! اوه برم تا بیشتر ریا نشده!

- - - Updated - - -

واسه اینکه کسی دچار ناراحتی نشه میگم همه! هههه
اما میدونم هیچکی نگفته تا حالا که بخواد منو ببینه! اونوقت من همچین آدم دست و دل بازی هستم که می خوام همه رو ببینم! اوه برم تا بیشتر ریا نشده!

biotechnologist

New member

حالا بین اون همه آدم، که تو غرفه ما هستن، توفیق زیارت به این راحتی ها نصیب کسی نمیشه که!:rolleyessmileyanim:
بعضی ها هم اومدن ولی ترسیدن مسموم شن هیچی نخریدن، :smiliess (7):خدا رو شکر همه غذاهامو طی 2 ساعت فروختم.کلی هم کاسب شدم.:a2d3:
دیگه رفت تا 70 سال دیگه که این سعادت عظما نصیب کسی بشه.

BBT

New member
الان بصورت نامحسوس دعوت کردین بیان واسه دیدنتون؟؟؟: (8):

حالا بین اون همه آدم، که تو غرفه ما هستن، توفیق زیارت به این راحتی ها نصیب کسی نمیشه که!:rolleyessmileyanim:
بعضی ها هم اومدن ولی ترسیدن مسموم شن هیچی نخریدن، : (7):خدا رو شکر همه غذاهامو طی 2 ساعت فروختم.کلی هم کاسب شدم.:a2d3:
دیگه رفت تا 70 سال دیگه که این سعادت عظما نصیب کسی بشه.

خخخخخخ
خو کلا همه چی مشکوک بود:rolleyessmileyanim:
------------
ناهار خورده بودم مگر نه میخردیممممم
حالا همش تموم شد یعنی هیچی نموند ؟؟؟:ph34r-smiley:

biotechnologist

New member
خخخخخخ
خو کلا همه چی مشکوک بود:rolleyessmileyanim:
------------
ناهار خورده بودم مگر نه میخردیممممم
حالا همش تموم شد یعنی هیچی نموند ؟؟-:

حالا شما باز هم میخوردی چاق نمیشدی که!:New (6): همشونو تازه درست کرده بودم، تو یخچال هم بودن.پیراشکی گوشته خیلی خوشمزه هم بود.مشکوک هم خودتون بودید.دیگه سوختید. :tonguesmiley:پس چی فکر کردی؟ حتی یه دونه هم نموند خودم بخورم.:a2d3:

BBT

New member
حالا همش دهنمون آب کن
خو الان یعنی هیچ راهی نیست ??
یه دونه فقط

- - - Updated - - -

حالا همش دهنمون آب کن
یه دونه فقط

biotechnologist

New member
حالا همش دهنمون آب کن
یه دونه فقط
نه دیگه.فکر کنم منو دیدی اشتهات کور شد.:25r30wi: خواستم برم تو تاپیک قرار نمایشگاه کتاب گفتم ممکنه اونام منو ببینن یادشون بیفته کلی کتاب نخونده تو خونه دارن، در برن.:tonguesmiley:
شما نبودی داشتی بستنی می خوردی آیا؟:smiliess (12):
در هرحال هم از همه دوستانی که اومدن،هم اونایی که دوست داشتن بیان مثه شفق جونم تشکر می کنم. اینای که گفتم شوخی بودا! خیلی از دوستان و اساتید هم اومدن و چیزی از غرفه ما نخریدن ولی حضورشون و خدا قوتی که گفتن واسه ما قوت قلب بود. البته بنده که هیچ کاره بودم.

biotechnologist

New member
راستی BBT چون طبق نام این تاپیک فقط میتونستی یه نفر رو از نزدیک ببینی، تنها شانست سوخت. دیگه نمی تونی بقیه رو ببینی:25r30wi:
:tsimuzpzwoap1t9y3o7

mahsa.

New member
من
مهنا ، آشل ،رضاان،فرزادلب،نوتر،bioshimi @، arezo، nr1، ad1986، narvin رضا ، یاسمن،پرستار تبریر،گلچین،آوا،اسکالفیلد و یک نفر دیگه دوست نداره اسمشو بیارم رودیدم .
دوست دارم چن نفری و هم ببینم ولی وقتی نمیشه نمیگم .

BBT

New member
راستی BBT چون طبق نام این تاپیک فقط میتونستی یه نفر رو از نزدیک ببینی، تنها شانست سوخت. دیگه نمی تونی بقیه رو ببینی:25r30wi:

برآی خودت نسوخت اونوقت ?
دیگه گفتم کار خیره یه بستنی سهیم شیم
دوستم دلش خواست

- - - Updated - - -

برآی خودت نسوخت اونوقت ?
دیگه گفتم کار خیره یه بستنی سهیم شیم
دوستم دلش خواست

sepideeee

New member
حالا یکی این وسطا اسم من رو هم محض رضای خدا می برد ایرادی نداشت ها :5:
من به خاطر خودم که نمی گم واسه خاطر ثواب خودتون میگم :riz481::riz481:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nike313

obstetrician88

New member
آشل و دریا و آذر و ویدا و سنیوریتا و مهسا

نمیدونم میتونم روزی از نزدیک ببینمشون یا نه..........ولی واقعا دلم برای دیدنشون پر میزنه

هانیه

Well-known member
وای بوی پول اومد.:4d564ad6::4d564ad6:......................... من کریزی رو دوست دارم ببینم.............................

eli 72

Member
حالا یکی این وسطا اسم من رو هم محض رضای خدا می برد ایرادی نداشت ها :5:
من به خاطر خودم که نمی گم واسه خاطر ثواب خودتون میگم :riz481::riz481:
سپید جون این که مشتاق دیدارت باشن خرج داره انگار..ما که ثوابش را به لقایش بخشیدیم...هههه

eli 72

Member
-----------------
هیشکی هم که نخاست منو ببینه.../هی خدا.مثه این کاوه هم پولدار نیستم رشوه بدم یکی اسممو بگه حداقل!:dadad4:[/QUOTE]
کی هست این اقای کاوه؟؟؟
الان از 2 جنبه مایلیم ملاقاتشون کنیم..هههه

بالا