اونایی که قبول شدن راز موفقیتتون چی بود؟

abbasali

New member
بچه ها ممنون از راهنماییتون اما من نمیدونم تو 1روز چندتا درس رو باهم بخونم یا مثلا از عمومی ها شروع کنم یا اختصاصی؟ از حفظی ها یا از فرمولی ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنماییم کنید

رشته با رشته فرق میکنه / کلا هر طور که با روحیتون سازگارتره همون بهتره
اما بنطر من دو درس یا نهایت 3 درس تو یه روز جواب میده درس اصلیتونو هر روز صبح بخونید / درسهای فرعیترو در گردش برای بعدازظهر بزارین / درسی مث زبانم اگه ضعیفین مرتب هر شب کار کنین .

biosta

Well-known member
اونایی که این تاپیک رو دوست دارند بعدا" می تونند یکی از علل قبولی شان را خواندن نوشته های این تاپیک نام ببرند و البته عمل کردن به ان نوشته ها .
به درستی که http://olumpezeshki.ir/thread3769-2.html از تاپیک های تراز اول انجمن هست که مخاطبین خاص خودش را دارد .
تمامی اسپم ها از این تاپیک حذف شده تا که وقت داوطلبان برای خواندن مطالب غیر مرتبط گرفته نشود .

obstetrician88

New member
تمام مطالبی که دوستان بزرگواره موفقم فرمودن رو واقعا دارم بکار میگیرم 5 ماه......4 ماهه دیگه مونده..........................واقعا دلم میخاد منم قبولی های سال آینده باشم
الهی به امید تو

mina_shbn

New member
سلام بچه ها،من امروز عضو سايت شدم، من دارم خودمو واسه ارشد آموزش بهداشت آماده ميكنم،البته اوايل خوندن هستم،به نظرتون ميشه با يه بچه ي 3 ماهه ارشد قبول شد؟ :)

varia

Well-known member
خب راز موفقیت دوستانی که انجمن عضو هستند معلومه دیگه؟ انجمنه علوم پزشکیه!!

baran201

New member
به نظر من هم مهترین راز موفقیت خودباوری و توجه نکردن به حرف و استرس دادن دیگران است چیزی که نداشتنش بیشترین ضربه را در کنکور سراسریبهم زد...با دقت بخونید و مطمعن باشید که قبول میشید..

biosta

Well-known member
سلام بچه ها،من امروز عضو سايت شدم، من دارم خودمو واسه ارشد آموزش بهداشت آماده ميكنم،
البته اوايل خوندن هستم،به نظرتون ميشه با يه بچه ي 3 ماهه ارشد قبول شد؟
:)

این رو در چند پست دیگر هم گفتم که
دو تا از همکلاسی هایم شهرستانی هستند و در مشهد با من ارشد می خوانند یکی در سبزوار( آقا هست ) زندگی می کند دیگری در گناباد ( خانم هست )
آنکه در گناباد زندگی می کند دو تا بچه پیش دبستانی دارد و آنکه در سبزوار نیز یک بچه دبستانی دارد .
ضمنا" هر دو شاغل هم هستند
پس حتما" می شود که ایشان می توانند و همچنین خیلی های دیگر .
همیشه و همیشه می گویم که قبولی از خودباوری شروع میشه

آخرین ویرایش:

cyavash

New member
راز موفقیت در هر کاری (به نظر من) استعانت از قدرت برتر، تلاش تا حد امکان، استفاده از تجربیات دیگران و داشتن امید قلبی به خوب بودن آنچه که رخ خواهد داد، است. من خودم علاوه بر تمام اینها همواره به این موضوع معتقد بودم که : آزمونهای کنکور مانند یک مسابقه شنا هستند و هر فردی در لاین مربوط به خود حرکت خواهد کرد.....مسیر برای شما درست مانند دیگران باز است و فقط اراده و تصمیم و تلاش و همت شما (و البته خواست خداوند) تعیین کننده نتیجه خواهد بود....این اعتقاد من در تمام این سالها بوده است..!

zahra.moh

New member
وقتی آرزویی را در سر داری نباید به این فکر کنی که غیر قابل دسترس استٰ، بلکه باید خودت را در موقعیت مطلوب تصور وپردازش کنی.
من خودم قبل از قبولی مطمئن بودم قبول میشوم و حتی به تصوراتم از دانشگاه پر وبال میدادم.من به این اعتقاد دارم که وقتی فکر اصلیت رسیدن به جایی باشد کائنات نیز تو را یاری خواهند داد.

