اگه استادت یه ....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MOHAMMAD.R

New member

راستشو بخایین اگه استاد آقا باشه فکر میکنم دردسرش خیلی کمتر و اونم بخاطر صمیمی شدن سریعترش با دانشجو ها باشه البته ما خودمون یکی از اساتید تخصصیمون برا یه دوره ی کوتاه یه خانم مجرد بود که طفلک خودش خیلی معذب بود ...
فکر میکنم صمیمیت بین استاد و دانشجو میتونه خیلی از مشکلات رو حل کنه و نباید سر کلاس به جنسیتا خیلی توجه شه یعنی خوش را تا جایی که میتونه با بقیه یکی بدونه..
البته منظورم اینه تا حدی که مرزها رعایت شه..ش

sokot

New member
حدیث جونم تبریک میگم.
مطمئنم تو میتونییییییییییی
ما یه استاد خانم داشتیم جوون بود.لباساش سنگین بود اما خیلی دخترونه و مامانی بود.علاوه بر پسرا دخترا هم دستش مینداختن.مثلا یه مانتو میپوشید با اینکه حجابش کامل بود اما یه پاپیون گنده پشتش داشت مگه بچه ها ولش میکردن.با اخلاق خوبت مطمئن باش بچه ها زود باهات انس میگیرن فقط اینکه جذبه داشته باش خیلی.جدیت در کنار راحتی.یه استاد دیگه داشتیم جلسه اول که اومد سر کلاس خیلی جدی بود.همه ی قانون های کلاسشو جلسه اول گفت.برنامه امتحاناش.اینکه هر جلسه ممکنه تا حد 2 تا سوال از هر کسی بپرسه.انقدم با جدیت حرفاشو زد که همه ساکت مونده بودن.تو همه ی جلسه ها قانوناش بود اما کم کم اون روشم نشون میداد.خیلی مهربون و با سواد بود.بچه ها انقد باهاش راحت بودن که باهاش دردو دل میکردن.همه اینارو گفتم که بگم جلسه اول گربه رو دم حجله بکش.کنترل کلاس که دستت باشه دیگه راحتی.

واقعا خوشحالم عزیزم.امیدوارم همیشه موفق باشی

mahsa.

New member
:bunnyearsmiley:مهسا حواسش نبود تبریک بگه شرمنده شد.
تبرییییییییییییییییییییییک

pink bloom

New member
سلام حدیث جون تبریک میگم:rose:
من استاد خانم زیاد داشتم و معمولا تو اداره ی کلاس خیلی خوب عمل میکردن . به نظرم اگه سر کلاس همونی باشی که هستی خیلی بهتره یعنی راحت باشی در عین حال جدیت هم یه جاهایی لازمه.
امروز ما یه امتحانی داشتیم یه مراقب برامون گذاشته بودن یه خانم خیلی جوون که مشخص بود تازه کاره . برا اینکه جدیت خودشو نشون بده از 10 دقیقه قبل امتحان با اخم و داد و این چیزا میگفت ساکت ، هرکی سر جای خودش، تکون نخورین!!! :mad_majidonline: همه بهش میخندیدن حتی دخترا هم مسخره میکردن
ترم پیش یه استاد خانم داشتیم سال اول تدریسش بود اینقدر استرس داشت که لرزش دستاشو از اخر کلاس هم میشد دید وقتی هم ازش سوالی میپرسیدیم گیج میشد اشتباه جواب میداد :tsimuzpzwoap1t9y3o7

به نظرم مهمترین چیز اینه که با اعتماد به نفس باشید و خیلی راحت با بچه ها برخورد کنین، جدیت بیش از حد هم نتیجه ی عکس داره. باید جوری برخورد کرد که دانشجو هم سر کلاس راحت باشه هم یه خط قرمزایی رو در نظر بگیره
اها یه چیز دیگه ! اگه خواستین از دانشجوهاتون سوالی بپرسید سعی کنین از همه بپرسید فقط از یه عده ی خاص ( مثلا پسرا ) نباشه

ایشالله موفق باشین :ad54ad:

آخرین ویرایش:

ali_ah

New member
ببخشید من صفحان رو خیلی زیاد بود نخوندم ولی با توجه به پست اول

1 - روز اول خیلی مهمه الکی قیافیه جدی نگیرید
متانت داشته باشید از اول چه به دختر و چه به پسر رو ندید مخصوصا اگه دخترید به دختر ها که رو ندید پسر ها حساب کار دستشون میاد

اگه کسی به هیچ سراتی مستقیم نبود و ... مستقیما مخاطب قرارش بدید توهین نکنید و جوری هم باهاش صحبت نکنید که حس کنه شما عاجز شدید بهش یه اختار بدید اگه باز مخصوصا همون لحظه پررویی کرد بگید اقای فلانی بفرمایید بیرون و بندازینش بیرون
جلسه بعد که اومدید اول یه نگاه خشن بهش برید ولی اصلا بهش چیزی نگید
بین تدریس خودتون باشید و فقط تدریس کنید تدریس با لبخند و ... رو بیخیال
حتما حضور وغیاب کنید کلا چهره و حالت اون خیلی موثره ولی نه اینکه الکی هی اخم کنید

Taraa

Well-known member
حدیث یه راهکار یادم اومد برا سوالایی که بچه ها بپرسن و احیانا بلد نباشی
ما یه استاد داشتیم هر کس ازش سوالی میپرسید که بلد نبود میگفت این باشه واسه موضوع تحقیقت، هفته دیگه بیا سر کلاس ارائه بده، براشم 2 نمره از پایان ترم میذاشت ، یعنی اگه نمیاورد 2نمره کم میکرد ، اگرم میاورد نمرش از همون 20 حساب میشد