[

shahran

New member
فقط ایمان ایمان ایمان به قبولی داشته باش البته با پشتکار وتلاش همین

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: moj

mahsast

New member
با سلام به دوستای خوبم توکل رو هیچ وقت فراموش نکنید خودم امسال کنکور دادم شرایط خیلی خوبی نداشتم سال اخر بودم با کاراموزی و خوابگاه و دور از خانواده و...
رفای ناامید کننده دیگران و... ولی به هیچ کدوم گوش ندادم رتبم تک رقمی شد! اعتقاد به خواست خدا مهمه مطمئن باشید اگه خودتونو بهش بسپرید ضرر نمیکنید:smilies-azardl (113

safoora

New member
سلام بچه ها،من امروز عضو سايت شدم، من دارم خودمو واسه ارشد آموزش بهداشت آماده ميكنم،البته اوايل خوندن هستم،به نظرتون ميشه با يه بچه ي 3 ماهه ارشد قبول شد؟ :)

چرا که نه
من وقتی قبول شدم بچه یک ساله داشتم!

safoora

New member
تست زنی خیلی خیلی مهمه
سه ماه آخر حداقل باید یک سوم وقت مطالعه تون رو تست بزنید. توی کنکور کسانی موفق تر هستند که علاوه بر حافظه به یادسپاری رو حافظه بازشناسی خودشون کار کردن. گدشته از این تست کمک میکنه نقاط ضعف خودتون رو متوجه بشید. مهم هم نیست که تست تکراری باشه.

midwif.mah

New member
تمام مطالبی که دوستان بزرگواره موفقم فرمودن رو واقعا دارم بکار میگیرم 5 ماه......4 ماهه دیگه مونده..........................واقعا دلم میخاد منم قبولی های سال آینده باشم
الهی به امید تو

ایشاااااااااااااااالله دوست خوب من...
راستش خود من به شخصه امسال از شما تک رقمی انتظار داشتم...خیلی هم تعجب کردم...اما مسلما خیری توش بوده که خداوند بزرگ از همه ما آگاه تره...
روز شمار من از امروز تا سال آینده شروع شده تا ببینم بزرگ بزرگ نوشتی:
من قبول شدم...:smiliess (8)::4d564ad6::a2d3::4d564ad6:

midwif.mah

New member
من همه مطالبی که دوستان فرمودن رو تایید میکنم...
وبه دوستای کنکوریم میخوام بگم از الان به فکر بین الملل وشهر دیگه فکر نکنید..این فکر مانع از این میشه که همه تلاشتون رو بکار ببرید...
همیشه به نفر اولی فکر کنید...تا رتبه زیر15 نصیبتون بشه..
همیشه از خودتون بپرسید آیا همه اونچه که از دستم بر میاد رو انجام دادم یا نه...اگه اینطوری فکر کنید و درس بخونید بی شک با رتبه های عالی موفق میشید...خدا پشت و پناه همگیتان باشد..

آخرین ویرایش توسط مدیر:

marry

New member
اصلا به حرف دیگران در مورد اینکه فلان رشته سخته قبول شدنش یا ظرفیتش کمه و ازین قبیل حرفا گوش نکنید و با توکل به خدا و پشتکار به درس خوندن ادامه بدید.

negarnbi

New member
سه ماه آخر روزی 13-14 ساعت درس خوندن

کتابای تستو 4-5 دور از اول تا آخر زدن

گذاشتن زبان جز برنامه ی هر روزه

یه هدف مشخص داشتنو و کم نیاوردن

و مهم تر از همه انگیزه ی قوی داشتن به من خیلی کمک کرد:riz304:

mahsa1111

New member
ًخداوند شبان من است و من محتاج هیچکس دیگری نیستم! من اطمینان دارم قبول میشوم ،پس حتما قبول میشوم... ً این نوشته رو بنویسین بزنین روبرو میزی ک درس میخونین ،واقعا موثره

negarnbi

New member
ًخداوند شبان من است و من محتاج هیچکس دیگری نیستم! من اطمینان دارم قبول میشوم ،پس حتما قبول میشوم... ً این نوشته رو بنویسین بزنین روبرو میزی ک درس میخونین ،واقعا موثره

منم این کارو انجام دادم از چند وقت قبل کنکور تو اتاقم رو به روی چشام یه نوشته گذاشتم که .. من قبول دانشگاه تهران سال 93 میشمممم
هر بار دیدنش بهم انگیزه میداد و نمیزاشت خستگی روم اثر کنه.

بالا