بعد تو همین فرصت یه هفته ای خودشم رو این موضوع اطلاعاتشو بالا میبرد و ...خلاصه یه جورایی واسه خودش فرصت میخرید

Artmis.a

New member
دوستان از تبریکها و راهکارهایی که دادین واقعاً ممنونم و نهایت استفاده رو از اونا میبرم
456519_auizz3ffy9vla575.gif

AWWA

New member
حدیث یه راهکار یادم اومد برا سوالایی که بچه ها بپرسن و احیانا بلد نباشی
ما یه استاد داشتیم هر کس ازش سوالی میپرسید که بلد نبود میگفت این باشه واسه موضوع تحقیقت، هفته دیگه بیا سر کلاس ارائه بده، براشم 2 نمره از پایان ترم میذاشت ، یعنی اگه نمیاورد 2نمره کم میکرد ، اگرم میاورد نمرش از همون 20 حساب میشد

بعد تو همین فرصت یه هفته ای خودشم رو این موضوع اطلاعاتشو بالا میبرد و ...خلاصه یه جورایی واسه خودش فرصت میخرید

خیلی از این روش خوشم اومده.یادم باشه استاد که شدم استفاده کنم!:21:

Artmis.a

New member
برم تغییر جنسیت بدم فکر کنم کلا راحتتر باشم توی جامعه ی امروز
11619_3550.gif

AWWA

New member

باز هرچی به ذهنمون اومد بهت میگیم. من یه جایی خوندم که بعضی از دروسو به صورت مجازی تو اینترنت آموزش می دن. وفیلم تدریس استادا رو میشه دانلود کرد. شاید برای رشته شمام باشه. اگه لینکشو پیدا کردم برات میذارم.
مام از خدا به خاطر داشتن دوست خوبی مثل تو ممنونیم.

حدیث جون این لینک همون مطلبیه که گفتم. یه سری بزن شاید به دردت بخوره.

Mozh.org • مشاهده مبحث - آموزش مجازي مهندسي بهداشت محيط
آموزش مجازي مهندسي بهداشت محيط

آخرین ویرایش:

Arina

New member
حدیث جان بسیارتبریک:rose:
به نظرم زیادسخت گیری نکنیدوحتماازمباحث تدریس شده سوال کنیدکه لج بچه هادرنیاد.حتمابه وعده هاوقولهایتان ووفادارباشید.موفق باشی

Artmis.a

New member
به نظرم زیادسخت گیری نکنیدوحتماازمباحث تدریس شده سوال کنیدکه لج بچه هادرنیاد.حتمابه وعده هاوقولهایتان ووفادارباشید.موفق باشی

سلام دوست خوبم
ممنونم بابت تبریک و راهنمائی
چشممممممم
768719_nhsatkt0wbyybq9t.gif

AWWA

New member

سرقول موندنو راست میگی. یکی از استادا بهم یه کار کلاسی-عملی خیلی مشکل پیشنهاد داد و گفت اگه بتونی اینکارو انجام بدی نمره کاملو بهت میدم. وقتی موفق شدم خودشم باورش نمیشد. هم کلاسیامم تعجب کرده بودن. اما سر قولش نموندو همون نمره برگه رو برام رد کرد. هنوز احساس می کنم بهم مدیونه. حدیث جون سعی کن کوچکترین قولی که به یکی از دانشجوها میدی رو تو یه دفترچه کوچیک یادداشت کنی و هراز گاهی مرورش کنی.

Artmis.a

New member

سرقول موندنو راست میگی. یکی از استادا بهم یه کار کلاسی-عملی خیلی مشکل پیشنهاد داد و گفت اگه بتونی اینکارو انجام بدی نمره کاملو بهت میدم. وقتی موفق شدم خودشم باورش نمیشد. هم کلاسیامم تعجب کرده بودن. اما سر قولش نموندو همون نمره برگه رو برام رد کرد. هنوز احساس می کنم بهم مدیونه. حدیث جون سعی کن کوچکترین قولی که به یکی از دانشجوها میدی رو تو یه دفترچه کوچیک یادداشت کنی و هراز گاهی مرورش کنی.

برای خودمم این موضوع خیلی پیش اومده:dadad4:

چشمممممممممممم حتماً
768719_nhsatkt0wbyybq9t.gif

Taraa

Well-known member
حدیث از برادرم پرسیدم

حدس بزن چی گفت؟!

گفت بابا گذشت اون زمانا که مردا یه ابهتی داشتن ... ما که کلا از همه استادامون میترسیم ... چه مرد چه زن چه دختر جوون!
میگفت چن تا از استاداشون دخترای جوونن ، حتی از بعضی پسرای کلاسشون کم سن ترن .... ولی وقتی بچه ها رو با نمره تهدید میکنن (چون دانشگاه آزادین و اگه بندازدشون مجبورن دوباره خدا تومن پول بدن) دیگه هیشکی جیک نمیزنه

آخرین ویرایش:

Artmis.a

New member
مرسی تارا جون :a2d3:

از طرف من بابت جواب از داداشت تشکر کن

چشم حتماً یادم میمونه:riz304::riz304::riz304:

DNA.2013

New member
وای یاد جوونترین استادم افتادم:4d564ad6: انقدر مهربون بود و به بچه ها اهمیت میداد متولد 61 بود و فوق دکترای ژنتیک داشت.. حیف..دید اینجا تحریمیم و مواد نیس و پیشرفت نمیکنه از ایران رفت:smiliess (2): فقط یه ترم اینجا بود کل دانشکده عاشقش شده بودن بس که مهربووون و با سواد بود...:riz304:

بهارک

New member
حدیث جان قبل از هر چیز بهت تبریک میگم وبه نظر من خودت باش همین.این بهترین راهه.

بالا